Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за крик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за крик

    Зддавейте,карам Фронтера къса база,и е повдигната малко,въпроса ми е къде да сложа крика който е маслен за да не прецакам нещо при вдигането.На праговете ме е страх,вижда ми се слабо място и реших ако се наложи отпред да е на носачите,но отзад къде ще е най сигурно.И въобще моля за вашия съвет или препоръки.Благодаря предварително.

  • #2
    От: Въпрос за крик

    Ако ще вдигаш предно колело, можеш под носача а ако ще вдигаш задно колело, под ресьора в средата.

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос за крик

      Аз съм с новия модел и нямам ресьори.

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос за крик

        На ръкавите на дифа. в рози случай.
        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос за крик

          Аз пък повдигам на рамата . Хванал съм му и центъра на тежест , така че в една опорна точка мога да вдигна и предно и задно колело у въздуха . И е по-лесно и по- удобно . Гъзуренето е по- малко .Особено в "кални" условия.
          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

          Коментар


          • #6
            От: Въпрос за крик

            Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
            Аз пък повдигам на рамата . Хванал съм му и центъра на тежест , така че в една опорна точка мога да вдигна и предно и задно колело у въздуха . И е по-лесно и по- удобно . Гъзуренето е по- малко .Особено в "кални" условия.
            Баси и дългия го извади Моя на рамата не може изобщо да отлепи гумата от земята (маслен нали, не че и оригиналният ще се разпъне достатъчно)!
            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

            Коментар


            • #7
              От: Въпрос за крик

              Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
              Баси и дългия го извади Моя на рамата не може изобщо да отлепи гумата от земята (маслен нали, не че и оригиналният ще се разпъне достатъчно)!
              Е за теб това изобретение на алаха - трупче- не съществува ли?
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #8
                От: Въпрос за крик

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Е за теб това изобретение на алаха - трупче- не съществува ли?
                Сщствува рзбира се , ама под ръкава избягваш разпъването на окачването...
                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                Коментар


                • #9
                  От: Въпрос за крик

                  Хапсолюмон, но аз така или иначе ползвам трупче където и да вдигам и си търкалям едно в жипа жъст ин кейс
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #10
                    От: Въпрос за крик

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Хапсолюмон, но аз така или иначе ползвам трупче където и да вдигам и си търкалям едно в жипа жъст ин кейс
                    E, ако еволюцията беше по-блгосклонна към моите ентелектуални възможностти, сигурно и аз щях да правя така
                    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                    Коментар


                    • #11
                      От: Въпрос за крик

                      Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                      E, ако еволюцията беше по-блгосклонна към моите ентелектуални възможностти, сигурно и аз щях да правя така
                      Ше почерпиш един крадец на ябълки и сме квит
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #12
                        От: Въпрос за крик

                        Първоначално публикуван от doviciozo Преглед на мнение
                        Зддавейте,карам Фронтера къса база,и е повдигната малко,въпроса ми е къде да сложа крика който е маслен за да не прецакам нещо при вдигането.На праговете ме е страх,вижда ми се слабо място и реших ако се наложи отпред да е на носачите,но отзад къде ще е най сигурно.И въобще моля за вашия съвет или препоръки.Благодаря предварително.
                        Винтов, крокодил? Колата да не се гътне по- лесно от обичайното и претрепе някой.
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • #13
                          От: Въпрос за крик

                          Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                          Баси и дългия го извади Моя на рамата не може изобщо да отлепи гумата от земята (маслен нали, не че и оригиналният ще се разпъне достатъчно)!
                          Нормално дълъг е , ама върши работа

                          Като човек патил много - и с товарни камиони включително - нося си 2 крика и 2 трупчета . Въпреки че масления "се вади" достатъчно за това , което написах по- горе. Човек требе да е подготвен за най- различни ситуации.
                          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Въпрос за крик

                            Падна ми предна гума,тя не падна ,ами гайките се ПОразвили и колелото лопна в калника .Това по черно в наклон.Носих тогава оригиналния винтов,трупчета подпирачки и какво ли още не.
                            Оттогава имам хайджак.В гората само той вдига.на равно е лесно ,места за вдигане по Фронти -достатъчно.
                            РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

                            0895шест29410 .

                            Коментар


                            • #15
                              От: Въпрос за крик

                              Първоначално публикуван от bay pres Преглед на мнение
                              ...места за вдигане по Фронти -достатъчно.
                              За хайджак ли?
                              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X