Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Разтапи" ми се блока... :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: "Разтапи" ми се блока...

    В крайна сметка да споделя, какво ми хрумна за да знаят хората, на които им предстои подобна операция. Сетих се, че за да резна стегнатите стени на тапите мога да използвам мини дрелка (на 12в. има ги в Конрад и на много други места) с дискче за рязане на метал. Преди това избих челото на капачките с остра отверка и реално остана ринг. След това внимателно и настоятелно с дрелката направих леко диагонален прорез в долната част на ринга, а след това с няколко леки удара по ръба на ринга той се огъна на мястото на сряза и влезе навътре. После се вади лесно, като разбира се внимава да не изпадне някакво парче в блока.
    ОФА КБ X20SE + метан

    Коментар


    • #17
      От: "Разтапи" ми се блока...

      Добре че си се справил но не е добра идея да се работи с такива инструменти там в смисъл че има риск да се повреди леглото, а ринга излиза без особени трудности
      ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

      Коментар


      • #18
        От: "Разтапи" ми се блока...

        Първоначално публикуван от auto_marin Преглед на мнение
        Добре че си се справил но не е добра идея да се работи с такива инструменти там в смисъл че има риск да се повреди леглото, а ринга излиза без особени трудности
        Така е, риск да се нарани леглото има, но при мен не отлепваха пущиняците му... С и да не забравя, търсете тапи с една стара за мостра, защото, е пълно с всякакви боклуци по магазините. Предлагаха ми по-плитки тапи и такива, които влизаха без никаква трудност в леглото. Истиските тапи са дълбоки колкото оригиналните и с 2-3 десети от лилиметъра по-широки. При мен от страната на вход. колектор тапите са три с размер 34.2, 34.3мм.
        ОФА КБ X20SE + метан

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X