Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какви гуми да избера?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Какви гуми да избера?

    Старите ми бяха "Пирели Скорпион"-страхотна гума но и на страхотна цена сега отлежават в гаража и имат около 6-7ммграйфер.Ако реша да ги продавам колко да им търся /нямат никакви дафекти или други подобни/Износени са напълно еднакво...А пък и да ги оставя - няма лошо /дълбок резерв/

    Коментар


    • #17
      До: Какви гуми да избера?

      Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
      Старите ми бяха "Пирели Скорпион"-страхотна гума но и на страхотна цена сега отлежават в гаража и имат около 6-7ммграйфер.Ако реша да ги продавам колко да им търся /нямат никакви дафекти или други подобни/Износени са напълно еднакво...А пък и да ги оставя - няма лошо /дълбок резерв/
      моите сега са такива, и съм доволен, за зимата незнам но няма и да съм тук за да разбера, а когато се върна догодина, ще те търся за нови такива да помогнеш. аз се бях спрял на едни YOKOHAMA, но ми ги показаха само на картинка, и доставката беше общо взето от рода - "ако ги поръчам трябва да ги взимам" на което не съм навит и така или иначе ми се отвори дълго пътуване и реших да изчакам.

      Коментар


      • #18
        До: Какви гуми да избера?

        Недей така,все пак живеем в България и сме БЪЛГАРИ и имаме поколение,което ще остане след нас!.....А пък на тия "калпазани" дето пишат по горе,че ще ги няма зимата - голяма кавга ще пада - няма пак три джипа да се вихрим в Ст.планина и хижите да са ни тясни от купона.Един хижар каза,че колкото повече сняг около хижата има,колкото повече екипажи на 4Х4 и колкото повече гости има - толкова по-интересно ще бъде!..Даже имаше и екстремни моменти.
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от STEF BMW; 19-09-07, 19:59.

        Коментар


        • #19
          До: Какви гуми да избера?

          Колеги мисля, че ще се сетите защо ви изтрих мненията
          ако искате да обсъждате дали да останете в БГ или не направете нова тема и ще ги възстановя там.
          no signature no problems

          Коментар


          • #20
            До: Какви гуми да избера?

            С правилата съм се съгласил и съм ги приел.Но какъв е проблема докато си помагаме технически да се доорентираме географически?Не ругаем,не плюем никого.Това,че сме българи с джипове не пречи да сме българи,нали?!Просто покрай всички тегоби в нашия живот с колите,от време на време си разказваме причината още да сме тук.Вярно,че не е лесно и затова от време на време се отплесваме!Нищо лично,Fanatic,но ние не сме фотомодели,а хора(земни).Не се сърдя за изтрития пост,но в този форум гурбетчийска тема не би била подходяща.Та така...Поздрави и нищо лично!

            Коментар


            • #21
              До: Какви гуми да избера?

              Няма никакви проблеми да се обсъжда каквото и да било, въпросът е да е на подходящото за това място, защото нали се сещаш от 6000 потребители ако всеки започне да разисква каквото му падне където му падне какво ще се получи? Това е технически форум и се обсъжат тех. въпроси. Пак казвам направете тема на съответното място и ще преместя мненията.
              Иначе по въпроса за гурбетчийството темата и на на мен ми е интересна и бих я следил с интерес.
              no signature no problems

              Коментар


              • #22
                До: Какви гуми да избера?

                СЪГЛАСЕН С ВСИчКО!Ако можеше по този "бял" начин да си разрешаваме всички неразбории и проблеми,еша си нямаше да имаме!Поздрави.Лошото на гурбетчийската тема е не присъствието в даден момент на диалог,а нейната неоходимост в контекста на НАшЕТО ежедневие!В техническите проблеми и тяхното отстраняеане винаги съм се включвал и помагал,форума не е изключение, а правило за мен.Вярно,че сме много хора тук и не всичко е уместно да се говори навсякъде,за което вече се извиних, а ако не съм сега го правя.

                Коментар


                • #23
                  До: Какви гуми да избера?

                  РОДИХ!Дали е вярната порода ще видим.KUMHO KL71 31/10.5/15.Много мека гума,в разлигавена трева и почти мочурище+рядка кал е без забележки.На асвалт е учудващо безшумна.Остава толкова доволно да пиша след 2-3 месеца,ако има стабилна зима.
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #24
                    До: Какви гуми да избера?

                    Ами честити да са ти новите "гуменки", но като им гледам профила, по-добре ще е да няма много сериозна зима...Струва ми се, че това са чисто кални гуми .
                    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                    Неизвестен мъдрец

                    Коментар


                    • #25
                      До: Какви гуми да избера?

                      Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                      ...Струва ми се, че това са чисто кални гуми .
                      Точно такива са.
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #26
                        До: Какви гуми да избера?

                        Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                        РОДИХ!Дали е вярната порода ще видим.KUMHO KL71 31/10.5/15.Много мека гума,в разлигавена трева и почти мочурище+рядка кал е без забележки.На асвалт е учудващо безшумна.Остава толкова доволно да пиша след 2-3 месеца,ако има стабилна зима.
                        Честито, изглеждат супер.
                        no signature no problems

                        Коментар


                        • #27
                          До: Какви гуми да избера?

                          Айде чакаме сняг.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Какви гуми да избера?

                            Много са готини гуметки Гледах такива при Боби CJ7 и останах очарован, поне от външния вид. Обаче със сигурност като всяка кална гума няма да се представи добре на сняг...В събота с Гранда и Кобри Малатести ми беше доста притеснително спускане по един баир, по който с Витара и Пежо 106, с чисто зимни гуми се чувствах доста сигурен....Ама то се знае: пълно счастие НЯМА
                            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                            Коментар


                            • #29
                              До: Какви гуми да избера?

                              Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                              Много са готини гуметки Гледах такива при Боби CJ7 и останах очарован, поне от външния вид. Обаче със сигурност като всяка кална гума няма да се представи добре на сняг...В събота с Гранда и Кобри Малатести ми беше доста притеснително спускане по един баир, по който с Витара и Пежо 106, с чисто зимни гуми се чувствах доста сигурен....Ама то се знае: пълно счастие НЯМА
                              Ако не се тръшкаш по завои моя джип няма тяга да ги развърти и поднасянето го избягвам-пиша за лед,за сняг не знам,но леда е по-коварен винаги.Нали видя че каучука е много мек и има ламелки.Заради това ги купих като добри и за зимата(може и да съм ги надценил)-бях и чел практически отзиви на американци през зимата в градски и горски условия.
                              Дано не греша,за сега добре-ама то и сериозна зима още няма.Ще видим...

                              Коментар


                              • #30
                                До: Какви гуми да избера?

                                Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
                                Ако не се тръшкаш по завои моя джип няма тяга да ги развърти и поднасянето го избягвам-пиша за лед,за сняг не знам,но леда е по-коварен винаги.Нали видя че каучука е много мек и има ламелки.Заради това ги купих като добри и за зимата(може и да съм ги надценил)-бях и чел практически отзиви на американци през зимата в градски и горски условия.
                                Дано не греша,за сега добре-ама то и сериозна зима още няма.Ще видим...
                                Човече, аз ти говоря за движение НАДОЛУ, каква тяга кви пет лева?!? Иначе при скорост нема грижи, държи си пътя, драпа като за световно.......Обаче тази маса, киша отдолу, АБС-то, май Стефан ще излезе прав че АБС-то е най-вредната система в гората
                                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X