Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Уплътнение за твърдия свалящ се таван на фронти...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Уплътнение за твърдия свалящ се таван на фронти...

    Колеги уплътнението на свалящия се таван външно е напукано на места, и не смея да го сваля че после може да имам течове, оригиналено уплътнение ми казаха че струва около 130 лв с поръчка, скъпичко нещо ми се вижда, някой от вас слагал ли е примерно уплътнение от врата на лада или от каква кола става без проблем, говорим си за ново уплътнение?

    Лека вечер колеги!

  • #2
    От: Уплътнение за твърдия свалящ се таван на фронти...

    Първоначално публикуван от pavelvasilev Преглед на мнение
    Колеги уплътнението на свалящия се таван външно е напукано на места, и не смея да го сваля че после може да имам течове, оригиналено уплътнение ми казаха че струва около 130 лв с поръчка, скъпичко нещо ми се вижда, някой от вас слагал ли е примерно уплътнение от врата на лада или от каква кола става без проблем, говорим си за ново уплътнение?

    Лека вечер колеги!
    Външно е напукано но от вътре не е. От там фронтерите не текат. Щипките могат да се натягат и ако ти е старо уплътнението просто ги стягаш малко. Сигурен съм че при Лозан ще се намери такова ако все пак се наложи и далеч няма да е 130 лв. Сваляй смело и ще видиш.
    no signature no problems

    Коментар


    • #3
      От: Уплътнение за твърдия свалящ се таван на фронти...

      Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
      Външно е напукано но от вътре не е. От там фронтерите не текат. Щипките могат да се натягат и ако ти е старо уплътнението просто ги стягаш малко. Сигурен съм че при Лозан ще се намери такова ако все пак се наложи и далеч няма да е 130 лв. Сваляй смело и ще видиш.
      Благодаря колега, не знаех че могат да се натягат щипките при нужда, успокои ме ще действам смело при жегите

      Коментар


      • #4
        От: Уплътнение за твърдия свалящ се таван на фронти...

        Колега, ти даде 135 лв за жило, та за едно уплътнение няма да дадеш..
        Шегувам се, извинете ме за отклонението от темата ама ме е яд като чуя за такива цени
        :)

        Коментар


        • #5
          От: Уплътнение за твърдия свалящ се таван на фронти...

          Първоначално публикуван от loweza Преглед на мнение
          Колега, ти даде 135 лв за жило, та за едно уплътнение няма да дадеш..
          Шегувам се, извинете ме за отклонението от темата ама ме е яд като чуя за такива цени
          Няма проблеми колега , бях тръгнал да ми направят ново жило на княжево за 70 лв, но при мен ми беше счупена изцяло пвц куплунга а те го нямат и заради това си купих оригинален, а за втора ръка не ми се и мисли колко ще изкара и той. Извинявам се за оффтопика, модераторите могат да я изтрият ако преценят! Лека вечер!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X