Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Nissan - Информация

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Части за Nissan - Информация

    Трябва ми вакуум клапанче за вкл. на блокажа.Имам излишни 2 автоматични хъба. Единият от време на време причуква ,а другият е читав
    Нисан Патрол GR 2,8 тд дълга база.

    Коментар


    • #47
      До: Части за Nissan - Информация

      Първоначално публикуван от Краси Марков Преглед на мнение
      Здравейте! От няколко месеца чета в форума с голям интерес и днес реших да подздравя всички приятели на Нисан Патрол. Ас имам проблем с кардана от раздатката към предниа мос (голяма хбина в шлиците) моля за савет благодаря предварително. Джипа е Патрол 2.8тд 94г. НЕ е GR.
      Ако Патрола ти е модел Y-260, може да се купи кардан от УАЗ-452 и при подходящ майстор от двата да се направи един. При мен е така, нямям никакви проблеми.
      LJ73, 2L-T, BFG-MT 32-11.5-15, Superwinch OX-24V,фланци 30 мм, ЕТ-10,Окачване без произход.
      E23,E36,E46,E39,E61.

      Коментар


      • #48
        До: Части за Nissan - Информация

        Първоначално публикуван от Stefan Преглед на мнение
        Ако Патрола ти е модел Y-260, може да се купи кардан от УАЗ-452 и при подходящ майстор от двата да се направи един. При мен е така, нямям никакви проблеми.
        Благодария колега за идета! Можешли да споделиш по подробно какво трябва да се преработи? Аз мисля да исползвам само шлиците като одрежа старите и заваря новите (от УАЗ).

        Коментар


        • #49
          До: Части за Nissan - Информация

          Първоначално публикуван от Краси Марков Преглед на мнение
          Благодария колега за идета! Можешли да споделиш по подробно какво трябва да се преработи? Аз мисля да исползвам само шлиците като одрежа старите и заваря новите (от УАЗ).
          Аз изпозвах шлиците и карето към предния диференциал. Карето което е от страната на раздатачната кутия е двойно и дано ти е здраво за да го използваш, защото там ъгъла е доста голям. Кардана го купих от магазина в началото на ботевградското шосе. Търси Пецата и му кажи че Стефан те праща с зеления Патрол. Дано се сети какъв кардан ми е дал или вземи размера на кардана от твоя Патрол и го премери на място. Успех !
          LJ73, 2L-T, BFG-MT 32-11.5-15, Superwinch OX-24V,фланци 30 мм, ЕТ-10,Окачване без произход.
          E23,E36,E46,E39,E61.

          Коментар


          • #50
            До: Части за Nissan - Информация

            здравеите на скоро открих форума невероятене из4етох го по4ти целиа боленсам на тема джипове живея в Испания и имам два патрола тук савсем близо има морга около 40 декара само джипове и цените са сравнително ниски ако някои неможе даси намери някоя 4ас сам готов да помагам на колегялни 4ела за идеята етови пштата cazador_dani@abv.bg

            Коментар


            • #51
              До: Части за Nissan - Информация

              Първоначално публикуван от cazador_dany Преглед на мнение
              здравеите на скоро открих форума невероятене из4етох го по4ти целиа боленсам на тема джипове живея в Испания и имам два патрола тук савсем близо има морга около 40 декара само джипове и цените са сравнително ниски ако някои неможе даси намери някоя 4ас сам готов да помагам на колегялни 4ела за идеята етови пштата cazador_dani@abv.bg
              Никаде немога да намеря вакуум клапанче за включване на задния блокаж на PATROL GR 91г.Ако можеш да помогнеш ще ти бъда благодарен.
              П.П И ще черпя.

              Коментар


              • #52
                До: Части за Nissan - Информация

                Имам джанти за продаване с гуми размер235/60/16.Джантите са от терано 1 с 6 дупки,но стават и за хюндай галопер или раджеро.gsm0887933737

                Коментар


                • #53
                  До: Части за Nissan - Информация

                  Пподавам части за NISSAN TERANO 1 за информация тел.0889698160

                  Коментар


                  • #54
                    До: Части за Nissan - Информация

                    на мен ми трябва читава секторна кутия за Нисан Патрул 3.3Д 1990г., за хидравликата на волана
                    stay up and keep shining!!

                    Коментар


                    • #55
                      До: Части за Nissan - Информация

                      Първоначално публикуван от newmiro Преглед на мнение
                      на мен ми трябва читава секторна кутия за Нисан Патрул 3.3Д 1990г., за хидравликата на волана
                      Колега май ти излезе късмета имам кутия каквато ти трябва ако ти се дават 250лв.
                      Подстрекател на разходчици счупи ДЖИПКА покрай Габрово
                      тел. 0898327627
                      Радослав

                      Коментар


                      • #56
                        До: Части за Nissan - Информация

                        а на мен ми трябва секторна кутия за y60 patrol 1993

                        Коментар


                        • #57
                          До: Части за Nissan - Информация

                          интересува ме дали тече и дали има луфтове. откъде си? телефон за контакт?
                          stay up and keep shining!!

                          Коментар


                          • #58
                            До: Части за Nissan - Информация

                            Първоначално публикуван от rado genev Преглед на мнение
                            Колега май ти излезе късмета имам кутия каквато ти трябва ако ти се дават 250лв.
                            звънни ми на 0889 800 757, защото аз няма как да се свържа с теб, ако още се продава.
                            stay up and keep shining!!

                            Коментар


                            • #59
                              До: Части за Nissan - Информация

                              Някой да има идея къде да намеря разпръсквачи за дюзи за Патрол 2.8тди 99год.?

                              Коментар


                              • #60
                                До: Части за Nissan - Информация

                                Само за информация в квартал Симеоново има морга с налични Патрол Y260 с двигател 2.8тд и няколко Терано ІІ бензинови и дизелови. Телефона на собственика е 0887 733880-Пацо
                                LJ73, 2L-T, BFG-MT 32-11.5-15, Superwinch OX-24V,фланци 30 мм, ЕТ-10,Окачване без произход.
                                E23,E36,E46,E39,E61.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X