Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Opel Frontera 3.2 V6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Opel Frontera 3.2 V6

    Здравейте колеги.От 2 дни имам проблем с имобилайзера на моята 3.2 6vd1 мотора и не мога да я запаля дори и с резервния ключ и няма кой да я закачи с диагностика която да я хване някакви идеи от каде може да е проблема
    [I][B][FONT=Georgia][COLOR=Red]Лудницата ми е спонсор!!![/COLOR][/FONT][/B][/I]:twisted::twisted::twisted:

    Коментар


    • От: Opel Frontera 3.2 V6

      Съжалявам брат но, диагностиката и врачуването са различни тайнства. Започни със бушони ,букси ,светене на чек и т.н., търсене на диагностик във района.
      МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

      Коментар


      • От: Opel Frontera 3.2 V6

        Колеги, знае ли някой от вас, багажна щора от Зафира или от каква друга кола би станала за Фронтака, че липсва въпросната щора и не смея да сложа нищо в багажника че се вижда всичко? Или дали има фирма която да изработват такива багажни щори?

        Коментар


        • От: Opel Frontera 3.2 V6

          Нищо няма да стане, трябва си от същата кола. Ходи да се молиш на Лозан той не може да няма.
          no signature no problems

          Коментар


          • От: Opel Frontera 3.2 V6

            Аз лепнах фолио на100% и нищо не се вижда, а и дава друга визия на колата.

            Коментар


            • От: Opel Frontera 3.2 V6

              Първоначално публикуван от camozzi Преглед на мнение
              Аз лепнах фолио на100% и нищо не се вижда, а и дава друга визия на колата.
              Мислил съм и за този вариант, питах към представителя и вносител на истинско качествено фолио с UV защита на 3М, казаха ми цена 350лв за задните петте стъкла с монтажа, засега ще се въздържа че имам други належащи разходи и обслужване да правя на фронтака, а щора втора употреба е около 70лв, само да намеря такава че са кът.

              Коментар


              • От: Opel Frontera 3.2 V6

                Честита придобивка колега.
                Доколкото разбрах си купил Фронтерата от Швейцария.
                Би ли споделил как стоят нещата с ДДС и мито. Кое се плаща кое не. Има много изписано, но информацията е от преди доста време. Не знам към днешна дата каква е ситуацията.
                Аз също ще си купувам такава Фронтера, и имам човек който да ми я закупи от Швейцария. Ако ти остане малко време, моля да споделиш през какви институции се минава и какво се прави, до регистрацията на джипа в КАТ .
                Предварително благодаря.

                Коментар


                • От: Opel Frontera 3.2 V6

                  Първоначално публикуван от kaliyord Преглед на мнение
                  Честита придобивка колега.
                  Доколкото разбрах си купил Фронтерата от Швейцария.
                  Би ли споделил как стоят нещата с ДДС и мито. Кое се плаща кое не. Има много изписано, но информацията е от преди доста време. Не знам към днешна дата каква е ситуацията.
                  Аз също ще си купувам такава Фронтера, и имам човек който да ми я закупи от Швейцария. Ако ти остане малко време, моля да споделиш през какви институции се минава и какво се прави, до регистрацията на джипа в КАТ .
                  Предварително благодаря.
                  Моя приятел който ми докара фронтерата от Швейцария постъпихме така, избираш си Фронтера предварително от известните техни автосайтове, щом си харесаш някоя фронтера, звъниш на собственика, щом се разберете пращаш му капаро в швейцарски франкове в зависимост каква сума ще иска, след което в зависимост в кой град в Швейцария е фронтерата която ще си харесал, трябва да предвидиш задължително път до Цюрих за документи, преглед и транзитни номера и зелена карта, като за подробности като адрес на дадената институция в Цюрих и за транзитните номера, ще попиташ собственика за твое улеснение, следва винетки в зависимост откъде ще я караш на собствен ход до България, следва да платиш в България мито и ддс, гражданска като нерегистрирана, Еко такса, регистрацията в КАТ, после взимаш анекс 2 към ГО за да ти впишат бъдещите ти нови рег. номера. Да знаеш че ако търсиш евтино, няма да е, ако фронтерата ти струва примерно 3300 CHF, приготви си още със сигурност към 2500лв за такси, мито, кат, документите в Цюрих, това е без спането, храна и пътуване до Швейцария, това в общи линии, а и горивото в зависимост как и откъде ще караш, ферибот.....
                  Последно редактирано от Еделвайс; 14-05-16, 17:51. Причина: Пояснение

                  Коментар


                  • От: Opel Frontera 3.2 V6

                    Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                    Моя приятел който ми докара фронтерата от Швейцария постъпихме така, избираш си Фронтера предварително от известните техни автосайтове, щом си харесаш някоя фронтера, звъниш на собственика, щом се разберете пращаш му капаро в швейцарски франкове в зависимост каква сума ще иска, след което в зависимост в кой град в Швейцария е фронтерата която ще си харесал, трябва да предвидиш задължително път до Цюрих за документи, преглед и транзитни номера и зелена карта, като за подробности като адрес на дадената институция в Цюрих и за транзитните номера, ще попиташ собственика за твое улеснение, следва винетки в зависимост откъде ще я караш на собствен ход до България, следва да платиш в България мито и ддс, гражданска като нерегистрирана, Еко такса, регистрацията в КАТ, после взимаш анекс 2 към ГО за да ти впишат бъдещите ти нови рег. номера. Да знаеш че ако търсиш евтино, няма да е, ако фронтерата ти струва примерно 3300 CHF, приготви си още със сигурност към 2500лв за такси, мито, кат, документите в Цюрих, това е без спането, храна и пътуване до Швейцария, това в общи линии, а и горивото в зависимост как и откъде ще караш, ферибот.....
                    Благодаря за изчерпателния отговор. Наистина си е сериозна допълнителна инвестиция това мито и ддс. Мислех че поне митото е отпаднало. Е, има и вариант Германия, ама уж в Швейцария са най-читави, глобално погледнато. Ще умувам от къде ще се купува фронтерата. Още веднъж благодаря и много да те радва джипа.

                    Коментар


                    • От: Opel Frontera 3.2 V6

                      Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
                      Мислил съм и за този вариант, питах към представителя и вносител на истинско качествено фолио с UV защита на 3М, казаха ми цена 350лв за задните петте стъкла с монтажа, засега ще се въздържа че имам други належащи разходи и обслужване да правя на фронтака, а щора втора употреба е около 70лв, само да намеря такава че са кът.
                      В Монтана от най-дебелото на 100% за три стъкла ми взеха 40 лева.

                      Коментар


                      • От: Opel Frontera 3.2 V6

                        40 лв. е всичко друго но не и UV защитно фолио. Разликата с 3М-а е като между китайка трутинетка и S-клас-а
                        но ако целта е била само да не се вижда ще си върши работата.
                        no signature no problems

                        Коментар


                        • От: Opel Frontera 3.2 V6

                          Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                          40 лв. е всичко друго но не и UV защитно фолио. Разликата с 3М-а е като между китайка трутинетка и S-клас-а
                          но ако целта е била само да не се вижда ще си върши работата.
                          По принцип той търси кора за багажника за да не се вижда багажа и не виждам защо му е нужна UV защита.

                          Коментар


                          • От: Opel Frontera 3.2 V6

                            Стъклата си имат достатъчно UV защита и без никакви фолиа
                            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                            Коментар


                            • От: Opel Frontera 3.2 V6

                              Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                              Стъклата си имат достатъчно UV защита и без никакви фолиа

                              Това е вярно , въпреки това хубавото фолио в зависимост от процентите на затъмняване, важно е да имаш и нормална видимост от вътре навън, инак ще трябва да монтирам парктроник , като посъбера малко пари ще я закарам да го направят както си трябва с истинско качествено фолио на 3М.

                              Коментар


                              • От: Opel Frontera 3.2 V6

                                Аз на всяка кола слагам най-хубавото фолио за около 350-400 лв. Карал съм фронтерата без фолио почти 4 месеца, мога да кажа че оригиналната защита от УВ на стъклата е минимална. След като сложих истинското фолио температурата в купето спадна в пъти, колата изглежда по-добре, видимостта почти не намаля. Качественото фолио определено носи само плюсове.
                                no signature no problems

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X