Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изгоря ми бензиновата помпа!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Изгоря ми бензиновата помпа!

    Здравейте на всички нов съм, от скоро имам джипка фронтера БДБ 2.2i 16v като щяло съм доволен, онзи ден обаче ми изгоря бензиновата помпа, най вероятно заради малко количество бензин в резервоара, тъй като колата е на газ, а пък газаджийте забравили да спрът помпата като колата работи на газ. Този проблем го реших с едно реле, остана по важния от къде да си намеря помпа? Звънях на няколко морги и търгаши или няма или ми се обявява цена от сорта на 200лв втора употреба???? купих си нова от евро 07 но е различна от тази в кошницата в резервоара и им я върнах не се сетих да мисля как да я пригодя! Варянт подобна от друга кола с пригаждане? Рециклиране на старата? Втора употреба от морга?Нова но да става без преправяне? ако някой е имал такъв проблем моля да сподели как го реши! това ми е най наложително на тоя етап, за другите проблеми ще пиша допълнително

  • #2
    От: Изгоря ми бензиновата помпа!

    Добре дошъл!Преди всичко започвам с това че във форума има засегнато почти всичко като проблеми по джиповете ни!
    Това с наи добри чуства ........!
    Един съвет за да не се почустваш обиден след време!
    Прочети всички теми и ще видиш че има тема по въпроса!
    Защото си нов ползваш еднократен жокер помощ от приятел!
    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=21836
    Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
    LZ1NES

    Коментар


    • #3
      От: Изгоря ми бензиновата помпа!

      Става почти всяка 3 барова помпа която влиза в кошницата на резервоара.
      Николай Георгиев 0+
      тел.0887357722

      Коментар


      • #4
        От: Изгоря ми бензиновата помпа!

        те може нарочно да са оставили помпата да работи за да върти бензина. Иначе може да сложиш и външна помпа.
        Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
        http://www.facebook.com/JeepBG
        LZ1GGC

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X