Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Представяне на нашите Фронтери

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Представяне на нашите Фронтери

    Първоначално публикуван от batboby Преглед на мнение
    И аз вече мога да се похваля. Двигателят е 2.8 ТДИ.
    Честито изглежда свежарска, като цяло. Колегите са прави за булбара, махни го по-добре, или си търси оригинален. За задната броня също е прав Павката, че е добре да и удариш една черна боя, но това си е твои личен естетически избор. Доколкото знам този мотор е доста яко магаре стига разбира се да е в прилично състояние. Още вчера, като гледах снимките се чудих... за какво са тези планки зад огледалата?
    P.S. Аз лично и калъф Тойота не бих държал на опела си, но това си е мое мнение...
    ОФА КБ X20SE + метан

    Коментар


    • От: Представяне на нашите Фронтери

      Честито и от мен колега.Не ги слушай колегите булбара си е добре и си е на мястото.Просто трябва да се изрежат страничните тръби (пред фаровете) и ще стане уникален!Както и да се подсили (ако не е) с едни планчици заварени от булбара към бронията + една боя и става супер!Казвам го като човек които и на двете си фронтери е имал подобни булбари който са изпитани в "бой" по софийските улици.
      Така че не се притеснявай просто сме малко естети и докачливи на тема "принудително загрозяване на любимата Фронтера" .За боята и аз ще се включа в отбора ЗА боядисване на задната брония.Наистина е добре изпипана нооооо някак си не седи добре чисто визуално.Мен ако питаш (което не е задължително) боядисваи всички тръби в черно и ще стане супер!
      За да придобиеш представа за какво ти говоря ето снимки на моите да видиш как добре седят подобни на твоя булбар.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00301.jpg
Прегледи:2
Размер:169.8 КБ
ID:5694776Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение022.jpg
Прегледи:2
Размер:97.5 КБ
ID:5694777

      +1 съм и за калъфа!Някак седи гадно калъф от Тойота по добре вземи едно китайско калъфче с надпис 4Х4 за 15-сетина лева отколкото този.
      Иначе е много хубава Фронтерка и ти желая много да те слуша и само гориво да се наливаш и така много безаварийни километри да минеш. Да ти е честита!

      П.П. Тези планки на огледалата предполагам са за допълнителни огледала за каравана!
      Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
      LZ1NES

      Коментар


      • От: Представяне на нашите Фронтери

        Здравейте, съгласен съм с всички забележки и са предвидени за отстраняване още като го купих. Проблема е, че седя близо 2 седмици при Цецо и Лозан, че имаше една камара проблеми, които горе-долу вече са изчистени и джипката е готова за лов и разходки.

        Коментар


        • От: Представяне на нашите Фронтери

          И да не ги махнеш все тая!Ето ти още един повод за успокоение с твоя булбарНатиснете снимката за да я уголемите

Име:101_5757.jpg
Прегледи:2
Размер:181.8 КБ
ID:5694822Натиснете снимката за да я уголемите

Име:101_5761.jpg
Прегледи:3
Размер:166.3 КБ
ID:5694823Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00190.jpg
Прегледи:4
Размер:109.3 КБ
ID:5694825Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM01907.jpg
Прегледи:3
Размер:130.0 КБ
ID:5694826Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM01949.jpg
Прегледи:1
Размер:103.2 КБ
ID:5694827Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM01954.jpg
Прегледи:1
Размер:161.6 КБ
ID:5694828Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM01961.jpg
Прегледи:2
Размер:167.2 КБ
ID:5694829Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM01970.jpg
Прегледи:2
Размер:152.1 КБ
ID:5694830Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM01975.jpg
Прегледи:4
Размер:217.6 КБ
ID:5694831,това желязо отпред е видело всякакви терени ,камъни и дълбоки канавки,не ми е било прът в колелата нито един път,а и доста клоняци съм побутал с него!Ако си правиш строго специализиран джип само за ОФФ,режи и преправяй,ако искаш машина за всекидневно каране и Офф,не мисля че ти е нужно да я правиш на танк и нормално наточена върши работа и в града ,в планината и в калта,пък и разхода е един по друг!Това от опит!Карай си машината каквато ти харесва на тебе!Ето ти и неква идея за шарения на калъфа за резервната гума,каквато и да е ,теми болПоздрави! Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM00187.jpg
Прегледи:4
Размер:110.7 КБ
ID:5694824Натиснете снимката за да я уголемите

Име:154806_181800641836928_6216533_n.jpg
Прегледи:2
Размер:112.5 КБ
ID:5694832
          Последно редактирано от faster; 12-12-15, 23:02.
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • От: Представяне на нашите Фронтери

            Ето я и нашата паркетна джипка. Италианка, без грам забележка и не виждала кал до сега, а и така се очертава и за напред. 2.2дти с най-необходимите екстри, които допълних с темпомат и чисто нов теглич. За момента ме очарова, като се има в предвид колко скептично бях настроен отначало
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:036385366.jpg
Прегледи:1
Размер:210.7 КБ
ID:5695475Натиснете снимката за да я уголемите

Име:036385368.jpg
Прегледи:1
Размер:264.4 КБ
ID:5695476

            Коментар


            • От: Представяне на нашите Фронтери

              Да се похваля и аз как моя синковец яха магаренцето Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10418257_894426834009291_4952394430361109687_n.jpg
Прегледи:1
Размер:52.0 КБ
ID:5697966

              Коментар


              • От: Представяне на нашите Фронтери

                Днес много гaден сняг и много кaл отдолу,мa кефa пълен и тоя път се издрaпa без ексцесии.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CAM02304.jpg
Прегледи:1
Размер:61.3 КБ
ID:5698926
                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                Коментар


                • От: Представяне на нашите Фронтери

                  Кога ще се съберем за едно каране

                  Коментар


                  • От: Представяне на нашите Фронтери

                    Да представя и моето камионче, предстои му и лифт Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ramdisk-crop_145272177_Hqr5Lj.jpg
Прегледи:1
Размер:227.0 КБ
ID:5700244Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ramdisk-crop_145271598_Jsn0uir.jpg
Прегледи:1
Размер:203.6 КБ
ID:5700245Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ramdisk-crop_145272099_mlqdI.jpg
Прегледи:1
Размер:202.6 КБ
ID:5700246Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ramdisk-crop_145272934_0ybVt.jpg
Прегледи:1
Размер:259.9 КБ
ID:5700247
                    Последно редактирано от mitaka9496; 31-01-16, 18:12.

                    Коментар


                    • От: Представяне на нашите Фронтери

                      Последно редактирано от mitaka9496; 31-01-16, 18:28.

                      Коментар


                      • От: Представяне на нашите Фронтери

                        Честита да ти е, предния ти рег. номер го монтирай на самия булбар, че в момента ти е закрит точно по средата от едната тръба, и ще береш ядове с катаджиите!
                        Последно редактирано от Еделвайс; 31-01-16, 19:11. Причина: Пояснение

                        Коментар


                        • От: Представяне на нашите Фронтери

                          Честит кеф и много безaвaрийни километри!
                          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                          Коментар


                          • От: Представяне на нашите Фронтери

                            Благодаря, ролбара го зех в
                            последствие и явно има разлика от другите които съм виждал защото плочката за номера е ниско на тръбите и ще го съсипя в драките мисля да го кача на капака

                            Коментар


                            • От: Представяне на нашите Фронтери

                              Първоначално публикуван от mitaka9496 Преглед на мнение
                              Благодаря, ролбара го зех в
                              последствие и явно има разлика от другите които съм виждал защото плочката за номера е ниско на тръбите и ще го съсипя в драките мисля да го кача на капака
                              На капака ако сложиш номера, също ще имаш ядове, ето виж на моята снимка къде седи оригинално номера на предния булбар, там си има фабрично планки с дупки за захващане на регистрационния номер с основата му, не знам защо при теб е ниско долу? :

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6 copy.jpg
Прегледи:1
Размер:86.9 КБ
ID:5700352

                              Коментар


                              • От: Представяне на нашите Фронтери

                                Ще я преместя планката по-ногоре и ще го сложа там и без това искам да слагам лебетка по-доло. Колко тонна лебетка трябва за франтерата за да ми върши работа защото гледам едни евтини но май ще е малка за нея

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X