Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Nissan - Информация

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Части за Nissan - Информация

    Благодаря колега
    Хонда CR-V 2.4 IVTEC

    Коментар


    • Търся хъбове за Патрул 93 г., май е Y260, ръчни. Намирам AVM на 420 лв., във Вромос излизат на 250, но няма наличност, поне на сайта. Къде да търся, Патрул фен предполагам ще предложи, но не знам какви. Какво да търся? Джипа е на приятел, не се тормози със съпер хард изпълнение, заводски гуми си кара.
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар


      • Никой нищо?
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар


        • Привет Нисанисти!
          Сполетя ме малкото зло ,но в последствие излезе голямо.Издирвам изпускателен клапан за Терано 2 2.4 87kW газ/бензин.
          Обърнах България ,но навсякъде бия на камък - само с поръчка от Нисан и голямо чакане.Ако някой има разглобена глава или случайно нови части ,ще се радвам да съдейства.Идеи от къде мога да закупя клапан /защото винаги нещо убягва/ също са ми от полза.Всички видове гарнитури ,гумички ,майстор за шлайф и т.н. са в очакване на уникалната част.На зор съм с времето и не мога да чакам две седмици.
          Ако е от значение .... VIN : VSKTBUR20U0341414

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20191118_133307.jpg
Прегледи:300
Размер:1,018.5 КБ
ID:6528776
          Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
          Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
          Nissan Terano 2.4i дълго с газ
          0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

          Коментар


          • Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
            Търся хъбове за Патрул 93 г., май е Y260, ръчни. Намирам AVM на 420 лв., във Вромос излизат на 250, но няма наличност, поне на сайта. Къде да търся, Патрул фен предполагам ще предложи, но не знам какви. Какво да търся? Джипа е на приятел, не се тормози със съпер хард изпълнение, заводски гуми си кара.
            Да взима китайците от Вромос или от някъде оригинални втора употреба горе долу 200лв вървяха,но трябва да е наясно какъв е 260 или 60 има разлика
            "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
            Кольо.

            Коментар


            • Така като гледам клапан с номер 13202-40F01 (аналогичен уж на твоя 13202-40F11) не е като да няма по складовете. Звънни на Люцкан и след 10 дена е тук.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • За 10-12 дена с доставката има много варианти Спарки.В Амазона го поръчвам веднага за некви си 23 стринга.Аз говоря от днес за утре ....
                Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
                Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
                Nissan Terano 2.4i дълго с газ
                0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

                Коментар


                • Първоначално публикуван от hunter vl Преглед на мнение
                  Да взима китайците от Вромос или от някъде оригинални втора употреба горе долу 200лв вървяха,но трябва да е наясно какъв е 260 или 60 има разлика
                  И аз сякаш на Вромоските съм навит, но на сайта излизат за Y61, като няма наличност. Пратил съм им запитване в четвъртък и още нямам отговор. Иначе е Y260.
                  Ford Maverick II 2.3 XLT
                  Ford Mondeo MK5

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                    И аз сякаш на Вромоските съм навит, но на сайта излизат за Y61, като няма наличност. Пратил съм им запитване в четвъртък и още нямам отговор. Иначе е Y260.
                    У60и 61 са еднакви с 31шлица,У260 е с 29шлица ,полуоската де и отам каретата и съответно хъбовете са различни !

                    "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
                    Кольо.

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от hunter vl Преглед на мнение
                      У60и 61 са еднакви с 31шлица,У260 е с 29шлица ,полуоската де и отам каретата и съответно хъбовете са различни !
                      Благодаря за информацията!
                      Ford Maverick II 2.3 XLT
                      Ford Mondeo MK5

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от sapuna Преглед на мнение
                        За 10-12 дена с доставката има много варианти Спарки.В Амазона го поръчвам веднага за некви си 23 стринга.Аз говоря от днес за утре ....
                        Искаше ми се да е така ,но уви.Клапан с номер 13202-40F11 намерих само в Нисан Япония и пристигна преди 2 дена на обща стойност 127,90лв ... изпилиха ми се нервите!!!
                        Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
                        Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
                        Nissan Terano 2.4i дълго с газ
                        0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

                        Коментар


                        • 13202-40F11 VALVE-EXHAUST при Люцкан е около 35лв с ДДС и идва за 7 дни. Налични за поръчка 6 броя в момента.
                          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                          Коментар


                          • Търся 2 бр ( комплекта) тампон рама-купе
                            Нисан Терано 2 къса база бензин
                            95532 0F000
                            95533-0F000

                            Къде да питам? Сайт или телефон ?
                            От друг модел не стават ли ?
                            Последно редактирано от gydi; 08-04-20, 08:42.
                            Мото братство Хищници

                            Коментар


                            • тел. # нула осем осем 4О6 едно 6 пет девет # Станимир
                              Ducati è nel mio cuore.

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от the_animal33 Преглед на мнение
                                тел. # нула осем осем 4О6 едно 6 пет девет # Станимир
                                Благодаря! Може да ги поръча за 2-4 седмици ...
                                Мото братство Хищници

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X