Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Nissan - Информация

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Части за Nissan - Информация

    Аз също трябва да открия един такъв, ако някой знае къде може да се поръча?

    Коментар


    • От: Части за Nissan - Информация

      Колеги,здравейте.Търся тампони за предни и задни ресьори за Nissan Patrol 3.3TD 1989g.Ако някой може да ме насочи,или да даде някой тел. моля да пише.Аз съм от Тетевен и тук ме гледат като полезно искупаемо като попитам за хубави оригинални тампони.Благодаря предварително.тел.ми е 0888659642-Николай
      [SIGPIC][/SIGPIC] -OFF ROAD и много сливова:lol:

      Коментар


      • От: Части за Nissan - Информация

        Трудна работа но нее невъзможно.За моя открих оригинални но вътрешни на ресьорите,от тях
        сложих и отзад /вътрешния диаметър е еднакъв но са малко по къси/За отпред удължих обеците и струговах
        шпилките за танпони от газка/пасват идеално на отвора на рес.но вътрешния диаметър е по голям
        можеш да сложиш и втулка/евтини и се намират лесно!За оригинални комплект в магазина където си копувам части ми казаха че може по заявка минимум две седмици,поръчват ги някъде във Варна но къде незнам.
        Има и вариант да ти ги направят по заявка там където правят семеринги,но искат точен размер.
        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

        Коментар


        • От: Части за Nissan - Информация

          Търся шнорхел за нисан2.8тд1994г.Ако някой може да помогне.

          Коментар


          • От: Части за Nissan - Информация

            Нова антена за Patrol Y61 или някакъв акъл, че едно дръвце я скърши?!
            Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

            Коментар


            • От: Части за Nissan - Информация

              Първоначално публикуван от nikita66 Преглед на мнение
              Нова антена за Patrol Y61 или някакъв акъл, че едно дръвце я скърши?!
              Сложи вътрешна. Лепи се в горната част на предното стъкло. Всяка външна антена рано или късно ще я сполети същата участ, така че ще са пари, хвърлени на вятъра.

              По касетофонослагачниците обикновено продават. Мойта по спомен е някаква немска, или поне името и е такова. Търсиха ми специално такава, щото била хубава.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Части за Nissan - Информация

                Благодаря! И аз се чудех. Но сигурно вече продават качествени.
                Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                Коментар


                • От: Части за Nissan - Информация

                  Първоначално публикуван от nikita66 Преглед на мнение
                  Благодаря! И аз се чудех. Но сигурно вече продават качествени.
                  Еми от мойта съм си доволен.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Части за Nissan - Информация

                    Търся гумено уплътнение за стълкото на малката задна врата за NISSAN Patrol GR Y60 1996g. 2.8TD.?

                    Коментар


                    • От: Части за Nissan - Информация

                      Търся да закупя синхронизатор за четвърта скорост,семеринга за първичния вал/два броя/ и лагера на първичния вал.Скоростната кутия е от Патрол с 3300 двигател/чугунената/
                      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                      Коментар


                      • От: Части за Nissan - Информация

                        Здавейте колеги , трябва ми задна седалка за y 61 къса база може и целият салон

                        Коментар


                        • От: Части за Nissan - Информация

                          Търся ляв фар за Терано 2 /правоъгълния/преди кръглите.

                          Коментар


                          • От: Части за Nissan - Информация

                            Колеги търся радиатор за Нисан Патрул У60

                            Коментар


                            • От: Части за Nissan - Информация

                              Първоначално публикуван от kusemak Преглед на мнение
                              Търся ляв фар за Терано 2 /правоъгълния/преди кръглите.
                              Здравейте! и аз търся същия фар

                              Коментар


                              • От: Части за Nissan - Информация

                                Търся дифтунги за дюзи медната А и стоманената В кат.номер 080689 (оградени с червено на снимката) .Двигателя е RD28T.
                                Прикачени файлове
                                Последно редактирано от Бакалов; 12-03-11, 22:27.
                                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X