Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да спрем крадеца на гориво от резервоара? Търся съвети...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Как да спрем крадеца? Търся съвети...

    Преди време в центъра на София до НДК живеех, редовно ми източваха бензина от тогавашната ми Лада, накрая ми писна и монтирах аларма и лично сложих датчик при капачката на резервоара, не след дълго една нощ алармата като се разпищя, не успях да хвана нещастника, но оттогава не ми бяха пипали бензина

    Коментар


    • #47
      От: Как да спрем крадеца? Търся съвети...

      Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
      Към пробката се поставя механизъм, който задейства четири стоманени плочи. Плочите падат от четирите страни на колата и крадеца остава хванат в капан. Веднага след това се задействат четирите картечни пистолета насочени в петното под пробката от която пък изтичат няколко литра сярна киселина и безалкохолно "круша". След секунди гумите на колата се изпускат и Тераното ляга върху гада. От резервоара излизат 8 соленоводни крокодила,4 гурки с кукрита и двама с гумени хуйове. По-късно се задействат противопехотните мини, 3 ракети земя-вода-въздух-земя-лозе и няколко конфети. През цялото време около колата обикалят на велосипеди модел Лястовичка голи манафи и свирят "Лале ли си зюмбюл ли си" на дудуци. Към края на филма система от скрипци повдига Тераното, самодиви в бели премяни събличат нашия човек, намазват го с локум и го шибат лекичко с коприва тичайки зад него докато се отдалечава умилен и разплакан в далечината.
      Ха-ха ха. Чак сега го видях.
      Дробе ти си болен мозък!!!
      Sent from my Nokia s fenerche

      Коментар


      • #48
        От: Как да спрем крадеца? Търся съвети...

        Ленен безир е нежелателна добавка към никакво гориво.
        А устройства , като сапьорна лопатка (може и в уголемен вариант) вършат каква ли не работа.
        Уважаваме законите и ги спазваме , но щом не става по каналния ред-може и грубовато да се подхожда.
        пп Крайно време е да се измисли някаква форумна годишна премия за сериозно и хумористично мнение-за тази година Дроба е фаворит още в началото
        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

        Коментар


        • #49
          От: Как да спрем крадеца? Търся съвети...

          Дробе таз отбрана патентована ли е или е от някой талибан
          Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
          АСК Ален Мак

          Коментар


          • #50
            От: Как да спрем крадеца? Търся съвети...

            Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
            .... Дроба е фаворит още в началото
            И аз да дам една идея:
            Напечатай поста на Дроба и го закачи с пломбажна тел към пробката.Крадеца ще умре,ако не от страх,то от смях...Или в най лошия случай ще го забавиш достатъчно

            Коментар


            • #51
              От: Как да спрем крадеца? Търся съвети...

              Добре. Ще намеря стругар да направи секретна пробка и ще сложа капак на отвора под пробката захванат с винтове. Идеята за аларма с SMS известяване ми харесва, повече подробности ако може да дадете ще бъде от полза. Тези дни ще намеря и донор, който да се изсере на мястото, където паркирам...

              Коментар


              • #52
                От: Как да спрем крадеца? Търся съвети...

                Първоначално публикуван от droba Преглед на мнение
                Към пробката се поставя механизъм, който задейства четири стоманени плочи. Плочите падат от четирите страни на колата и крадеца остава хванат в капан. Веднага след това се задействат четирите картечни пистолета насочени в петното под пробката от която пък изтичат няколко литра сярна киселина и безалкохолно "круша". След секунди гумите на колата се изпускат и Тераното ляга върху гада. От резервоара излизат 8 соленоводни крокодила,4 гурки с кукрита и двама с гумени хуйове. По-късно се задействат противопехотните мини, 3 ракети земя-вода-въздух-земя-лозе и няколко конфети. През цялото време около колата обикалят на велосипеди модел Лястовичка голи манафи и свирят "Лале ли си зюмбюл ли си" на дудуци. Към края на филма система от скрипци повдига Тераното, самодиви в бели премяни събличат нашия човек, намазват го с локум и го шибат лекичко с коприва тичайки зад него докато се отдалечава умилен и разплакан в далечината.
                Зае.и....един часа нощеска е, и се смея тихичко, че всичко спи, ама сЪлзи ми потекоха..
                0899 шест5313нула
                За всекиго по нещо

                Коментар


                • #53
                  От: Как да спрем крадеца? Търся съвети...

                  Първоначално публикуван от alex052 Преглед на мнение
                  То до тук добре, гледам има химици във форума, да дадат жокер за подходяща киселина или основа.........и не е нужно да е до горе 300-500мл. ще свършат работа.
                  Бая нафта трябва да ти откраднат, за да се оправдае изкърпване, пребоядисване и подмяна на някои детайли. Не слагай киселини и основи в автомобила.

                  Коментар


                  • #54
                    От: Как да спрем крадеца? Търся съвети...

                    Туко що останових ебахти майтапа - честно. Прибирах се с колата от сестра ми и засмардя на бензин страшно.

                    Отворили са ми капака изрудите и са ми срязали маркуча от рейката към 3-ти инжектор (ЕБ* ли ги що) - едва ли през помпата с друга механична или ел. помпа могат да дръпнат голямо количество бензин от резервоара......

                    Нямам врагове, но квартала на сестрата не е много приятен.....

                    Обачееееееееееееееее тези келеши не знаят, че имам под ръка 'Наръчника на Анархиста'. Следващия път ще им заложа напалм - тъкмо ще има кости за овчарката !

                    Коментар


                    • #55
                      От: Как да спрем крадеца? Търся съвети...

                      Това със захарта не работи, но ако размесиш нафра с АдБлу, гарантирана тотална щета на готивната система. Пробвано.
                      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Как да спрем крадеца? Търся съвети...

                        Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                        Това със захарта не работи, но ако размесиш нафра с АдБлу, гарантирана тотална щета на готивната система. Пробвано.

                        Уреята не беше ли добавка в съвременните дизели? Я дай малко повече подробности?
                        Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Как да спрем крадеца? Търся съвети...

                          Първоначално публикуван от sminkov Преглед на мнение
                          Добре. Ще намеря стругар да направи секретна пробка и ще сложа капак на отвора под пробката захванат с винтове. Идеята за аларма с SMS известяване ми харесва, повече подробности ако може да дадете ще бъде от полза. Тези дни ще намеря и донор, който да се изсере на мястото, където паркирам...

                          Модулите с GSM известяване са популярни напоследък и не са трудни за намиране. Малко неприятни пари са (като порядък 100-200лв, зависи от екстрите и т.н.). Вързва се към каква да е аларма. По-добре да е с директно набиране, че смс-ите понякога се моткат прекалено дълго.
                          Дръжки за лопати продават във всяка голяма железария
                          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                          Коментар


                          • #58
                            От: Как да спрем крадеца? Търся съвети...

                            Първоначално публикуван от Танасе Преглед на мнение
                            Уреята не беше ли добавка в съвременните дизели? Я дай малко повече подробности?
                            Уреята е добавка за селективна каталитична редукция на изгорели газове при дизелови мотори. Впръсква се в ауспуха на автомобила където се неутрализират серните окиси. Би трябвало да е някаква основа.
                            Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

                            Коментар


                            • #59
                              От: Как да спрем крадеца? Търся съвети...

                              Първоначално публикуван от Танасе Преглед на мнение
                              Уреята не беше ли добавка в съвременните дизели? Я дай малко повече подробности?
                              Да. Само, че там се ползва като добавка в каталитичното гърне. Много достъпна е и ефтина. Също и много агресивна към някой метали.
                              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Как да спрем крадеца? Търся съвети...

                                Първоначално публикуван от rumbala Преглед на мнение
                                Туко що останових ебахти майтапа - честно. Прибирах се с колата от сестра ми и засмардя на бензин страшно.

                                Отворили са ми капака изрудите и са ми срязали маркуча от рейката към 3-ти инжектор (ЕБ* ли ги що) - едва ли през помпата с друга механична или ел. помпа могат да дръпнат голямо количество бензин от резервоара......

                                Нямам врагове, но квартала на сестрата не е много приятен.....

                                Обачееееееееееееееее тези келеши не знаят, че имам под ръка 'Наръчника на Анархиста'. Следващия път ще им заложа напалм - тъкмо ще има кости за овчарката !
                                Споделете ако не е тайна за кой квартал в София става въпрос, ако някой от нас ходи на гости или по друга причина си остави мпс-то и остане за през ноща, да си имаме едно наум, на мой приятел редовно му крадат бензина в кв. Надежда, нямам думи

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X