Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Окачване за Опел Фронтера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Окачване за Опел Фронтера

    от два дена се ровя в нета и немога да видиа една направена Фронтера ,и бихтели ми казали и вашвто мнение кое е по добре да е на пружини или на рисиори фронтерата говорим за къса база

  • #2
    До: оака4ване за опел фронтера

    Колега какво значи "направена"? Тия от завода как излизат, в сандък и ти си я правиш сам вкъщи? И какво значи пружини или ресори? Отпред е на пружини отзад на ресори. Ако някой ми каже че може да направи работоспособно независимо предно окачване на ресори да заповяда, ще го изслушам с голямо внимание. И последно, ние тук ползваме буквата "Ч", о ти не я ли знаеш?
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      До: оака4ване за опел фронтера

      Потърси за Исузо Амиго май беше модела.
      M.P.

      Коментар


      • #4
        До: оака4ване за опел фронтера

        Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
        Отпред е на пружини отзад на ресори.

        Фронтер "А" отпред е на Торсиони отзад на Ресьори, Фронтер "Б" опред и отзад е на пружини.

        А това за "направена" и аз не го разбрах.
        no signature no problems

        Коментар


        • #5
          До: оака4ване за опел фронтера

          Тук малко е направено по надигането на Фронтера.Пиши с букви не с цифри.
          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=12874
          Land Rover Discovery:
          - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
          Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

          Коментар


          • #6
            До: оака4ване за опел фронтера

            Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
            Фронтер "А" отпред е на Торсиони отзад на Ресьори, Фронтер "Б" опред и отзад е на пружини.

            А това за "направена" и аз не го разбрах.
            Хихихихи! Това е щот съм гледал различни отпред и отзад и съм решил че всички са еднакви
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #7
              До: Окачване за Опел Фронтера

              Моята е А и отзад е с пружини. Иначе окачване за фронтера има на тази марка http://calmini.com/

              Коментар


              • #8
                До: Окачване за Опел Фронтера


                фронтера А с пружини отзад - интересно
                моята е с рисьори - А
                BMW X6

                Коментар


                • #9
                  До: Окачване за Опел Фронтера

                  Има такива модификации но те са с новия салон новите двигатели и новото окачване, само екстериора им е стария а една година по-късно правят и новия фейс-лифт и вече става фронтера Б. Затова е така.
                  no signature no problems

                  Коментар


                  • #10
                    До: Окачване за Опел Фронтера

                    Вчера гледах една такава 2.8 ТДИ дълга, '95 или '96, но съвсем не обърнах внимание на салона , като че ли си беше стария... Повече я гледах "отдолу и отпред" .
                    "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                    Неизвестен мъдрец

                    Коментар


                    • #11
                      До: Окачване за Опел Фронтера

                      Ти ме хвърли в размисъл....
                      искаш да кажеш, че е била 95-а с пружини отзад така ли?
                      нещо ми убягва данеби тези с исузувия мотор да са нещо по-специални и да им правят другото окачване..... някой ако знае да сподели. Лозане казвай бре....
                      no signature no problems

                      Коментар


                      • #12
                        До: Окачване за Опел Фронтера

                        В ръкоблудството пише, че фронтера А се делят на произведени до средата на 95г. и след средата на 95г. та може и 95г. да е с новото табло и пружини отзад.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X