Обява

Свий
Няма добавени обяви.

филтър за климатика?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • филтър за климатика?

    въпроса ми е следния , след като смених по мое мнение всичко което трябваше, се замислих и за филтър за климатика - дали има или не, познати /но не знаещи а предполагащи/ ми казаха че щом има климатик то трябва да има и филтър някъде под корите дето са на чистачките, между предното стъкло и двигателния отсек, да ама като отидох да проверя в AUTOPLUS оттам след като преровиха всичките си каталози и база данни на компа, ми казаха че фронтерата ми няма такъв, КБ 98г. Х20SE-двигател, въпроса ми е до някой запознат, имам ли такова чудо или не, да знам да не търся ако няма. предварително благодаря.

  • #2
    До: филтър за климатика?

    eдва ли има филтър - на галопера също нямаше...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #3
      До: филтър за климатика?

      КОЛЕГА, филтЪр сьс сигУрносТ няма - има само оТдушник но не знам кЪде се намира . Ако някои има информация ще е от полза..БЛАГОДАРЯ.
      sigpic

      Коментар


      • #4
        До: филтър за климатика?

        благодаря за отговорите, аз още след първия спрях да търся.

        Коментар


        • #5
          До: филтър за климатика?

          Аз съм разглобявал многократно блока с парното и климатика и не открих филтър. Има само един дунапрен на входа от купето .
          Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

          А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

          Коментар


          • #6
            До: филтър за климатика?

            До днес си мислех че не може да има клима и да няма филтър.Не става въпрос за въздушен филтър за парното(това е за всички които бъркат темата).Обаче познавам човек който е собственик на сервиз за климатици в Младост.Ако се обадиш от името на адвоката Пепи ще ти каже по телефона и ще ти струва 1 телефонен разговор.Сашо-0888816816.
            Забравих ,ако получиш отговор пусни го тук та да знаят хората.
            Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
            NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

            Коментар


            • #7
              До: филтър за климатика?

              Провери под жабката ,там е кутията на изпарителя,ако има капаче под него ефилтара,той е и за парното
              FORD MAVERIK 2.7TD
              Тел.0898662817
              LZ1IID

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X