Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съединител на Фронтера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Първоначално публикуван от VladimCho Преглед на мнение

    Да... не е някаква философия
    Имах предвид, че не е лошо Пламен да сподели къде е, щото ако е в Дуранкулак, а ако има корифей който е навит да му го направи безплатно, но е в Сандански, не съм сигурен дали ще му е удобно.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #47
      Да, извинявам се. В София съм, но и в Сандански става
      Преди 10хил. км започна да приплъзва с много много натоварено ремарке по нагорнище, но сега и без ремарке. Рядко и при повече газ, но мисля по-добре по скоро да се ремонтира или греша? Т.е. да го карам ли до дупка така?

      Коментар


      • #48
        Първоначално публикуван от plivanov Преглед на мнение
        Да, извинявам се. В София съм, но и в Сандански става
        Преди 10хил. км започна да приплъзва с много много натоварено ремарке по нагорнище, но сега и без ремарке. Рядко и при повече газ, но мисля по-добре по скоро да се ремонтира или греша? Т.е. да го карам ли до дупка така?
        Ако се ремонтира по-скоро, имаш шанс да се разминеш само с феродов диск . Ако го караш до дупка, със сигурност ще ти излезе 3-4 пъти по-скъпо. Изборът е твой
        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

        Коментар


        • #49
          Благодаря, това е достатъчно за да предприема нещо.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X