Обява

Свий
Няма добавени обяви.

проблем с паленето на студен двигател нисан патрол 2.8tdi

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • проблем с паленето на студен двигател нисан патрол 2.8tdi

    колеги искам да споделя следното накратко.от години доиде ли зимата аз нямах палене на нисана.и така зима след зимата та чак 9 зими.последната година я прекарах вав всички елитни пловдивски сервизи,то не беха диагнози ремонти сваляне на нафтовата помпа уж регулиране не знам си какво и всичко останало за каквото се сетите.в краина сметка една година без кола и олекнал джоб,до момента в който се поразрових из форума и видях че и други колеги като мен са страдали от некадарни майстори.доверих се на прочетените отзиви и така стигнах до колегата ВЛАДИ от нови искьр.искам да каза ХВАЛА на такива всеотдайни хора като това момче което взе присърце проблема ми и за мое голямо учудване само след три дена проблема ми беше разрешен.ЕДНО ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ НА ВЛАДИ.

  • #2
    От: проблем с паленето на студен двигател нисан патрол 2.8tdi

    Ахъм, ахъм.....и какъв е бил този 9 годишен проблем?

    Коментар


    • #3
      От: проблем с паленето на студен двигател нисан патрол 2.8tdi

      Колега сподели с нас че наистина е интересно какво е било решението на проблема.
      0878424143
      0887424150

      Коментар


      • #4
        От: проблем с паленето на студен двигател нисан патрол 2.8tdi

        колеги проблема е в това да попаднеш на кадърен и мислещ майстор дори и не знам какво е правил някакви настройки каза и сега паля от четвърт.жалко за толкова пропиляно време и пари по пловдивските сервизи

        Коментар


        • #5
          От: проблем с паленето на студен двигател нисан патрол 2.8tdi

          имате ли телефон за връзка на този майстор от Нови Искър

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X