Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос относно генерация

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос относно генерация

    Сложих нови тръби на Желязото - ОФА 2.0i.Махнах всичко и отзад където си стои гърнето сложих едно новичко резонаторно.Минах на Ф55 и съм по принцип доволен.Но! Има малко повечко шум в диапазона 2до 3к оборота.А все пак се кара и в града та някой полицай може да си ме хареса като нищо.Лошото е че точно в тези обороти се кара най-често градско.Питането ми е дали да сложа още едно резонаторно отпред и да стане с две резонаторни гърнета е пак да си е отворена генерацията или да сложа някакво шумозаглушително?Две резонаторни ще намалят ли шума?
    Харесва ми така с отворена генерация-имам чувството че се развърта по-лесно и като настъпиш по поляните кефа е голям.
    BMW X6

  • #2
    От: Въпрос относно генерация

    сложи едно резонаторно отпред и едно заглушително право в края. Така ще запазиш чуството за "развъртане" и шума ще падне малко.
    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос относно генерация

      Амммм хубаво ама резонаторното вече е сложено в края и стана толкова хубаво че е направо грехота да се разваля.Монтажа е на световно ниво.Невероятно здраво и добре пипнато-майсторите в сервиза имат златни ръце.Сега проблема е какво да сложим отпред при положение че отзад вече има резонатор.Втори резонатор и отпред ?Понеже не съм слагал никога по 2 резонатора затова питам какво ще стане ако сложа още един
      BMW X6

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос относно генерация

        Нивото на шума ще остане същото, с две резонаторни.
        Животът е харизан кон според мен...

        Теди

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос относно генерация

          Сложи една "пура" около резонаторно гърне.
          Аз сложих пура и последно гърне и нямам проблем с големи шумове, абсолютно в норма са.

          Коментар


          • #6
            От: Въпрос относно генерация

            Първоначално публикуван от Вещер Преглед на мнение
            Амммм хубаво ама резонаторното вече е сложено в края и стана толкова хубаво че е направо грехота да се разваля.Монтажа е на световно ниво.Невероятно здраво и добре пипнато-майсторите в сервиза имат златни ръце.Сега проблема е какво да сложим отпред при положение че отзад вече има резонатор.Втори резонатор и отпред ?Понеже не съм слагал никога по 2 резонатора затова питам какво ще стане ако сложа още един
            Слагай втори резонатор , утихва чудесно. Това го казвам от собствен опит.
            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

            Коментар


            • #7
              От: Въпрос относно генерация

              Моята Витара е с две ресонансни и не се чува въобще.

              Коментар


              • #8
                От: Въпрос относно генерация

                Благодаря колеги!Точно това ми трябваше - някой да ме успокои че ще утихне :>>Ама и вие какви сте приятели - вместо да ми предпишете стандартната схема - слагай още едно резонаторно :>>>>>Ок - утре слагам още едно резонаторно и пак газ по поляните - ще пиша задължително какъв е резултата от заигравката.
                Благодаря!
                BMW X6

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X