Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Двигател от Омега 2.3тди става ли на Фронтера 2.3 тди

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Двигател от Омега 2.3тди става ли на Фронтера 2.3 тди

    Здравейте колеги. Скоро ми се прецака колата, основните и биелните лагери вместо да го правя, намерих омега а цяла с перфектен двигател. Та въпросът ми е някой запознат да каже дали пасват или няма смисъл да го купувам. Ще ви бъда благодарен, защото нямам кола от 2 месеца и друг изход като гледам нямам а фронтерката ми е доста запазена и на скраб не ми се дава

  • #2
    От: Двигател от Омега 2.3тди става ли на Фронтера 2.3 тди

    Двигатела е същия, картера и смукатела са различни ама можеш да сложиш от повредения мотор...
    ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

    Коментар


    • #3
      От: Двигател от Омега 2.3тди става ли на Фронтера 2.3 тди

      Благодаря за отговора колега, а от повреденият двигател, дали ще паснат картера и смукателя. Много ми е притеснено да не се набалбукам с още един мотор и да се окаже че не става. Колеги някой ако се е сблъсквал с тази дилема и с решението и Моля дайте инфо

      Коментар


      • #4
        От: Двигател от Омега 2.3тди става ли на Фронтера 2.3 тди

        Е нали ти казах че стават,ако не са строшени проблем няма...
        ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

        Коментар


        • #5
          От: Двигател от Омега 2.3тди става ли на Фронтера 2.3 тди

          Ако си само за вал и лагери защо не си оправиш твоя ?
          Николай Георгиев 0+
          тел.0887357722

          Коментар


          • #6
            От: Двигател от Омега 2.3тди става ли на Фронтера 2.3 тди

            Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
            Ако си само за вал и лагери защо не си оправиш твоя ?
            Ако бях на мястото на колегата и бях сигурен, че "новия" двигател е читав не бих се занимавал с ремонт на стария, още повече, че ще излезнат за оправяне кой-знае още колко неща...

            М/у другото съм чувал(но само чувал), че този дизелов двигател на Опел е "корав".
            много автомати-слаби резултати!

            Коментар


            • #7
              От: Двигател от Омега 2.3тди става ли на Фронтера 2.3 тди

              Здравейте да и на мен не ми се иска да давам пари за нов, но старият хем лагери шлайф на вала отделно гарнитурата на главата същият ден почна да ми хвърля водата. Много лев ще отиде за ремонт Ако някой има цял двигател работещ да даде цена и да го закупя

              Коментар


              • #8
                От: Двигател от Омега 2.3тди става ли на Фронтера 2.3 тди

                Не бързай колега, сметни колко е ремонта и прецени пак кое си струва, аз бих си направил ремонт дори и да е малко по скъпо... поне ще имаш читав мотор.
                ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                Коментар


                • #9
                  От: Двигател от Омега 2.3тди става ли на Фронтера 2.3 тди

                  Първоначално публикуван от Frontera3001 Преглед на мнение
                  Здравейте да и на мен не ми се иска да давам пари за нов, но старият хем лагери шлайф на вала отделно гарнитурата на главата същият ден почна да ми хвърля водата. Много лев ще отиде за ремонт Ако някой има цял двигател работещ да даде цена и да го закупя
                  Провери тук: http://www.offroad-bulgaria.com/show...=25438&page=21 цената на Омегата вече е 650лв.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X