Обява

Свий
Няма добавени обяви.

нестабилен празен ход

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • нестабилен празен ход

    след проблема с ABS, второ нещо почва да ме тормози - изгуби ми се празния ход на незагряла кола - работи много нестабилно, като на 4-5 цилиндъра. като форсирам изчиства, но пусна ли газта почва да кювка и гасне. След като форсна няколко пъти или заграва, или изчиства свещите и се оправя. Когато двигателя е топъл не го прави.

    п.п. понякога ми светва и чека когато прави така и после си гасне сам....
    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

  • #2
    От: нестабилен празен ход

    Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
    след проблема с ABS, второ нещо почва да ме тормози - изгуби ми се празния ход на незагряла кола - работи много нестабилно, като на 4-5 цилиндъра. като форсирам изчиства, но пусна ли газта почва да кювка и гасне. След като форсна няколко пъти или заграва, или изчиства свещите и се оправя. Когато двигателя е топъл не го прави.

    п.п. понякога ми светва и чека когато прави така и после си гасне сам....
    предполагам стандартните неща си прегледал/изчистил? моторчето за празния ход, свещи, дебитомер?
    no signature no problems

    Коментар


    • #3
      От: нестабилен празен ход

      свещите са нови Denso Iridium. Другите неща не съм ги проверявал, но ако е дебитомера, мисля че като цяло колата няма да е ок.... като изскочи време ще човъркам по моторчето за празния ход.

      м/у другото без нищо да правя в момента проблема го няма - ебаси и майтапа....
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • #4
        От: нестабилен празен ход

        Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
        свещите са нови Denso Iridium. Другите неща не съм ги проверявал, но ако е дебитомера, мисля че като цяло колата няма да е ок.... като изскочи време ще човъркам по моторчето за празния ход.

        м/у другото без нищо да правя в момента проблема го няма - ебаси и майтапа....
        мен така ми се базикаше старата, като е сухо работи нестабилно, като е влажно върви като бесна, така и не се оправи....
        no signature no problems

        Коментар


        • #5
          От: нестабилен празен ход

          да кажа какво се оказа: разложен маркуч за газта, от там явно от време на време пробогатява, засмуквайки директно през филтъра и компа не може да компенсира..... Смених маркуча и от тогава не го е правила този номер.

          п.п. еввала на газаджиите - газовата ми я слагаха февруари...
          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X