Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съединител за Опел Фронтера 2.2 DTI 2000 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съединител за Опел Фронтера 2.2 DTI 2000 г.

    Здравейте колеги, стори ми се че на 5 скорост веднъж ми приплъзна съединителя. А и като че ли ми отделя по-високо отколкото е нормално. Все още не е заминал тотално, но идва зима и искам да го сменя да не стоя някъде по партините. Та въпроса ми е някой знае ли някой магазин и някакви цени за комплект или за феродов диск и лагер в случай че притискателния си е добре.
    Предварително благодаря.
    Audi A6 Avant 4G S-line 313 k.c.
    Ford Ranger Wildtrak 3.0 TDCI 2008

  • #2
    От: Съединител за Опел Фронтера 2.2 DTI 2000 г.

    Комплекта съединител е 680лв, лагера върви заедно с помпата и е към 300-350лв. неоригинален няма!

    Коментар


    • #3
      От: Съединител за Опел Фронтера 2.2 DTI 2000 г.

      Първоначално публикуван от Gichev Преглед на мнение
      Комплекта съединител е 680лв, лагера върви заедно с помпата и е към 300-350лв. неоригинален няма!
      Съеденителя е теоретически не повредим защотое твърд , във 90% от случаите ,50-60 лв. коване на феродо или 200 лв. нов .П ри фронтера лагера не е комплект със помпата - лагер -100 лв. Притискател-220 лв .............!!!!!!!!!!!!............ Стршното е маховика -денферите са във него- то 2000 лв. до 5000 лв.
      МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

      Коментар


      • #4
        От: Съединител за Опел Фронтера 2.2 DTI 2000 г.

        Първоначално публикуван от isuzo Преглед на мнение
        Съеденителя е теоретически не повредим защотое твърд , във 90% от случаите ,50-60 лв. коване на феродо или 200 лв. нов .П ри фронтера лагера не е комплект със помпата - лагер -100 лв. Притискател-220 лв .............!!!!!!!!!!!!............ Стршното е маховика -денферите са във него- то 2000 лв. до 5000 лв.
        Както винаги си много прав!
        Съединител сменях на старата преди 4 години - в Опел ми поискаха скромната сума от 1400лв...логично го поръчах от ГМ Германия и дойде на 600лв пълният комплект - дома дори ми се мотае един нов лагер.
        С маховика вече е чудо.Разпитвах колко струва ако се наложи да се сменя - цена в Дженеръс Ауто - 4000лв, заместители по 2200, от англия на ЛуК идваше на около 1800лв.
        Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

        Коментар


        • #5
          От: Съединител за Опел Фронтера 2.2 DTI 2000 г.

          Първоначално публикуван от dosseto Преглед на мнение
          ..... Та въпроса ми е някой знае ли някой магазин и някакви цени за комплект или за феродов диск и лагер в случай че притискателния си е добре.
          Предварително благодаря.
          Здравей колега,лятото ползвах услугите на,
          http://drive.bg/index.php?cPath=10150&ModelId=9992
          този магазин и съм с добри впечетления!
          Успех!

          Коментар


          • #6
            От: Съединител за Опел Фронтера 2.2 DTI 2000 г.

            Иди вярвай на представителства и специализирани магазини, тези цени са много успокоителни в сравнение с всички тези които съм получил досега.

            Коментар


            • #7
              От: Съединител за Опел Фронтера 2.2 DTI 2000 г.

              Здравейте колеги, днес най-накрая ми остана време да сменя съединителя.Смених само феродов диск и лагер.Защото не намерих комплект на поносима цена. Намерих един на фирмата Национал но пък вътре феродовия диск не е демферен и затова не го сложих.Странното което ми беше че съединителя е двойно демферен. Реших да си сложа като стария диск също така демферен. Та сложих на Sachs диск и лагер излязаха ми двете неща за 270 лв. с отстъпката.
              Audi A6 Avant 4G S-line 313 k.c.
              Ford Ranger Wildtrak 3.0 TDCI 2008

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X