Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кои са най подходящите гуми за Фронтера

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Кои са най подходящите гуми за Фронтера

    Днес проверих при вносителя на COLWAY за Варна и ме посрещнаха със тъжната новина че вече не внасят гумите защото затварят завода в Англия поради насищането на пазара със евтини китайски гуми. Беше им останал комплект 4бр от всетеренните , но на 15 цола. Цената е 140лв. броя. Фирмата е Супер Нова М ЕООД. НА околовръстното под Владиславово.
    Съжалявам за неприятната вест , но тя е неприятна и за мен ,тъй като и аз ще трябва да търся друго решение наесен. Но пък казаха че ще внасят към края на месеца други джипови гуми на добри цени-нови.
    Поздрави!
    Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

    А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

    Коментар


    • #17
      До: Кои са най подходящите гуми за Фронтера

      Ок колега,новината наистина е кофти,но ти благодаря за инфото!Май ще се кара с кобри.
      БЕНЗИН В КРЪВТА,МАСЛО ПОД НОКТИТЕ И КАЛ НАВСЯКЪДЕ!!!
      TLC 70 1KZ-T В ПРОДАЖБА!!!
      Съби Радев А(-) 0895745706

      Коментар


      • #18
        До: Кои са най подходящите гуми за Фронтера

        Абе то кобрите добре ама според мен ако основно караш из калищата. Струва ми се че няма да са много добри за ежедневно каране по нормалните пътища. Не искам да налагам мнение, просто така си мисля. Най точно ще кажат колегите които карат с тези гуми. Аз ти препоръчах Всетеренната шарка на Гудрич ,защото наистина съм я изпитал при всекидневно каране по нормални пътища във всякъкви метео условия и тя се доказа. Същевременно се доказа и при газене извън пътя пак при всякъкви метео условия. За мен наистина е универсална гума. Но ти си решаваш, защото на всички ни е трудно да купуваме оригиналните гуми на цени около 330 лв. за брой.
        Между другото добих доста добри впечатления от Ласа Компетус, колеги от Варна карат със такива. И цената май е към 220-240лв за нова гума.
        Това от мен, поздрави!
        Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

        А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

        Коментар


        • #19
          До: Кои са най подходящите гуми за Фронтера

          Колега аз си взех Yokohama G012 Geolandar A/T-S и съм много доволен от тези гуми, нестават само за ледовете защото са твърди. Цената им е към 230 лева.
          Последно редактирано от fanatic; 14-03-08, 08:22.

          Коментар


          • #20
            До: Кои са най подходящите гуми за Фронтера

            [quote=SToDo;341045]Колега аз си взех Yokohama G012 Geolandar A/T-S и съм много доволен от тези гуми, нестават само за ледовете защото са твърди. Цената им е към 230 лева.[/quo
            е хубаво пишеш цената, ама напиши и размера

            Коментар


            • #21
              До: Кои са най подходящите гуми за Фронтера

              225/70/15 защото от този модел на 15 цола това е най-широкото

              Коментар


              • #22
                До: Кои са най подходящите гуми за Фронтера

                След дълго умуване най-на края си купих кобри нт(245/70/16) от Голди.За сега съм доволен,е малко са по шумни на асфалт,но както обичате да казвате тук"КЕФ ЦЕНА НЯМА"ееей...казах го и аз вече.Направих им леко пробно вече,освен че добре се представиха и много добре калят колата със старите не можех да я окалям така.
                БЕНЗИН В КРЪВТА,МАСЛО ПОД НОКТИТЕ И КАЛ НАВСЯКЪДЕ!!!
                TLC 70 1KZ-T В ПРОДАЖБА!!!
                Съби Радев А(-) 0895745706

                Коментар


                • #23
                  До: Кои са най подходящите гуми за Фронтера

                  Ако не е тайна сподели и цената им.Ще си много полезен на други на които им предстои същия избор.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Кои са най подходящите гуми за Фронтера

                    Първоначално публикуван от jeepman13 Преглед на мнение
                    След дълго умуване най-на края си купих кобри нт(245/70/16) от Голди.За сега съм доволен,е малко са по шумни на асфалт,но както обичате да казвате тук"КЕФ ЦЕНА НЯМА"ееей...казах го и аз вече.Направих им леко пробно вече,освен че добре се представиха и много добре калят колата със старите не можех да я окалям така.
                    Сложи фланци и тогава гледай,"ако можеш" през прозорците за какво става въпрос-особенно с кални гуми!.....И после като отидеш на автомивка ще видиш пък там как те гледат!????......

                    Коментар


                    • #25
                      До: Кои са най подходящите гуми за Фронтера

                      Първоначално публикуван от stam Преглед на мнение
                      Ако не е тайна сподели и цената им.Ще си много полезен на други на които им предстои същия избор.
                      730лв.за четирите с монтаж и баланс.Иначе цената на гума е 172лв.
                      БЕНЗИН В КРЪВТА,МАСЛО ПОД НОКТИТЕ И КАЛ НАВСЯКЪДЕ!!!
                      TLC 70 1KZ-T В ПРОДАЖБА!!!
                      Съби Радев А(-) 0895745706

                      Коментар


                      • #26
                        До: Кои са най подходящите гуми за Фронтера

                        Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                        Сложи фланци и тогава гледай,"ако можеш" през прозорците за какво става въпрос-особенно с кални гуми!.....И после като отидеш на автомивка ще видиш пък там как те гледат!????......
                        Фланци не смятам да слагам,но и така калят доволно,а на мивките това им е работата,както искат да гледат.
                        БЕНЗИН В КРЪВТА,МАСЛО ПОД НОКТИТЕ И КАЛ НАВСЯКЪДЕ!!!
                        TLC 70 1KZ-T В ПРОДАЖБА!!!
                        Съби Радев А(-) 0895745706

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X