Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремонт на автоматичен хъб

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ремонт на автоматичен хъб

    Здравейте пичове трябва ми някаква схема за автоматичен хъб за опел фронтера ,защото сменявахме лагер и место да го извадим цял с вътрешната зегерка ние го разглобихме и после не можахме да го съберем ,една пружина ни остана повече и не можахме да и открием къде да я сложим.ако някой е правил или има схема ще му бъда много благодарен защото не можах да намеря в интернет.

  • #2
    От: Ремонт на автоматичен хъб

    Първоначално публикуван от венцци Преглед на мнение
    Здравейте пичове трябва ми някаква схема за автоматичен хъб за опел фронтера ,защото сменявахме лагер и место да го извадим цял с вътрешната зегерка ние го разглобихме и после не можахме да го съберем ,една пружина ни остана повече и не можахме да и открием къде да я сложим.ако някой е правил или има схема ще му бъда много благодарен защото не можах да намеря в интернет.
    Заповядай, ето и схемата


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Frontera Hyb.jpg
Прегледи:1
Размер:36.9 КБ
ID:5708466

    Коментар


    • #3
      От: Ремонт на автоматичен хъб

      Благодаря много но на тази схема се вижда само едната пружина а при мен изпаднаха 2 иначе сме го сглобили точно както е насхемата.

      Коментар


      • #4
        От: Ремонт на автоматичен хъб

        Тънката е под плочката със зъбите и не се вижда на схемата
        МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

        Коментар


        • #5
          От: Ремонт на автоматичен хъб

          благодаря

          Коментар


          • #6
            От: Ремонт на автоматичен хъб

            Колеги,при включване на автоматичните хъбове на ОФ-А 2.0 и потегляне на пред се чува прещракване,което е нормално,но при включване на задна веднага след това се чува пак същото прещракване ,което преди не съм забелязал да го има.При вас така ли е? Скоро сменях шарнирите ,може ли да не са ми събрали правилно хъбовете?

            Коментар


            • #7
              От: Ремонт на автоматичен хъб

              Първоначално публикуван от basho777 Преглед на мнение
              Колеги,при включване на автоматичните хъбове на ОФ-А 2.0 и потегляне на пред се чува прещракване,което е нормално,но при включване на задна веднага след това се чува пак същото прещракване ,което преди не съм забелязал да го има.При вас така ли е? Скоро сменях шарнирите ,може ли да не са ми събрали правилно хъбовете?
              При включени веднъж автоматичните хъбове, като дадеш на заден ход то тогава се изключват, така че е нормално да щракнат и при заден ход, но ако вземат да щракат непрекъснато и продължително, то тогава би имало проблем с тях.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X