Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Представяне на нашите Фронтери

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • еииии ама големи тикви сме збрани тука всичките колеги.. акъл не ни се дава...

    викат ми спри ще потъне джипа .. Владко .. ааа нали сме 4х4

    не ме питайте как се чувствах на сутринта като я видях с замръзнал диф., гуми и джанти ... и трактори чупи фронтерката ама не мрадна 5 часа от леда на -18
    ... още немога да я излекувам... болничка ми е

    мама правилно ми казва .. който не кара и си стои в къщи.. не затъва ... |-( ама кой ли я слуша
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от maxxx; 29-01-10, 09:12.
    лошите неща .. ме правят по добър човек...

    Коментар


    • Здравейте колеги.
      Реших и аз да се включа в темата.

      Vauxall Frontera 2.2 DTI
      Прикачени файлове
      Последно редактирано от Паджеровод; 24-04-10, 20:53. Причина: сливане на два поста

      Коментар


      • От: До: Представяне на нашите Фронтери

        Етто и моята Фронтера: 2,5tds 1997г.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:000630_153655.jpg
Прегледи:1
Размер:30.2 КБ
ID:5195904Натиснете снимката за да я уголемите

Име:000630_201603.jpg
Прегледи:1
Размер:26.5 КБ
ID:5195905Натиснете снимката за да я уголемите

Име:000630_153517.jpg
Прегледи:1
Размер:31.2 КБ
ID:5195906

        Коментар


        • От: До: Представяне на нашите Фронтери

          Тази я правих на един приятел.Мисля,че ще ви хареса.На втората снимка се вижда ква беше като ми я докара.
          Прикачени файлове
          Последно редактирано от Евгени turboto; 26-07-10, 21:25.
          sigpic

          Коментар


          • От: Представяне на нашите Фронтери

            ей спамери такива те го моя дзвер с новите стари гуменки
            Прикачени файлове
            който може го може,който не може седи и наблюдава 8) 0889992228

            Коментар


            • От: Представяне на нашите Фронтери

              Ето я моята нова придобивка:
              2,2 DTI, 1999 г.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:475437.jpg
Прегледи:2
Размер:140.7 КБ
ID:5209247 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:475438.jpg
Прегледи:2
Размер:138.7 КБ
ID:5209248 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:475439.jpg
Прегледи:1
Размер:137.2 КБ
ID:5209249
              OPEL FRONTERA B 2.2DTI -> NISSAN TERRANO II 2,7TDI

              Коментар


              • От: Представяне на нашите Фронтери

                Малко касно но ето я и моята;Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 001.jpg
Прегледи:1
Размер:168.4 КБ
ID:5213562Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 003.jpg
Прегледи:1
Размер:180.9 КБ
ID:5213563Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 002.jpg
Прегледи:1
Размер:193.6 КБ
ID:5213564Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 005.jpg
Прегледи:1
Размер:189.5 КБ
ID:5213565
                Какво е това 4x4...:confused:
                [FONT=Arial Black]Мечтите са си твои,ако ги споделиш със друг си е за твоя сметка...:rolleyes:[/FONT]

                Коментар


                • От: До: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАШИТЕ ФРОНТЕРИ

                  Дойде пак време за хвалба!От днес пак съм горд собственик на Фронти след като се разделих с старото ми!(неиздържах дълго само 1 ден).Както вече може би сте прочели Старата ми боина машинка ми беше станала малко тесничка за мен и семеиството ми така че.....трябваше смяна!Та вече е осъществена с една по млада машинка (Опел Фронтера ДБ 98г. 2,2 16V).Има си почти всичко без кожа!Климатик,ел. пакет и наи важното МНОГО АМА МНОГО място!Тук е мястото ПАК ( за пореден път ) да благодаря на колегата KUZDOV който в почивния си ден пак намерНатиснете снимката за да я уголемите

Име:111111.jpg
Прегледи:2
Размер:73.3 КБ
ID:5224362и време да помогне с някои и друг съвет относно покупката!Ей човек имам много да те черпия да знаеш!АБЕ ХОРА НЕЗНАМ КАКВО ЩЯХ ДА ПРАВЯ БЕЗ ТОЗИ ФОРУМ Натиснете снимката за да я уголемите

Име:333333333.jpg
Прегледи:2
Размер:84.7 КБ
ID:5224361И НАИ ВЕЧЕ БЕЗ ПРИЯТЕЛИ КОЙТО ДА ПОМАГАТ КОГАТО ИМАШ НУЖДА!!!!!Но да се върнем към темата а по точно да Ви представя новото си камионче!Ето го и него!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2222222.jpg
Прегледи:2
Размер:112.4 КБ
ID:5224360
                  Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                  LZ1NES

                  Коментар


                  • От: Представяне на нашите Фронтери

                    Това е вече мое , взех я от колега(с благодарности) дано е здрава и надеждна
                    0897девет7996две

                    Коментар


                    • От: Представяне на нашите Фронтери

                      Вече поприключих с правенето на моята фронтера.. Доиде време да ви я представя официално във форума. взех си я септември и изглеждаше ето така..
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:813109o.jpg
Прегледи:1
Размер:224.3 КБ
ID:5233300Натиснете снимката за да я уголемите

Име:813112o.jpg
Прегледи:1
Размер:217.7 КБ
ID:5233301

                      Така това е фронтера Б 2001год със вички вазможни екстри за моделя без кожа ест.. :Д има си климатик,ел пакет, оригинална аларма, големия борд, подгрев на пръскалките и подгрев на седялките. темпомат хард топ със панорамните тавани.. и прочие
                      моторчето.. е 3.2 см3 с 205 HP подчертавам, че това е къса база на фронтерата а не дълга.. има около 20 броики произведени

                      След много прекарано време в сервиза и доста разходи я постегнах прилично..
                      да опиша какви инвестиции и направих и какви подобрения.
                      първо иксма да благодаря на колегата ivkoni.motors който работи денонощно и ми угажда на всички прищевки. Бих казал че този проект е изцяло негов просто аз исках автомобил за всекидневна кола който да не отстъпва по нищо на един подготвен джип.

                      като за начако обърнах дирекцията което ми костваше 3 седмиси.
                      след това имаше монтаж на едно инжекционнче. но искам да уточня,че ивайло монтира 50л бутилка под фронтерката падна голямо рязане и голямо преправяне.
                      имаше рязане на шасито нови разпънки преправяне на старите.. местене на теглича. целта на всичките мироприятия беше да не се вижда нищо и да не разваляме небрежния вид на колата..
                      после поръчахме нови пружини old men emu +200 за отзад и тросиони +200
                      следователно чисто нови конита регулируеми по твърдост. компетентните знаят ценичките им.
                      следваше джнати с ЕТ-0 вместо да слагам фланци. мн трудно намерих джанти. много бях си харесал фондметала които все още се продава в форума, но наистина колегата да не ме кращава неможе да иска на 16' джанти 2-та употреба 1500лв неможахме да се разберем с него след което намерих един CMS който мога да твърдя, че е мн здрава джанта и вече спряна от производство.
                      следваше обуването... както ви казах аз исках кола повече за асфалт. следователно немога да сложа кална гума. но исках нещо внушително и се спрях на
                      BG Goodrich ALL Terrain. 265/75/16 предварително знаех,че този размер няма да мога да го сабера с малките арки на калниците.. и падна голямо рязан на предните, рязахме веждата на калника, подкалниците и преправяхме пласмасовата вежда но всичко стана като по учебник..
                      след това избора на халогени да заприлича на джиповете, но исках да са внушителни. Разрових нета, бях си харесал хелла с оригинален xenon, но как да дадеш 1200лв за 2 фарчета.. ужас.. следователно някои компромис веднага видях новия модел на rally 4000 luminator които са доста по евтинички. само да споделя на колегите, че този фар свети на километар права линия и вядя очите на насрещните..
                      после следваше лебедката.. е тука падна голямо рязане и голямо търпение.. искха да я скрия така, че да не се вижда, но се получи много читаво. лебедката е на 2см от радиатора удалжавахме малко рамата имаше мноооогооо заварки и мн яки железца и рязане малко на ролбара за което бях много скиптично настроен, но нямаше как.. Както се вижда по снимките стои много добре. после доиде време и за щитове.. тука падна голямо напасване преправяхме нови планки и ламарина т 3.5мм хихихи... големия щит е оребрен с 4мм П образен винкел.. имаше ходене по упкантове и прахово боядисване съответно труд от 4 дена. но така се правят щитове като нацелиш камък джипа да отскочи а не ламарината да се огъне като вестник..
                      после имаше малко тест драив, но се оказа че гумите идват тежички и саединителя неиска да ги даржи.. :Д ади керамиката.. и там играчка..
                      махахме виско перката и слагахме електрически перки и нова инсталациика мяза на оригинално както трябва с влакнестата лета с карбовки е вижте снимките
                      има и копче за принудително включане за по черно взех си едно от автоматик за зимния режим и спорта и него го ползвам за тази цел...
                      после доиде малко и циганииките играх си 2 дена да слагам карбоново фолио навсякаде. смея да твърдя, че се получи мнго добре. после слагах и червено фолио на стоповете.
                      След всичко това колата варви ама почна да не спира.. :Д следваше нови перфорирани дискове и рейсингови накладки с по ниска температура на рабнота.. при което доиде на себе си... сменил сам абсолутно всички масла по скоростни раздадки диф. изкарвах си отдушниците на всички диф. и ск. кутия под капака с маркучи и клапанчета за въздох. наредени на най-високата точка под капака.. вече не се сещам какво др мога да добавя със сигурнос има и др неща които сам пропуснал.. ето сега и малко снимки
                      като сантиметри от земята до арките на веждите отпред е на 98см а отзад е на 100см. без простутии като боди лифт

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_8975.jpg
Прегледи:2
Размер:159.3 КБ
ID:5233304Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_8974.jpg
Прегледи:1
Размер:158.3 КБ
ID:5233314Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_8977.jpg
Прегледи:2
Размер:164.4 КБ
ID:5233317Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_8976.jpg
Прегледи:2
Размер:148.6 КБ
ID:5233321Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_8985.jpg
Прегледи:2
Размер:147.1 КБ
ID:5233310Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_8984.jpg
Прегледи:2
Размер:106.1 КБ
ID:5233319Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_8983.jpg
Прегледи:2
Размер:136.6 КБ
ID:5233322Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_8986.jpg
Прегледи:2
Размер:149.9 КБ
ID:5233302Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_8980.jpg
Прегледи:2
Размер:142.4 КБ
ID:5233309Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_8988.jpg
Прегледи:2
Размер:140.3 КБ
ID:5233312Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_9005.jpg
Прегледи:2
Размер:131.3 КБ
ID:5233308Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_9004.jpg
Прегледи:2
Размер:152.5 КБ
ID:5233305Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_8982.jpg
Прегледи:2
Размер:125.9 КБ
ID:5233315Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_8981.jpg
Прегледи:2
Размер:137.2 КБ
ID:5233316Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_8979.jpg
Прегледи:2
Размер:78.6 КБ
ID:5233320Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_8995.jpg
Прегледи:2
Размер:170.6 КБ
ID:5233303Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_8996.jpg
Прегледи:2
Размер:152.3 КБ
ID:5233306Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_9002.jpg
Прегледи:2
Размер:129.5 КБ
ID:5233313Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_8908.jpg
Прегледи:1
Размер:165.2 КБ
ID:5233307Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_8991.jpg
Прегледи:2
Размер:140.1 КБ
ID:5233318Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_8993.jpg
Прегледи:2
Размер:165.9 КБ
ID:5233311
                      Последно редактирано от chain86; 06-12-10, 19:32.

                      Коментар


                      • От: Представяне на нашите Фронтери

                        Колега,похвали за това,което сте постигнали с Иво!Имам и един въпрос-какво представлява торсион +200,колко струва и откъде се поръчва?

                        Коментар


                        • От: Представяне на нашите Фронтери

                          това са подсилени тросиони означава, че са +200кг от стоковите.. демек ако един нормален тросион му трябва натиск Х КГ за да клекне наполивина на този му трява +200кг което си е 4 човека миля, че ще си обясниш сам какво е това и защо се прави.. а цената му е 780лв и съм ги поръчвал от Гладиатор но ползвам намаление.

                          Коментар


                          • От: Представяне на нашите Фронтери

                            Респект за мерака и вложените средства.
                            Много търпение е искало това карбонче, но е станало много яко.
                            Смея да твърдя ,че към момента това е най-коравата Фронтера появявала се тук.
                            Желая успехи и безавариини километри!
                            Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                            А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                            Коментар


                            • От: Представяне на нашите Фронтери

                              Много е гот и аз мисля като колегата Exalibur.Поздравления! Колега кажи какъв разход дава тоя мотор със всичките тия '' екстри'' по нея?

                              Коментар


                              • От: Представяне на нашите Фронтери

                                Браво страхотна е станала, като си помисля че по едно време срещнах твои постове за продаване на красавицата
                                Дали имаш по-близки снимки на предните арки, и на мен ми се иска да ги поокастря леко, но ако може откъм купето, макар че направо не мога да си представя как ще стане това. Фолиото на стоповете...на Родеото му слагат черно фолио изглежда страхотно...обаче видимостта през деня е нулева за другите участници. Колко литрова бутилка сложихте за газ и преместихте ли филтъра на резервоара? Така като гледам нямаше ли да излезе по-добре и по-евтино кита на Калмини? Имам и някой други въпроси, но да не претрупваме темата излишно, браво много добре е станала

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X