Кажете колеги има ли нещо за гресиране по фронтерата, че прочетох за фероза и витара и почнах да се чудя.
Благодаря предварително.
Благодаря предварително.
кофтито е че човека явно не знае а така само ще го объркаш.... може би аз съм в грешка че в първия пост не написах шлици а каре Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар