Обява

Свий
Няма добавени обяви.

схема на вакум за Монтерей

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • схема на вакум за Монтерей

    Много спешно ми трябва схема на вакуумите за Опел Монтерей. Колата е докарана с разглобен двигател от Австрия и не мога да се ориентирам кой вакум къде отива. МОЛЯ за помощ, ако някой може да помогне. Благодаря на всички предварително.

  • #2
    До: схема на вакум за Монтерей

    Абе колега к'ъв е тоа Монтерей ...

    3,1 или 3,0 Дизел ..... 3,2 или 3,5 бензин ??? Година .... Код мотор ??

    Че е с черни гуми знаем всички ..
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #3
      До: схема на вакум за Монтерей

      Колеги имам същия проблем - Монтереят е 94 г , 3.1 TDI,индексът на двигателя е 4JG2.
      Предварително благодаря!

      Коментар


      • #4
        До: схема на вакум за Монтерей

        Колеги, имам исузу трупер 3100 двигатела е същия като на вашите джипки. С радост бих помогнал, но нямам схема на вакуумите, утре мога да направа един куп снимки, или ако искате заповядаите на място, джипа се намира в село Житница обл.Пловдив. В момвнта съм със счупен крак така, че цял ден съм си в нас и няма проблем с предварителна оговорка на ЛС да дойдете и да погледнете за какво става въпрос на живо

        Коментар


        • #5
          До: схема на вакум за Монтерей

          Колега съжалявам,че така си пострадал и с радост бих дошъл но съм в Бургас и нямам път към Пловдив,поне скоро нямам.Много ще помогнеш ако направиш някои снимки, тъй като вакуума нацяло съм го объркал- нямаше маркуче,което да не е излязло.По-скоро ме интересува от вакуум помпата къде се присъединява и има ли заден кръг,както и кое от всички маркучета остава свободно.
          Какво ще стане ако се шунтира вакуума за изгорелите газове,които се връщат за доизгаряне ,т.е. част от тях.Става доста сложно при мен тъй като имам нафтова печка ,два акумулатора и достъпът е след доста сваляне.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X