Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за кормилна рейка ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Въпрос за кормилна рейка ?

    Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
    какви карета на рейката?
    ако говориш за накрайниците...
    търсиш 2 леви за исузу трупър 88-а 2.6 бензин
    за всеки случай си виж резбите и на новите и на старите да не би да бъркам да бяха 2 десни... взимаш най-скъпите по 13 лв.
    Значи, има карета на кормилния прът и всички са "в тиквите". Направих си труда да проверя цена на нова рейка......................2650 лв.
    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

    Коментар


    • #17
      От: Въпрос за кормилна рейка ?

      Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
      Значи, има карета на кормилния прът и всички са "в тиквите". Направих си труда да проверя цена на нова рейка......................2650 лв.
      eто външния и вътрешния накрайник на рейката...
      пак твърдя там няма каре.



      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5.jpg
Прегледи:1
Размер:61.0 КБ
ID:5567545Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13.jpg
Прегледи:1
Размер:69.9 КБ
ID:5567546
      no signature no problems

      Коментар


      • #18
        От: Въпрос за кормилна рейка ?

        А сега снимай и "връзката" между рейката и волана,и ще разбереш за кои карета става въпрос!!
        088пет722пет99
        http://www.hydropompi.com/

        Коментар


        • #19
          От: Въпрос за кормилна рейка ?

          Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
          Аз да докладвам. Рейката заспа , волана олекна х 2. До тук добре , обачеее.... има едно обаче ...рейката е от автоморгата каретата са убити от бой . Някакви идеи от къде нови?
          В наше село тия http:// felix .bg/ се справят с подобни (и не само) карета
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #20
            От: Въпрос за кормилна рейка ?

            Колко карета ти трябват?

            Коментар


            • #21
              От: Въпрос за кормилна рейка ?

              Яворе, ти нямаш ли ми телефона та се налага да си пишем по "форумбука".......
              Надявам се темата да е полезна не само на мен и за това ще докладвам прогреса като има развитие.
              Още веднъж благодаря на колегите които се отзоваха с варианти.
              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

              Коментар


              • #22
                От: Въпрос за кормилна рейка ?

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                В наше село тия http:// felix .bg/ се справят с подобни (и не само) карета
                Тези изглеждат много сериозни.
                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                Коментар


                • #23
                  От: Въпрос за кормилна рейка ?

                  Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                  А сега снимай и "връзката" между рейката и волана,и ще разбереш за кои карета става въпрос!!
                  a да бе верно.. има едно келяво каренце там, аз го смених цялото заедно с част от пръта.
                  no signature no problems

                  Коментар


                  • #24
                    От: Въпрос за кормилна рейка ?

                    Както обещах да коментирам прогреса .
                    Рейката "заспа" на новото място . ПробНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0809.jpg
Прегледи:1
Размер:146.8 КБ
ID:5567716Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0811.jpg
Прегледи:1
Размер:150.0 КБ
ID:5567717Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0812.jpg
Прегледи:1
Размер:153.4 КБ
ID:5567718лема с каренцето се реши лесно, защото се оказа че имаме в гаража същото такова здраво .
                    Най-големия проблем обаче се оказа , че ако ъгловото редукторче не е в ос с оста на рейката онуй "келявото" каренце м/у тях работи под напрежение и на всеки 180 градуса затяга защото няма шлицова двойка която да го разтоварва.
                    След като открихме причината поради която ЕДНА ГОДИНА аз се боря с волана като "прасе с тиква" грешката беше поправена.
                    Е... няма такова леко управление,даже малко съм смутен....то бива да олекне волана ама чак толкова.
                    Горещо препоръчвам рейката от Фронтера на всички които смятат да се впуснат в приключения подобни на моите.
                    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Въпрос за кормилна рейка ?

                      Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                      Както обещах да коментирам прогреса .
                      Рейката "заспа" на новото място . Пробнцето се реши лесно, защото се оказа че имаме в гаража същото такова здраво .
                      Най-големия проблем обаче се оказа , че ако ъгловото редукторче не е в ос с оста на рейката онуй "келявото" каренце м/у тях работи под напрежение и на всеки 180 градуса затяга защото няма шлицова двойка която да го разтоварва.
                      След като открихме причината поради която ЕДНА ГОДИНА аз се боря с волана като "прасе с тиква" грешката беше поправена.
                      Е... няма такова леко управление,даже малко съм смутен....то бива да олекне волана ама чак толкова.
                      Горещо препоръчвам рейката от Фронтера на всички които смятат да се впуснат в приключения подобни на моите.
                      радвам се много... ако пробваш курмилната кутия на Фронтера А как е ще паднеш, 30% по-лека е от рейката... ама във вашия случай няма как да се сложи май...
                      no signature no problems

                      Коментар


                      • #26
                        От: Въпрос за кормилна рейка ?

                        Няма нужда да е по-леко управлението от това което се получи.
                        Наистина съм много доволен.
                        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X