Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малко помощ за Фронтера 2.2 ТД

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Малко помощ за Фронтера 2.2 ТД

    Първоначално публикуван от изток Преглед на мнение
    Лампата мига постоянно.Май ще трябва повечко гориво.Опитват се майсторите да отстранят повредата за стрелката .Пак питам за някакви идеи?Благодаря.
    Идея ти давам веднага.
    Отиваш на бензинонстанцията, наливаш за 100 лв. нафта х 2.58 примерно = 38 литра. Слагаш условно 12 на 100 градско харчене, нулираш си брояча на километража и като наближиш 300 км. отиваш на бензиностанцията и пак сипваш.
    no signature no problems

    Коментар


    • #17
      От: Малко помощ за Фронтера 2.2 ТД

      Първоначално публикуван от изток Преглед на мнение
      Най вероятната причина при мен ,поне за сега, ще се окаже недостатъчно гориво в резервоара /Понеже стрелката не ми работи /и не се ориентирам за точното количество.Сутринта запали отново без проблем .По горе fanatic споменава за подобен проблем,че не трябва да се оставят с малко нафта.Виждам,че си от Пловдив ,къде си поддържаш колата?
      В Авел ( Бош) на Кукленско шосе дано да не го сметнат за реклама но е един от малкото сервизи със стенд за ГНП но си е скъпичко.За стрелката може и да е известния проблем с презапояване на таблото.
      OPEL Frontera В 2.2 DTI ДБ
      Polaris Sportsman 800 EFI

      Коментар


      • #18
        От: Малко помощ за Фронтера 2.2 ТД

        Първоначално публикуван от falkongp Преглед на мнение
        В Авел ( Бош) на Кукленско шосе дано да не го сметнат за реклама но е един от малкото сервизи със стенд за ГНП но си е скъпичко.За стрелката може и да е известния проблем с презапояване на таблото.

        Знам ги още,когато бяха срещу Лаута ,но оттогава не съм ползвал услугите им.В аптечно има също подобен.Благодаря.

        Коментар


        • #19
          От: Малко помощ за Фронтера 2.2 ТД

          Мислех си ,че се е оправил моя проблем,но не е.Снощи отново имаше проблем .Запали ,но веднага след това загасна и край.Дръпнаха ме, запали на 3-я метър.Закарах колата на майстор, отчете само една грешка -за датчика на температурата.Днес запали и до сега е без проблем.Чакам за съдействие.Благодаря.

          Коментар


          • #20
            От: Малко помощ за Фронтера 2.2 ТД

            Преди два дни отново не запали ,имам приятел майстор ,който дойде с лаптопа под мишница ,но не отчете грешки никакви този път.Дръпнахме колата и запали,оттам в сервиза .Преди малко отидох да видя какво става,майстора ми каза ,че всичко е наред и два дена пали без проблеми и няма отчетени грешки.Не знам, при това положение какво да гледаме и сменяме.!?Възможно ли е нафтата да пада?

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X