Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Скъсана мембрана EGR Фронтера 2.2DTI, 99г. какво може да се направи освен подмяна?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Скъсана мембрана EGR Фронтера 2.2DTI, 99г. какво може да се направи освен подмяна?

    Здравейте колеги, нов проблем, след като изчистиха всмукателните клапи в сервиза под ЕГР-а, се оказа, че самия егр е със скъсана мембрана и не работи след като са го тествали с вакум.
    Кажете сега какво е най добре да направя, четох, че някой го изолира но не било добре?....нов да взема е цифра... ментето на Valor е 700лв...втора употреба да търся, но пък гаранцията ще е от "Франция" т.е. няма...Посъветвайте ме моля.
    Subaru impreza 2.0 boxer, 2007
    Jeep Grand Cherokee 2.7CRD, 2004

  • #2
    От: Скъсана мембрана EGR Фронтера 2.2DTI, 99г. какво може да се направи освен подмяна

    Kapаш без него. За мен това устроиство само пълни сажди и създава проблеми. Само малко ще пострада екологията.

    Коментар


    • #3
      От: Скъсана мембрана EGR Фронтера 2.2DTI, 99г. какво може да се направи освен подмяна

      Колеги, понеже не споделихте какво да правя, си поръчах нов с 1 г. гаранция, утре ми пристига на цена 180лв. от производител Wahler, надявам се да е читав. Ако някой търси мога да му дам кординати. Има го и за 120лв, но производителя е china...
      Subaru impreza 2.0 boxer, 2007
      Jeep Grand Cherokee 2.7CRD, 2004

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X