Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заден диф на 2.2 16в бензин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Заден диф на 2.2 16в бензин

    Какво имам като опция за задния диф ? Моя си е чисто отворен и при разходките които правим по нашия регион виждам ,че нещата при другите фронтери по се получават.
    Шпер ? ако да какъв ,откъде ? и въобще от къде мога ада прочета кое как е какви числа са дифовете.

    П.П. Пиша темата тук защото в тунинга ще ми отговорят ,купи си Патрол или нещо такова.
    Последно редактирано от bay pres; 25-11-14, 08:20. Причина: добавяне
    РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

    0895шест29410 .

  • #2
    От: Заден диф на 2.2 16в бензин

    Колега вземаш телена четка и парцалче лягаш под джипа и. На задния диф по болчетата има едни малки ламаринки с числа . Това са предавателните числа на дифа (погледни на задния че е по лесно ) . Търсиш после диф със същите предавателни числа ,но с LSD (работещо) ,или даваш солидна сума пари за 100% блокаж ,който да монтираш на твоя диф и си в джаза . Аз мисля ,че първия вариант е по добър от финансова гледна точка. Успех
    Напред и нагоре
    Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
    0886769809-Юлиян
    kiko00@abv.bg

    Коментар


    • #3
      От: Заден диф на 2.2 16в бензин

      Първоначално публикуван от kiko00 Преглед на мнение
      Колега вземаш телена четка и парцалче лягаш под джипа и. На задния диф по болчетата има едни малки ламаринки с числа . Това са предавателните числа на дифа (погледни на задния че е по лесно ) . Търсиш после диф със същите предавателни числа ,но с LSD (работещо) ,или даваш солидна сума пари за 100% блокаж ,който да монтираш на твоя диф и си в джаза . Аз мисля ,че първия вариант е по добър от финансова гледна точка. Успех
      Нема нужда да гледа предавателното число-трябва му само касетата.Короната ще си я прехвърли,10-12болта са.

      Коментар


      • #4
        От: Заден диф на 2.2 16в бензин

        Подкрепям казаното от колегата, ако намериш диф с работещо lsd е добър вариант. А по въпроса за предавателните числа доколкото знам на бензиновите варианта е един 4.88
        ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X