Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да спрем крадеца на гориво от резервоара? Търся съвети...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Как да спрем крадеца? Търся съвети...

    Ад блуто си е амониева селитра - тор.В какъв процент разтвор обаче не знам.Факт е обаче че растенията в градинката го поемат като хайдут македонска наденица.
    BMW X6

    Коментар


    • #62
      От: Как да спрем крадеца? Търся съвети...

      Адблуто е воден разтвор на урея (карбамид) (според интернет - точно 32.5%)...
      Вчера с удоволствие установих, че въпреки големите реклами, в избран модел от мен автомобил тази система е премахната за автомобилите, продавани в БГ.
      Иначе трябваше да мъкна още един резервоар с тази течност (май около 20-25литров)... Което пък би внесло голям смут в крадците - кой от двата резервоара да точат
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • #63
        От: Как да спрем крадеца? Търся съвети...

        Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
        датчика се занулява, така че стрелката да показва нула...............беше много популярно упражнение 90-те години,
        Че то, при изгасен двигател, датчикът си показва нула. Поне при мен е така.
        В момента нямам снимка, но ето една, взета от нета:

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21392729320772526_11.pic.jpg
Прегледи:1
Размер:45.9 КБ
ID:5567908
        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

        Коментар


        • #64
          От: Как да спрем крадеца? Търся съвети...

          Колега твойто терано предполагам е с кристалния фар. Те са така и мойто е така (беше, сега не отчита дори да е запалено ).
          Nissan Terrano 2.7 TDi
          ----------------------------
          Нещо което работи - не се пипа!

          Коментар


          • #65
            От: Как да спрем крадеца? Търся съвети...

            Вероятно, това е функция на компютъра.
            Нека да каже и автора на темата - как е "заводски" положението при него.
            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

            Коментар


            • #66
              От: Как да спрем крадеца на гориво от резервоара? Търся съвети...

              По рано спарки го беше казал. Старите нямат пружина която да връща поплавъка като махнеш от контакт. Вероятно спира някакво захранване към нивомера.
              Nissan Terrano 2.7 TDi
              ----------------------------
              Нещо което работи - не се пипа!

              Коментар


              • #67
                От: Как да спрем крадеца? Търся съвети...

                Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                Всичките съвети могат да ти свършат отчасти или нацяло работа, но...така се губи удоволствието от това да го набараш на място и да му поговориш с юмруците.
                П.П.Ако се решиш на този вариант, задължително намери някой приятел да е с тебе , за да не си сам и...вземи си от ония по-дългички и по-широки пластмасови миши опашки...като го заловите и усмирите да му вържеш ръцете вместо белезници
                Поздрави!
                Това май е идеалния вариант, по лошото идва обаче след това!
                Не забравяй, че тия гадове са страшно отмъстителни и ако ги спипате и "вразумите" малко, автомобилът ти трябва да изчезне оттам за доста дълго време и колкото може по далечко. Палят ги изродите и не им пука от нищо или ако си "късметлия" ще береш доста ядове след това /стъкла, ламарини, фарове, стопове/! Обикновено са дрогирани и нямат никакви задръжки.
                Май най -добре си сложи някаква "обикновена" ламарина и ще си решиш въпроса. Видят ли минимално препятствие или затруднение губят интерес и си търсят нов "обект".

                На слука!
                Говоря ти дъще, сещай се снахо!

                Коментар


                • #68
                  От: Как да спрем крадеца? Търся съвети...

                  Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
                  Че то, при изгасен двигател, датчикът си показва нула. ...
                  На доста коли нивомера задържа последното показание при изключване.
                  Даже вчера като напълних резервоара на мъника, тъкмо за това се сетих и много ще ме е яд, ако някой тъпанар направи някоя беля. В смисъл, че резервоара е точно 18 литра в момента и при наличните 15 стрелката показва на макс
                  О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                  Коментар


                  • #69
                    От: Как да спрем крадеца на гориво от резервоара? Търся съвети...

                    Какво ви става, бе хора! Ще мисля как да си "скрия" горивото да не го види и пожелае някой гад... Утре ще видят,че жена ми е хубава и ще я пожелаят-и нея ли да крия!? Дърво иска, ако разбира се, не се чувстваш комфортно и без него.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Как да спрем крадеца на гориво от резервоара? Търся съвети...

                      Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                      Какво ви става, бе хора! Ще мисля как да си "скрия" горивото да не го види и пожелае някой гад... Утре ще видят,че жена ми е хубава и ще я пожелаят-и нея ли да крия!? Дърво иска, ако разбира се, не се чувстваш комфортно и без него.
                      И аз съм на абсолютно същото мнение,бои, ако няма голям ефект повече бои.Хората са казали,бий за да те уважават.
                      SUZUKI VITARA V6
                      HONDA CBR 919RR
                      MERCEDES ML
                      MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                      Коментар


                      • #71
                        От: Как да спрем крадеца на гориво от резервоара? Търся съвети...

                        Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                        Какво ви става, бе хора! Ще мисля как да си "скрия" горивото да не го види и пожелае някой гад... Утре ще видят,че жена ми е хубава и ще я пожелаят-и нея ли да крия!? Дърво иска, ако разбира се, не се чувстваш комфортно и без него.
                        Абсолютно ЗА!
                        Con musica el mundo esta mejor, vamos a tocar juntos!
                        0879076007 Жельо

                        Коментар


                        • #72
                          От: Как да спрем крадеца на гориво от резервоара? Търся съвети...

                          Навиците в този вид бой се придобиват в детската градина. Ако ги нямайте, не разчитайте да респектирате случаен крадец.

                          Колкото до жената, ...
                          Абе гледай да си опазиш нафтата. Жената с бой не можеш да я опазиш.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Как да спрем крадеца на гориво от резервоара? Търся съвети...

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Жената с бой не можеш да я опазиш.
                            Е па що ли?
                            GPS системи https://www.easytracking.bg/
                            Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

                            Коментар


                            • #74
                              От: Как да спрем крадеца на гориво от резервоара? Търся съвети...

                              Не,не не важите Дроба изтрепа рибата ,размазах се от смех !Иначе бих сложил капсула/спрей/ с газ отдолу до резервоара,имаше едно време такива монтираха се под воланите,активира се от алармата,незнам вече дали ги има ,но може да се направи сравнително лесно,ще се активира с алармата!
                              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                              Коментар


                              • #75
                                От: Как да спрем крадеца на гориво от резервоара? Търся съвети...

                                Заводски теранеца си показва винаги нивото на горивото. Дори да не отчита пак се провери приблизително съдържанието на гориво с клатене на джипа. Нямам аларма, но това с капсулата газ е неприложимо - на паркинга върлуват глутници котки и помияри, които се навират на всякъде по колите и постоянно пищят аларми - една котка загина, след като ремъците и откъснаха опашката на дъртия в микрата, а едър помияр изяде подкалника (снимал съм) и калника на жената на хондата, та чак вратата не можеше да се отваря. За сега карам с минимално количество нафта, та съм непривлекателен обект за точене. А както се казва - намерим ли се боя е задължителен.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X