Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Амортисьори за багажник фронтера А

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Амортисьори за багажник фронтера А

    Здравейте колеги имам Фронтера А дълга база и амортисьори на багажника са изпуснали, но цената на оригиналните е меко казана висока ~136 за брой ми се струва много, и днес взех за проба едни, които са с 2мм по- къси
    Искам да питам дали оригиналните амортисьори са някакви по-специални, тъй като тези който взех днес не паснаха и стъклото не искаше да се затвори...
    а разликата на външен вид новите са с 2мм по-къси и по- пътя на логиката ако са по-къси не би трябвало да е проблем, само багажник да се отваря по-малко може и да греша

  • #2
    От: Амортисьори за багажник фронтера А

    Тези които си взел сa от някaкво комби. Тaм държaт цялa врaтa, тук сaмо стъкло.
    Sent from my Nokia s fenerche

    Коментар


    • #3
      От: Амортисьори за багажник фронтера А

      Явно е така, мерси колега дано намеря друга алтернатива

      Коментар


      • #4
        От: Амортисьори за багажник фронтера А

        Един комшия си смени амортисьорите от Астра, защото му вече не държали и му падала вратата върху главата. Взех му старите. С два едвам затварях стъклото. Затова смених само единия и сега е добре.
        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

        Коментар


        • #5
          От: Амортисьори за багажник фронтера А

          Аз се чудя дали пък от Фронтера Б няма да станат, те са с 1см по-къси от оригиналните на Фронтера А, а и силата е същата като на оригиналните, но това е че ако не станат изгарям

          Коментар


          • #6
            От: Амортисьори за багажник фронтера А

            Просто стъклото ще се вдига по-малко.

            Коментар


            • #7
              От: Амортисьори за багажник фронтера А

              Всъщност съм в грешка сегашните са
              Дължина L=501mm
              Ход= 200mm
              Max. сила F=135N

              а за Фронтера Б ги намирам

              Дължина L=500mm
              Ход= 210mm
              Max. сила F=135N

              за други алтернативи питах в няколко магазина за части и никои не казва дали има някакви взаимозаменяеми... само оригинални ми ги пробутват

              Коментар


              • #8
                От: Амортисьори за багажник фронтера А

                Миналата година смених същите амортисьори поради същата причина. В магазина на К..осер ми предложиха само алтернатива, намаха оригинални. По спомен двата струваха около 120-130 лв.
                На тях пише STABILUS LIFT-O-MAT. Не зная какво производство са, но засега се справят отлично.

                Коментар


                • #9
                  От: Амортисьори за багажник фронтера А

                  Не стават от фронтера б търси в интернет има части и са на цена мойте ги взех по 20лв бройката полски
                  Техниката дава толкова колкото можеш да вземеш от нея!!!!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Амортисьори за багажник фронтера А

                    Без да се заяждам , но тези неща дето ги коментирате се наричат Газови пружини и са много далеч от амортисьори!!!
                    Желая ви успех в начинанието!!!
                    Поздрави!
                    Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                    А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                    Коментар


                    • #11
                      От: Амортисьори за багажник фронтера А

                      колега LBachev отиваш в евро07 и си копуваш два за рено сценик с отваряемо задно стъкло недостатъка е че се отваря стъклото по малко но пък за 15 лева бройката вместо 125 лева единия в опел е супер миналата седмица смених единия че изпусна иначе от три години ги ползвам и съм доволен на магнети марели са

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X