Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Help?Помпа за съединител?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Help?Помпа за съединител?

    Здравеите!. Имам лек теч от горната помпа на съединителя около лостчето на педала. Джипа е Фронтера 2.0 с мотор x20se. От къде мога да намеря такава помпа или възможно ли е да се поправи. Моля за всякакви съвети!!! Благодаря предварително!!!

  • #2
    До: Help?Помпа за съединител?

    Ако цилиндъра не е износен сменяш само гумичките.Сега леят всякакви,не може да няма като за този агрегат.Сваляй,разглобявай и със старите гумички за модел търси.Цилиндъра да е на елипса ме съмнява,значи ще я спретнеш бързо и тънко.
    Успех.

    Коментар


    • #3
      До: Help?Помпа за съединител?

      Здравейте колеги нека и аз да се изкажа по-въпроса ти за помпата .ЗнаЧи във София и по-тоЧно бившият сервиз Жигула , В кв.Княжево та до него има едно площадче та на самият площат има един човек който се занимава точно със тези работи "спирачни помпи и за съединители та името му е ;Колю гумичката така му викат който и да попитах там ще те Упътят каде се намира.Както каза колегата ще минеш тънко .Успех


      Използвай Ч вместо 4 моля.
      Последно редактирано от fanatic; 28-01-08, 08:31.
      Добре е човек да има и в пъкала приятели.:)

      Коментар


      • #4
        За толкова години някой намерил ли е ( читав ) заместител на оригинала? Марка, модел, от къде, цена? Парите също не са без значение.

        Коментар


        • #5
          https://bg.e-cat.intercars.eu/bg/%D0...t_234/p/AE4950
          Фиат Купе
          Опел Фронтера В
          Мицубиши Паджеро Пинин

          Коментар


          • #6
            Парола ми иска.

            Коментар


            • #7
              LPR2215 е помпата , 112 лв. Смяната на уплътнения за 10 лв. е загуба на време докато дойде новата помпа. Не ме питай откъде знам.
              Фиат Купе
              Опел Фронтера В
              Мицубиши Паджеро Пинин

              Коментар


              • #8
                Благодаря, прокапала е лекичко моята вътре в купето, утре я поръчвам. ОФА КБ 1996г. X20SE е моята барака, надявам се да няма проблеми.

                Коментар


                • #9
                  Ако можеш сам да я свалиш, не я поръчвай преди да се консултираш с майстор. Примерно Настев.
                  А тези простотии се правят от името на всички ни.
                  Даника
                  Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                  Коментар


                  • #10
                    Тая дето съм я дал е за фронтера Б
                    Твоята е
                    F99000ABE

                    Има , няма 40 кинта та не знам каква е драмата.
                    Фиат Купе
                    Опел Фронтера В
                    Мицубиши Паджеро Пинин

                    Коментар


                    • #11
                      Ааа, драма няма. Просто свикнах напоследък преди да давам пари да питам. Да не се набутвам с боклуци. За което благодаря!

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                        Ако можеш сам да я свалиш, не я поръчвай преди да се консултираш с майстор. Примерно Настев.
                        Що , ако не се консултира примерно с майстор Настев , какво рискува ?
                        Последно редактирано от Vlado_Ts; 09-01-20, 11:01.
                        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X