Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Фронтера Б с проблем

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Фронтера Б с проблем

    Луфта може да идва и от кормилната кутия.

    Коментар


    • #17
      От: Фронтера Б с проблем

      Може и паразитен хебел да е, позната болежка - без преглед на окачването няма да стане.

      Коментар


      • #18
        От: Фронтера Б с проблем

        Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
        Може и паразитен хебел да е, позната болежка - без преглед на окачването няма да стане.
        Б-то няма хебел.
        За да е кутията ( рейката ) трябва да не си знае километрите....
        no signature no problems

        Коментар


        • #19
          От: Фронтера Б с проблем

          Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
          Б-то няма хебел.
          За да е кутията ( рейката ) трябва да не си знае километрите....
          Вярно, някой докато писал не гледал.

          Коментар


          • #20
            От: Фронтера Б с проблем

            Тъй де то и аз по инерция съм написал кутия, при мен рейката тропа леко, но си е така откакто я взех и се усеща главно по павета та не съм и обръщал специално внимание.

            Коментар


            • #21
              От: Фронтера Б с проблем

              Първоначално публикуван от Gichev Преглед на мнение
              Тъй де то и аз по инерция съм написал кутия, при мен рейката тропа леко, но си е така откакто я взех и се усеща главно по павета та не съм и обръщал специално внимание.
              А биалетките как са? че те тропат точно така.
              no signature no problems

              Коментар


              • #22
                От: Фронтера Б с проблем

                Биалетките ги сменях декември, интересното е че вече са им напукани маншончетата, явно и тях ще трябва да си ги поръчам от Англия.

                Коментар


                • #23
                  От: Фронтера Б с проблем

                  Първоначално публикуван от Gichev Преглед на мнение
                  Биалетките ги сменях декември, интересното е че вече са им напукани маншончетата, явно и тях ще трябва да си ги поръчам от Англия.
                  за 13 лв. толкова аз за това ще си ги направя сам.
                  no signature no problems

                  Коментар


                  • #24
                    От: Фронтера Б с проблем

                    Не успях да намеря телефона на Лозан. Може ли да ми го дадете. Искам да направя пълен оглед и ремонт на ходовата част, защото не ми се прави на "парче", а и сезона е подходящ.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Фронтера Б с проблем

                      0898780604 - Лозан, ника му е Isuzo за това не си го намерил...
                      В нашият форум търсачката върши чудеса
                      LZ1RED

                      Коментар


                      • #26
                        От: Фронтера Б с проблем

                        Много благодаря redair!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Фронтера Б с проблем

                          Честито, колега, и безаварийно каране!
                          И аз съм собственик от един месец на къса фронтера дизел, 1999 ще я използвам основно през уикендите. Имам и подобен проблем с таблото, като ми прави впечатление, че не свети индикацията за подгряване на горивото при палене. Едни юнаци диагностици твърдят, че датчикът светва при температура под 15 градуса, но не мио се вярва, понеже имам 2 други дизела. Другото, което ми прави впеатление е, че дясната предна седалка не се сгъва колкото лявата и слизането/качването от дясно е почти невъзможно. Дали това е нормално.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Фронтера Б с проблем

                            Първоначално публикуван от m_markovski Преглед на мнение
                            Честито, колега, и безаварийно каране!
                            И аз съм собственик от един месец на къса фронтера дизел, 1999 ще я използвам основно през уикендите. Имам и подобен проблем с таблото, като ми прави впечатление, че не свети индикацията за подгряване на горивото при палене. Едни юнаци диагностици твърдят, че датчикът светва при температура под 15 градуса, но не мио се вярва, понеже имам 2 други дизела..
                            Или ти е изгоряла крушката, или я няма.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Фронтера Б с проблем

                              Първоначално публикуван от m_markovski Преглед на мнение
                              Честито, колега, и безаварийно каране!
                              И аз съм собственик от един месец на къса фронтера дизел, 1999 ще я използвам основно през уикендите. Имам и подобен проблем с таблото, като ми прави впечатление, че не свети индикацията за подгряване на горивото при палене. Едни юнаци диагностици твърдят, че датчикът светва при температура под 15 градуса, но не мио се вярва, понеже имам 2 други дизела. Другото, което ми прави впеатление е, че дясната предна седалка не се сгъва колкото лявата и слизането/качването от дясно е почти невъзможно. Дали това е нормално.
                              Тия други 2 дизела нямат нищо общо с този явно. "Юнаците" са прави но не съвсем. Подгревателните свещи на този мотор се управляват от термо реле, и се включват при под 5 градуса ако не е палена колата повече от 12 часа, ако е палена и карана дори при 0 градуса не се включват. Това за седалката не е наред. Както се сгъва лявата по същия начин би трябвало да се сгъва и другата.

                              П.С. аз за цяла зима лампата за свещите я видах 5-6 пъти да "загрява"
                              no signature no problems

                              Коментар


                              • #30
                                От: Фронтера Б с проблем

                                Благодаря, fanatic. Това с терморелето го разбирам, че мога да паля като бензинова кола, а не да изчаквам 1-2 секунди.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X