Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Втулки за ресори на ОФА ДБ 94г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Втулки за ресори на ОФА ДБ 94г.

    Колеги, някой може ли да ме насочи от къде да закупя гумени втулки за ресорите щото две от тях направо си липсват,а аз си мислех че трябва да сменям амортисьори. Ходих в Евро 07 ама нямат, според вас от някакъв друг модел МПС няма ли да паснат?

  • #2
    От: Втулки за ресори на ОФА ДБ 94г.

    Ако говориш за втулките за предните уши на ресьорите,мисля че е по удачно да ги търсиш по размери по магазините за авточасти и да приспособиш нещо,стига да е от по-плътна гума.Може да потърсиш и за Исузу от старите-88-92 година...

    Коментар


    • #3
      От: Втулки за ресори на ОФА ДБ 94г.

      Аз питах в едно магазинче и ме упътиха да търся някъде, където правят/продават ресори. По нормалните магазини за авточасти нямало смисъл да се търси.
      Все още не съм ходил никъде да питам.
      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

      Коментар


      • #4
        От: Втулки за ресори на ОФА ДБ 94г.

        В София има един магазин за ресори на бул. Сливница след Мотопфуй по посока Калотина. Там имаше преди половин година по 5-6 лв. Не съм купувал, само съм питал.
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • #5
          От: Втулки за ресори на ОФА ДБ 94г.

          Аз си купих скоро от авто плюс но цената няма да ви хареса.Нито за предните нито за задните.За ОФА къса база 93 или 97лв бяха предните големи втулки за ресьорите и по 22 малките на обеците.Обаче има и още 2 варианта за малките втулки.Друг вариант за големите втулки още не съм намерил.
          Малките стават с преправяне на болтове и обеци от волга и втори вариант - втулки от горен носач на жигула.Набиват се малко тегаво но са несравнимо по-здрави от оригиналните и са евтини.
          BMW X6

          Коментар


          • #6
            От: Втулки за ресори на ОФА ДБ 94г.

            Днес мина процедурата с втулките,купихме ги от един магазин за соц автомобили,разбира се носихме и старите за сравнение. Всички втулки за двата ресора ми струваха 74лв. но честно да ви кажа возията се промени коренно,няма тракане сеене,просто сега е стегната като топка.

            Коментар


            • #7
              От: Втулки за ресори на ОФА ДБ 94г.

              Дай малко подробности,че моите и двете са на ресьори...

              Коментар


              • #8
                От: Втулки за ресори на ОФА ДБ 94г.

                Ами Кесов,жената която продава в магазина от който взехме втулките извади 6 кутйи и каза да сравняваме със тампоните които носехме,и ако не намерим подходящи щяла да извади от склада още кутий но за късмет намерихме подходящите от раз. Та не знам и аз от какво мпс са но паснаха много добре.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X