Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Представяне на нашите Фронтери

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Представяне на нашите Фронтери

    Първоначално публикуван от Gichev Преглед на мнение
    Браво страхотна е станала, като си помисля че по едно време срещнах твои постове за продаване на красавицата
    Дали имаш по-близки снимки на предните арки,
    нямам други снимки на арките, но само да ти кажа, че се реже самия калник, местят се захватите на веждите, нагрява се подкалника и доста му се променя формата и на него му се променян малко 2 захвата. Aрката се реже изрязва се доста и после със стъкломат се прави, китваш малкo и боя... а и калниците се преправят доста голямо рязане има там после пак боди 999 отгоре боичка.. добре,че е под веждата и не е нужно да я боядисваш.. само с едно добро спреиче малко отдлоу щом има боди 999 няма как да хване ражда.

    Първоначално публикуван от Gichev Преглед на мнение
    Фолиото на стоповете...на Родеото му слагат черно фолио изглежда страхотно...обаче видимостта през деня е нулева за другите участници.
    аз първо направох 1-я стоп с черно другия с червено седя отзадя 20 мин и немога да реша кое да оставя, но определено червеничкото е по добре, понеже абсолютно всички слагат черно и вече не е актуално, а друго си стои цялото червеничко с червено мигач. а за мигач слагаш зелена крушка и всичко си идва пак си свети оранжево.
    Първоначално публикуван от Gichev Преглед на мнение
    Колко литрова бутилка сложихте за газ и преместихте ли филтъра на резервоара?
    сабрахме 50л бутилно, но с голяма клизма няма място и за 5л повече.. рамата сме рязали за да я преправим после теглича и накрая малко от бронята за да я саберем рази бутилка и има 50кг желязо и щитове и оребрение и планки само и само да е защитена. Даже се вижа на снимките 4мм П образните планки които оребряват цялата бутилка.. и този големия сандък отзад също е местен от лявата страна макучите са сменяни. както и рязахме гърлото на резервоара и него преправяхме.. имаше рязане..

    Първоначално публикуван от Gichev Преглед на мнение
    Така като гледам нямаше ли да излезе по-добре и по-евтино кита на Калмини?
    сега неискам да прозвучи грубо, но за мен това калмини е евтин боклик.. просто цена-качество.. неможе да става и дума за сравнение на марки като OLD MAN ENU и KONI. само да уточня, че само амортисиорите с пружини и тросиони ми струваха 2500лв. как може да го сравняваш с това калмини.. а от там нататък вече возия, стоене на пъря, комфорт и здравина ... има много фактири за критерии. искам само да попитам кои подготвен джип които участва в клас профи. и на рали дакар и така нататъ е с укачване калмини.. просто си отговорете на този въпрос.
    поздрави и непочваите да обяснявате и да спамите темата излишно по това което сам писал. все пак това си ми е личното мнение


    Първоначално публикуван от vla Преглед на мнение
    Много е гот и аз мисля като колегата Exalibur.Поздравления! Колега кажи какъв разход дава тоя мотор със всичките тия '' екстри'' по нея?
    еми да сам откровен все още нямам пълно наблюдение но с тези гуми много укоця и вдигна разхода.. сега мисля че ми дава около 20-22 градско 20 изван при каране 140-150 и 30-35 на офф-роад
    Последно редактирано от chain86; 06-12-10, 23:21.

    Коментар


    • От: Представяне на нашите Фронтери

      Браво колега.Страхотно е станало магарето.Пък тоя матор......
      Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
      Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

      Коментар


      • От: Представяне на нашите Фронтери

        Поздравления!!!Къса база,голям мотор и изглежда доооста добре.
        Кесов!Ако имаше едно такова прежалено под ръка щеше да е по-добре.
        Sent from my Nokia s fenerche

        Коментар


        • От: Представяне на нашите Фронтери

          Как ще почистваш кутията около бутилката и другите защити? Като гледам, никъде не са предвидени отвори за оттичане. Има и друго - тия гладки ламарини "помагат" изключително много за лягане на корем върху сняг и кал, та имай едно наум, като газиш в дълбокото. Иначе като цяло, чудесна работа сте свършили. Фронтерата е уникална...
          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
          Неизвестен мъдрец

          Коментар


          • От: Представяне на нашите Фронтери

            Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
            Как ще почистваш кутията около бутилката и другите защити? Като гледам, никъде не са предвидени отвори за оттичане. Има и друго - тия гладки ламарини "помагат" изключително много за лягане на корем върху сняг и кал, та имай едно наум, като газиш в дълбокото. Иначе като цяло, чудесна работа сте свършили. Фронтерата е уникална...
            според мен оребренията по щитовете са нещо като ренде.. ако минеш през кал те сабират мноого кал над тях.. а щитовите са ми проектирани така, че като пръскам с водоструката отпред м/и ролбара и щита точно под ролките на лебедката цялата кал сабрала се пада отзад... а за бутилката отзад се вижда, че умишлено сам я оставил отворена отстрани за да може с водоструката да се чусти.. помислил сам за това

            някои друга да критикува с нещо. Мога да дам за всичко логично обяснение защо съм го направил така, а не по друг начин... и да кажа още веднаж така си ми харесва така съм го направил.. всеки си е с личното мнение.

            Коментар


            • От: Представяне на нашите Фронтери

              Е, то ако никой няма забележки, ще стане като на комсомолско събрание .... Естествено, че ще го направиш както ти е кеф на тебе, нали ти плащаш масрафа. Но забележките ми са по-скоро конструктивни идеи и резултат от личен опит и наблюдения. Пък ти сам ще се убедиш основателни ли са или не.
              "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
              Неизвестен мъдрец

              Коментар


              • От: Представяне на нашите Фронтери

                Критика и съвет са различни неща!
                Каква макс. скорост развиваш с тоя мотор?
                Как свети "задна светлина" с червеното фолио?
                Как обърна дирекцията (управление,табло и т.н)?

                П.П. Вкарай малко препинателни знаци! иначемноготтрудносечетатпостоветевъпрекичесивложилдостастараниеподжипасииспоредменестаналдобре
                Sent from my Nokia s fenerche

                Коментар


                • От: Представяне на нашите Фронтери

                  Поздлравления! Красива е!
                  Помисли за шнорхел, с него ще изглежда още по-добре в моите очи.

                  Коментар


                  • От: Представяне на нашите Фронтери

                    Първоначално публикуван от chain86 Преглед на мнение

                    След всичко това колата варви ама почна да не спира.. :Д следваше нови перфорирани дискове и рейсингови накладки с по ниска температура на рабнота.. при което доиде на себе си...

                    .....
                    Тук ми стана любопитно . Дисковете със същия диаметър ли са като предишните ? И само накладки ли имаш предвид , или целите спирачни апарати ?


                    Първоначално публикуван от chain86 Преглед на мнение
                    .......
                    моторчето.. е 3.2 см3 с 205 HP подчертавам, че това е къса база на фронтерата а не дълга.. има около 20 броики произведени

                    .......
                    Това като офтопик , ама тази информация от къде я получи ?! Щото това подчертаното направо ме съмнява .
                    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                    Коментар


                    • От: Представяне на нашите Фронтери

                      Да се представя и аз.
                      Фронтерка къса база 2000 бензин с АГУ,автоматични хъбове иначе стандартна.
                      Много съм доволен като цяло от колицата.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF9651.jpg
Прегледи:1
Размер:41.7 КБ
ID:5238875Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF9650.jpg
Прегледи:1
Размер:40.7 КБ
ID:5238876Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF9652.jpg
Прегледи:1
Размер:37.4 КБ
ID:5238877

                      Коментар


                      • От: Представяне на нашите Фронтери

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ALIM1356.jpg
Прегледи:1
Размер:323.9 КБ
ID:5242521Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ALIM1351.jpg
Прегледи:1
Размер:282.5 КБ
ID:5242522Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ALIM1350.jpg
Прегледи:1
Размер:219.8 КБ
ID:5242523Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ALIM1349.jpg
Прегледи:1
Размер:257.7 КБ
ID:5242524
                        2.2 16v 1996

                        Коментар


                        • От: До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13012011162.jpg
Прегледи:2
Размер:166.4 КБ
ID:5245544Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13012011159.jpg
Прегледи:1
Размер:165.7 КБ
ID:5245545Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13012011161.jpg
Прегледи:1
Размер:180.6 КБ
ID:5245546 Ето я и моята

                          Коментар


                          • От: Представяне на нашите Фронтери

                            иееееее....тя кято нова бе колега!да ти е честита и безпроблемна!за каква пара е взе ако не е тайна?

                            Коментар


                            • Наистина е като нова взех я за 7300лв от Плевен нов внос от Швейцария.
                              Последно редактирано от kobovet; 23-01-11, 15:23.

                              Коментар


                              • От: Представяне на нашите Фронтери

                                Колеги ето да ви представя една Фронтера на която слабото място беше предния мост но вече е миналоИ която не се движи по асфалт
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05704.jpg
Прегледи:2
Размер:102.7 КБ
ID:5249325Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05697.jpg
Прегледи:2
Размер:131.5 КБ
ID:5249326Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05706.jpg
Прегледи:2
Размер:122.9 КБ
ID:5249327Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05701.jpg
Прегледи:2
Размер:87.6 КБ
ID:5249328

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X