Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нисан 4х4 България - срещи

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нисан 4х4 България - срещи

    немога да разбера защо някои реагират така остро когато срещнат някакво различе от предимно общото разбиране за някаква конкретика..
    Щом е патрол-значи трябва да приличи на манерка (е аз пък моя го пастирах 2 пъти и пак мога да го вкарам в гората, после пак ше го пастирам)
    щом ще се кара на сняг-шарката трябва да е зимна (е аз пък искам едра шарка, щото за дълбок сняг са по-добри и тва търся)
    щом е джип е само за офф и не става за дрифтене???? Напротив, дори стават много красиви и дълги дрифтове като си на сняг с включен 4х4
    ето и клипче как прекарах деня си в леки дрифтчета в дълбок сняг. нещо лошо ли е? Като е джип та не може ли?И икарус ще го подкарам напред с вратите.... за кеф, щото обичам адреналина.: http://youtu.be/J9fk1Rh08Bs http://youtu.be/K46gzkIid4k По принцип много ми се влизаше и в гората, но бях сам... а сам и за у тоалетната не си е работа
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:231220116390.jpg
Прегледи:1
Размер:122.0 КБ
ID:5330203


    както и да е, може и да съм объркал форума
    Последно редактирано от Lord JACK; 24-12-11, 01:26.

    Коментар


    • От: Нисан 4х4 България - срещи

      Първоначално публикуван от Lord JACK Преглед на мнение
      немога да разбера защо някои реагират така остро когато срещнат някакво различе от предимно общото разбиране за някаква конкретика..
      Щом е патрол-значи трябва да приличи на манерка (е аз пък моя го пастирах 2 пъти и пак мога да го вкарам в гората, после пак ше го пастирам)
      щом ще се кара на сняг-шарката трябва да е зимна (е аз пък искам едра шарка, щото за дълбок сняг са по-добри и тва търся)
      щом е джип е само за офф и не става за дрифтене???? Напротив, дори стават много красиви и дълги дрифтове като си на сняг с включен 4х4
      ето и клипче как прекарах деня си в леки дрифтчета в дълбок сняг. нещо лошо ли е? Като е джип та не може ли?И икарус ще го подкарам напред с вратите.... за кеф, щото обичам адреналина.: http://youtu.be/J9fk1Rh08Bs http://youtu.be/K46gzkIid4k По принцип много ми се влизаше и в гората, но бях сам... а сам и за у тоалетната не си е работа
      [ATTACH=CONFIG]397836[/ATTACH]


      както и да е, може и да съм объркал форума
      Супер, къде е това?

      Коментар


      • От: Нисан 4х4 България - срещи

        Абе алоууу, пичовиии, таа година нещо да направим?
        Офроут нисанска скарабира?

        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Нисан 4х4 България - срещи

          Еееее ми аре, са в неделя

          Коментар


          • От: Нисан 4х4 България - срещи

            Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
            Супер, къде е това?
            това е паркинга за ски пистите на ястребец. На който му разказах играта там преспи вече НЯМА

            Ама и аз имам един късмет... в понеделник ще заминавам за 1 месец в чужбина.. ще изпусна не само сумати срещи, ами и любимият ми зимен период... Е ако не успея да дойда--приятен офроуд пичове!

            Коментар


            • От: Нисан 4х4 България - срещи

              Първоначално публикуван от Lord JACK Преглед на мнение
              това е паркинга за ски пистите на ястребец. На който му разказах играта там преспи вече НЯМА

              Ама и аз имам един късмет... в понеделник ще заминавам за 1 месец в чужбина.. ще изпусна не само сумати срещи, ами и любимият ми зимен период... Е ако не успея да дойда--приятен офроуд пичове!
              Колега че форума не си объркал не си.Но гледах ги аз тия клипове и дрифт нещо не видях гледам един патрол прави някакви странни маневри на някаква площадка мисля не е това дрифт.Нашата група често ходим да дрифтим към Алеко и златните мостове ако си от София остави телефон ще ти звънна да подрифтиш с нас бая патроли се събираме.
              Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
              Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

              Sofrace Offroad Team

              Коментар


              • От: Нисан 4х4 България - срещи

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Абе алоууу, пичовиии, таа година нещо да направим?
                Офроут нисанска скарабира?
                Къде, къде......?
                Нула 8 Седем 8 500 225 Ogi Lazarov
                Nissan Terrano II 2.7TDi '01 (дълга база)
                Opel Campo 3,1 TD '99
                Надпис в каменоломна: "Повече камъни за народа"

                Коментар


                • От: Нисан 4х4 България - срещи

                  Мислим един бърз Ляолин тази неделя.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Нисан 4х4 България - срещи

                    Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
                    Колега че форума не си объркал не си.Но гледах ги аз тия клипове и дрифт нещо не видях гледам един патрол прави някакви странни маневри на някаква площадка мисля не е това дрифт.Нашата група често ходим да дрифтим към Алеко и златните мостове ако си от София остави телефон ще ти звънна да подрифтиш с нас бая патроли се събираме.
                    уохоууу, е за тва говоря!! С вас съм! аз се прибирам в София на 13.02... и от там съм решил 1 седмица само оффроуд, да се накефя на джипа и многото сняг.
                    Относно дрифтовете--така лекичко за момента, пък и мотора му идва слабичък за тва тегло и тия гуми. По трасето за витоша ше го настъпя

                    Немога да ти пратя ЛС, щото кутията ти е пълна!!!
                    разчисти.
                    тел-0888431143
                    Последно редактирано от Lord JACK; 05-02-12, 00:16.

                    Коментар


                    • От: Нисан 4х4 България - срещи

                      тук, някакви срещи скоро? аз още не съм присъствал на нито една

                      Коментар


                      • От: Нисан 4х4 България - срещи

                        колеги, кажете каде се събирате с нисаните, да дойда и аз веднъж, каде точно някое кафе, или..???? (0878299298-бисер)

                        Коментар


                        • От: Нисан 4х4 България - срещи

                          Май никъде не се събираме или не съм чул за такива сбирки, но съм ЗА сбирки и сладки приказки на нисанаджий

                          Коментар


                          • От: Нисан 4х4 България - срещи

                            хайде де колегите с нисаните няма ли да се събираме какво става де се видим да пием по едно да обменим по някоя и друга идея.????кажете само къде и кога или драснете някой ред..????

                            Коментар


                            • От: Нисан 4х4 България - срещи

                              Предложение на
                              Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
                              ....сладки приказки на нисанаджий
                              Предлагам до петък да се разберем за кой ден от другата седмица да се съберем към 19. часа на старото си място.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Antique Cafe.jpg
Прегледи:1
Размер:517.2 КБ
ID:5445829

                              Коментар


                              • От: Нисан 4х4 България - срещи

                                UP!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X