Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Opel Frontera 3.2 V6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Opel Frontera 3.2 V6

    Oтносно, разхода на бензин при Frontera B - 3.2 V6 :



    Fuel consumption (economy) - urban 17.8 (19.1) l/100 km.

    Fuel consumption (economy) - extra urban 10.1 (11.2) l/100 km.

    Коментар


    • От: Opel Frontera 3.2 V6

      Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
      Последно - има или не?!?

      Недостижим си!
      Последно мнение,и спирам.По повод последното червено погледни поста над цитирания.Какво ти е написал човека.
      Е как,лесно ти е на теб на върха!

      п.с Среден разход се засича поне за месец каране.Това че веднъж е една кола изгорила 20,друг път 5 на сто е нормално.Минаваш 5000км,смяташ и засичаш.Чак тогава ще добиеш представа.

      Коментар


      • От: Opel Frontera 3.2 V6

        Тaзи фронтерa без гaз според мен си е безумие.
        Пaвкa, кaрaш 4-5000 годишно aмa със стaрaтa. Товa доколкото рaзбирaм е комфортно дa се пътувa и нaдaлечко, без дa си вземaш сухa хрaнa зa три дни до морето.
        Aз откaк остaвих джипкaтa зa товaрно мaгaре, не спирaм. Километрите по 3.
        Горивото трябвa дa е поносимо все пaк.
        Не е последнaтa ти колa в животa че чaк толковa дa и робувaш.
        Sent from my Nokia s fenerche

        Коментар


        • От: Opel Frontera 3.2 V6

          Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
          Тaзи фронтерa без гaз според мен си е безумие.
          Пaвкa, кaрaш 4-5000 годишно aмa със стaрaтa. Товa доколкото рaзбирaм е комфортно дa се пътувa и нaдaлечко, без дa си вземaш сухa хрaнa зa три дни до морето.
          Aз откaк остaвих джипкaтa зa товaрно мaгaре, не спирaм. Километрите по 3.
          Горивото трябвa дa е поносимо все пaк.
          Не е последнaтa ти колa в животa че чaк толковa дa и робувaш.
          Радо, да сме живи и здрави, в момента в който почнем да въртим по повече километри и финансово да ни стане трудно, ще помисля евентуално за газова уредба... пусто, не горивата ни са скъпи, а доходите ни са ниски, ще работя и втора работа за нощни смени ако трябва, но не за колата, а за бъдещия ни нов член на семейството ни

          Коментар


          • Re: Opel Frontera 3.2 V6

            Засякох моят паркетник. Пловдив - София. Най ниска скорост 120. Основно 140, на места 180, изпреварваня с 200. Ами среден разход 9.5. И по комп и по сметки. Странно. Градското обаче ми е към 16 и нагоре.

            За протокола не е фронтиера.

            Коментар


            • От: Opel Frontera 3.2 V6

              A е?
              Sent from my Nokia s fenerche

              Коментар


              • Re: Opel Frontera 3.2 V6

                Писал съм по назад инфинити ex37. 3.7 литра бензин със 7 степенен автомат. Не е джип но е високо и е 2 тона.
                Последно редактирано от Daniel; 26-05-16, 19:26.

                Коментар


                • От: Opel Frontera 3.2 V6

                  Живот и здраве, като тръгна пак на път по магистралата, ще задам на круиз контрола, да поддържа само и точно 95км/ч и да видим колко разход ще ми даде, според мен ще е 10.5 лр. на 100, ще се разбере като сипя после бензин до горе за точен разход.

                  Коментар


                  • Re: От: Opel Frontera 3.2 V6

                    Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                    Живот и здраве, като тръгна пак на път по магистралата, ще задам на круиз контрола, да поддържа само и точно 95км/ч и да видим колко разход ще ми даде, според мен ще е 10.5 лр. на 100, ще се разбере като сипя после бензин до горе за точен разход.
                    Павка, жената само мръка. Стига си засичал, нали малкия е щастлив. Така че важното е наистина всички в семейството да са щастливи, таратайката да е приятна за път, да е надеждна и да вози добре. Другото не е важно. Карам по стечение на обстоятелствата едно бмв 320 х драйв и едно ауди а5 и двете са дизел, ами какво да кажа, бензина е по тихичък и ми е по приятен, най малко не подценявам нито аудото нито бмв то. Но всеки си има вкус. Много ме достраша да взема стар дизел и взех стар бензин, въпреки, че никога не съм заглеждал инфинити, просто това изпадна.

                    Коментар


                    • От: Re: От: Opel Frontera 3.2 V6

                      Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                      Павка, жената само мръка. Стига си засичал, нали малкия е щастлив. Така че важното е наистина всички в семейството да са щастливи, таратайката да е приятна за път, да е надеждна и да вози добре. Другото не е важно. Карам по стечение на обстоятелствата едно бмв 320 х драйв и едно ауди а5 и двете са дизел, ами какво да кажа, бензина е по тихичък и ми е по приятен, най малко не подценявам нито аудото нито бмв то. Но всеки си има вкус. Много ме достраша да взема стар дизел и взех стар бензин, въпреки, че никога не съм заглеждал инфинити, просто това изпадна.

                      Прав си Дани, по-важното е да сме живи и здрави 

                      п.с. Малкия още не се е появил, трябват още няколко месеца живи и здрави

                      Коментар


                      • Re: От: Re: От: Opel Frontera 3.2 V6

                        Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                        Прав си Дани, по-важното е да сме живи и здрави 

                        п.с. Малкия още не се е появил, трябват още няколко месеца живи и здрави
                        Стискам палци. И да се похвалиш с бебока. Поздрави в къщи.

                        Коментар


                        • От: Re: Opel Frontera 3.2 V6

                          Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                          Писал съм по назад инфинити ex37. 3.7 литра бензин със 7 степенен автомат. Не е джип но е високо и е 2 тона.
                          Дам не е джип и няма и аеродинамиката на такъв а си е чиста пистарка в сравнение с фронтерата просто няма база за сравнение на разхода.
                          Land Rover Discovery II, V8 4.0
                          VW Golf VI variant
                          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                          Коментар


                          • Re: От: Re: Opel Frontera 3.2 V6

                            Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                            Дам не е джип и няма и аеродинамиката на такъв а си е чиста пистарка в сравнение с фронтерата просто няма база за сравнение на разхода.
                            Знам Роска. Поста ми е поради това, че Живко каза, че дизела при висока скорост харчи наполовина на бензина. Някакси не съм убеден, че дизел на това купе с тази скорост ще харчи под 5 на 100. И дали наистина си заслужава чисто финансово да караш дизел пред бензин. Като се сметне разходите за ремонт на проблемните агрегати на дизела. Все пак говорим за стари коли. На баща ми санта фе то 2.2 црди харчи повече на такова каране и по малко на градско.

                            Коментар


                            • От: Re: От: Re: Opel Frontera 3.2 V6

                              Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                              Поста ми е поради това, че Живко каза, че дизела при висока скорост харчи наполовина на бензина.
                              Тайната на добрия ти разход се крие в 7 степенния автомат, а не в мотора! Би ли споделил на какви обороти си при 140?
                              Honda XL600LM, 1987
                              Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
                              Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

                              Коментар


                              • Re: От: Re: От: Re: Opel Frontera 3.2 V6

                                На 2200, разликата от 120 до 140 може би са едни 100 оборота на 7 ма.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X