Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сервиз BOSCH

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сервиз BOSCH

    Преди два дни минаваики покраи един сервиз на BOSCH реших да направя една бърза диагностика на двигателя,четене и чистене на грешки!Закачи ме с един уред/тестер/ на BOSCH гледа момчето пули се и каза че повреди няма и ми показа на дисплея че наистина няма грешки!Та въпроса ми е дали въобще ми е прочел правилно компютъра или не е прочел нищо!Казах му че преди време ми е светила "чек лампата" заради вакумните маркучи/сцепени и оправени/ каза че дебитомера работи перфектно /виждал му напреженията/ или въобще не е прочел нищо? Уреда мисля че е този: http://www.bosch.bg/bg/products/diag...s530/index.htm или подобен!
    Последно редактирано от herkules; 06-12-10, 15:44.
    Opel Frontera 2.2 DTI 1999 г. ДБ

  • #2
    От: Сервиз BOSCH

    И какво те притеснява? Колата върви ли?

    Коментар


    • #3
      От: Сервиз BOSCH

      Абе, що си давате парите на случайни хора, дето е много вероятно хабер да си нямат какво правят? Знаете какво е нивото на квалификация в повечето сервизи. Имаме си колега-диагностик, който е доказал, че работи с акъл и не е толкова далече от София... Не, че е невъзможно и нищо да и няма на колата, ама като даваш пари, поне да си сигурен за какво.
      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
      Неизвестен мъдрец

      Коментар


      • #4
        От: Сервиз BOSCH

        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
        И какво те притеснява? Колата върви ли?
        Да колега колата върви,просто исках да и видя състоянието!

        Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
        Абе, що си давате парите на случайни хора, дето е много вероятно хабер да си нямат какво правят? Знаете какво е нивото на квалификация в повечето сервизи. Имаме си колега-диагностик, който е доказал, че работи с акъл и не е толкова далече от София... Не, че е невъзможно и нищо да и няма на колата, ама като даваш пари, поне да си сигурен за какво.
        Колега моите пари ще ги давам точно там където АЗ реша!А с това словоизлияние не отговаряш на въпроса ми!
        Opel Frontera 2.2 DTI 1999 г. ДБ

        Коментар


        • #5
          От: Сервиз BOSCH

          А какъв е въпросът?
          Ти си бил там, ти си си платил услугата, ти си гледал какво казва уреда, ти си слушал заключения на база диагностика, нас питаш.
          Да зададеш въпрос тук преди да посетиш даден сервиз, да, сега иди питай този, който ти е правил диагностиката, чува ли петела или само те е скубнал някой лев от твоите пари.
          И, подфорум Опел е с едни от най-толерантните помежду си участници, назидателния ти тон е леко встрани от общия такъв.
          Сигурно няма да получиш друг отговор след последния си пост, но то каквото повикало...

          Коментар


          • #6
            От: Сервиз BOSCH

            Първоначално публикуван от maxxx Преглед на мнение
            А какъв е въпросът?
            Ти си бил там, ти си си платил услугата, ти си гледал какво казва уреда, ти си слушал заключения на база диагностика, нас питаш.
            Да зададеш въпрос тук преди да посетиш даден сервиз, да, сега иди питай този, който ти е правил диагностиката, чува ли петела или само те е скубнал някой лев от твоите пари.
            И, подфорум Опел е с едни от най-толерантните помежду си участници, назидателния ти тон е леко встрани от общия такъв.
            Сигурно няма да получиш друг отговор след последния си пост, но то каквото повикало...
            Ами въпросат ми е много добре зададен "Та въпроса ми е дали въобще ми е прочел правилно компютъра или не е прочел нищо!" Но няма отговор!А относно назидателния тон си има причина!А и относно толерантноста във форума има какво още да се желае!Нищо лично ако има обидени или засегнати!
            Opel Frontera 2.2 DTI 1999 г. ДБ

            Коментар


            • #7
              От: Сервиз BOSCH

              Да, прав си, че има още какво да се желае на тема толерантност.
              Но с такива радетели като теб, едва ли ще има положителна насока на този процес.

              А по темата, въпросът ти е доста блондински, ако мога така да го нарека в мека форма, обясних в предния си пост защо, но явно ще трябва да го прочетеш няколко пъти, та да се досетиш.

              п.п.и ти не се засягай лично, но имай готовност когато си назидателен/язвителен и заобичаш удивителните в по-голямо количество от нормалното, да получиш/прочетеш реципрочна/ен реакция/пост за прочит.
              Третата приумица на Ом доказано работи до ден днешен.

              п.п 2 темата ти е прекалено сложна за нас неграмотните, питай на друго място, след като са ти направили диагностика, майстора бива ли го.
              В този раздел я смятам за изчерпана.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X