Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Nissan - Информация

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Части за Nissan - Информация

    Предстои ми смяна на съединителя, и искам да се допитам до вас... Не искам да пускам нова тема за такъв въпрос. Пропоръчайте ми (марка) свястен съединител за Nissan Terrano 1 (88-93) TD27T . И откъде мога да се сдобия с него. Благодаря предварително

    Коментар


    • От: Части за Nissan - Информация

      Търся съединител за Nissan Terrano 2.7TD (88-93) TD27T . Искам нещо добро,ако може да ме насочите ще е добре. Благодаря предварително !

      Коментар


      • От: Части за Nissan - Информация

        Здравейте Колеги,
        трябва ми шарнир за долен преден носач на Nissan Pathfinder R51 (след 2005г.).
        Знам, че TRW и Moog са добри, също чувам и добри отзиви и за 555, но с изобилието от ментета на нашият пазар направо незнам какво да правя!
        Ако може да ме светнете от къде може да си взема нещо читаво ще Ви бъда много благодарен.

        Коментар


        • От: Части за Nissan - Информация

          От 555 бЕгай ного далече!!! Купувах си горни за тераното, хем от уж сигурен магазин, от който ми заявиха че били по-здрави от оригиналните. Трънки!!! Хлопаха още с излизане от сервиза, а след едно ходене до морето и обратно (общо към 2000км), вече хлопаха повече от старите ми, безименни, тайвански.

          По възможност търси оригинални. Струва си.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Части за Nissan - Информация

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            По възможност търси оригинални. Струва си.
            Това ОК, но откъде?

            Коментар


            • От: Части за Nissan - Информация

              Първоначално публикуван от MCI Преглед на мнение
              Това ОК, но откъде?
              Patrol fen и/или mimo13 от форума. Имат си и нарочни теми за оригинални части за японски возила.

              После за справка може да питаш в NISSAN България, ама там обикновено режат глави от кръста.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Части за Nissan - Информация

                Аз в Нисан БГ ги питах, но те ми предлагат шарнира заедно с носача!
                А относно темите на колегите благодаря, ще видя какво могат да предложат.

                Коментар


                • От: Части за Nissan - Информация

                  Здравейте Колеги! Някои да знае от каде мога да си намеря климатичен радиатор втора употреба (или нов по-евтин) за Форд Маверик (Терано) 2.7 тд 94г.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:02062011223.jpg
Прегледи:1
Размер:137.9 КБ
ID:5282838Натиснете снимката за да я уголемите

Име:02062011222.jpg
Прегледи:1
Размер:262.9 КБ
ID:5282839

                  Коментар


                  • От: Части за Nissan - Информация

                    Първоначално публикуван от jekuu Преглед на мнение
                    Здравейте Колеги! Някои да знае от каде мога да си намеря климатичен радиатор втора употреба (или нов по-евтин) за Форд Маверик (Терано) 2.7 тд 94г.
                    [ATTACH=CONFIG]338321[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]338322[/ATTACH]
                    Е, от къде - от морга, разбира се. Влизаш в mobile, и търсиш продаващи се на части. Звъниш и се разборате. По моргите терановци клкото щеш.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Части за Nissan - Информация

                      И аз така си мислех, но се оказа че повечето са без климатик! Или ако имат са друг модел вече намерих три други модела, но този го няма?

                      Коментар


                      • От: Части за Nissan - Информация

                        Първоначално публикуван от jekuu Преглед на мнение
                        И аз така си мислех, но се оказа че повечето са без климатик! Или ако имат са друг модел вече намерих три други модела, но този го няма?
                        Хм, Вероятно има разлика между твоя модел (с квадратните фарове), и следващите (след 1996-та). Честно казано бях останал с впечатление че са еднакви. ю

                        Значи трябва да търсиш такова от твойте години (преди 1996-та).
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Части за Nissan - Информация

                          Здравейте колеги! Търся накладки за барабаните за Терано 2 R20, ZD30, 3.0di 154 коня,къса база, дата на производство декември 2002г. Разбрах, че са 2 вида, но точно кой е за мен нямам представа.
                          Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

                          Коментар


                          • От: Части за Nissan - Информация

                            Първоначално публикуван от stifler Преглед на мнение
                            Здравейте колеги! Търся накладки за барабаните за Терано 2 R20, ZD30, 3.0di 154 коня,къса база, дата на производство декември 2002г. Разбрах, че са 2 вида, но точно кой е за мен нямам представа.
                            По-голямите са за теб.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Части за Nissan - Информация

                              Някои случайно да има маховик за продаване за Патрол у61 3.0ди??? да прати лично или 0899 96 11 74

                              Коментар


                              • От: Части за Nissan - Информация

                                Някой знае ли от къде да намеря дифузьора към охладителния радиатор?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X