Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Патрол - пикап

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Патрол - пикап

    Коллеги , предлагат ми Ниссан Патрол пикап 89 година с двигател 2,5 бензин , 4 врати , от Белгия . Бая солидно изгнил , което не ме притеснява много . Има ли някой от вас опит с подобна кола . Ще бъда много благодарен за вашите мнения . Скъпа ли подръжка , на кое да обърна внимание при огдед , и т.н.
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

  • #2
    Re: Патрол - пикап

    Цената на поддръжката е много относително понятие - в сравнение с УАЗ е много по-скъпо , за японско МПС не е .Зависи в какво състояние е. Помни , че двигател се прави , изгнило купе и най вече рама (погледни задната част на рамата си там е слабо място на патрула) е беля. Ще изкърпиш. ще изрежеш и все някъде остава коварната ръжда.
    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
    0899187766

    Коментар


    • #3
      Re: Патрол - пикап

      ако е за 1000Е си заслужава...
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #4
        Re: Патрол - пикап

        Искат 2000Е
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар


        • #5
          Re: Патрол - пикап

          снощи гледах в нета Патрол ГР 2.8ТД 91г за 2800Е и не беше "много изгнил"... според мен са много 2000Е за "много изгнил" и с неизвестен за мен бензинов мотор 2.5л...
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #6
            Re: Патрол - пикап

            Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
            Цената на поддръжката е много относително понятие - в сравнение с УАЗ е много по-скъпо , за японско МПС не е ...
            според мен има 2 разходни "пера"
            - възстановяване на повредени от предишни собственици възли и агрегати /привеждане в изправност/ - много скъпо удоволствие;
            - поддръжка на изправен джип - не е скъпа и ремонтираните агрегати обикновено не се развалят повече /за разлика от УАЗ/...
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #7
              Re: Патрол - пикап

              - възстановяване на повредени от предишни собственици възли и агрегати /привеждане в изправност/ - много скъпо удоволствие;

              Точно тези неща ме интересуват , купето ще го въстоновя без проблем ...Ако някой може да говори с цифри , много ви моля . Например възстановяване на ДВГ , раздатка , предния мост ????????? А и разлика в 800 Е за 2 години е съществена .
              Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
              Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

              Коментар


              • #8
                Re: Патрол - пикап

                Еми добре е да кажеш какви са проблемите по колата.ДВГ-то не толкова разпространено в БГ , което води и до трудности с намирането (на втора употреба) на части по трансмисията.Аз за развалена раздатка на Патрул не съм чул (в смисъл че са изключително здрави) , освен ако някой не го е направил нарочно.Какво му има на предния ти мост?
                Пак ти напомням - огледай задната част нарамата- тя е слабо място при Патрула.
                Тедо , не е за пренебрегване и честотата на ремонтите при различните МПС-та
                PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                0899187766

                Коментар


                • #9
                  Re: Патрол - пикап

                  зависи какво е развалено - например нова турбина /неоригинална/ е над 1000лв... Раздатка, диференциали... - по-добре да не са развалени...

                  има и по-евтини... ако разбираш от двигатели, може да погледнеш някой такъв - понякога е нещо дребно /като гарнитура на главата/... http://www.mobile.de/SIDzFr6cSynUSvw...1111246547628&
                  помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Патрол - пикап

                    Май не се исказах правилно , колата още е в Белгия , така че нямам възможност да я огледам . Докарат я някъде след две седмици . Исках да съм подготвен, да знам какво да гледам и енвентуално да си направя сметка за стойноста на ремонта за да мога да преценя дали си заслужава . Иначе благодаря за бърза реакция . Знам че е доста по лесно да отговаряш на конкретни въпроси , ама в момента не мога да питам за конкретни неща .
                    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Патрол - пикап

                      Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                      Тедо , не е за пренебрегване и честотата на ремонтите при различните МПС-та
                      аз затова щях да напиша, че подръжката на изправен 15г. Патрол може да излезе по-евтина от на фабрично нов УАЗ...
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Патрол - пикап

                        според мен по-добре Патрол за 3000 евро в добро състояние от колкото за 2000 в окаян вид.Ремонта със сигурност ще надхвъли 1000 евро.Да не говорим,че ремонтът ще го направиш в България и най вероятно частите няма да са от най-качествените.
                        NISSAN FOREVER
                        -----------------------------------------------------------------------------
                        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Патрол - пикап

                          А забравих,че с тоя неизвестен мотор,си направо жив зян.И какъв е този Патрол-пикап? Аз поне оригинално такъв не знам Според мен не се занимавай с този уникат, а си потърси масов модел,защото ще береш много ядове. Успех.
                          NISSAN FOREVER
                          -----------------------------------------------------------------------------
                          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X