Колеги, тия дни се сдобих със стойка за резервната гума, но забравих да направя няколко снимки преди демонтажа 
Моля някой колега да снима как е закачена пантата към шасито.

Моля някой колега да снима как е закачена пантата към шасито.

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар