Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за Nissan - Информация

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Части за Nissan - Информация

    Първоначално публикуван от toni.george Преглед на мнение
    Колеги помогнете малко,че вече не се намират части за старите коли.Интересуват ме всякакъв вид части за Nissan Terrano 1 2.7 TD 90г.Основно търся тампони купе>шаси ; на мотора и на скоростната кутия(или там на раздатъчната).Но всякаква информация ще ми бъде от полза.От Пловдив съм .
    Нищо от тия неща не е дефицитно. Ако прочетеш темата внимателно, ще знаеш и на кой да се обадиш. А точно за това терано има практически всичко по двигател, трансмисия и окачване. Трудно е единствено с ламарините.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Части за Nissan - Информация

      Относно тампоните на двигателя знам че има един чивек в Пловдив който ги въстановява. Днеска ще питам един познат за тел. и кординати и ще ти пиша. Аз също смятам да въстановя третия тампон (опората на скоросната кутия) защото ми се е прокъсал от единия край

      Коментар


      • От: Части за Nissan - Информация

        Първоначално публикуван от MAXS Преглед на мнение
        Относно тампоните на двигателя знам че има един чивек в Пловдив който ги въстановява. Днеска ще питам един познат за тел. и кординати и ще ти пиша. Аз също смятам да въстановя третия тампон (опората на скоросната кутия) защото ми се е прокъсал от единия край
        Няма лошо, но има сериозна вероятност после така или иначе да си купиш оригинален. Айде, да речем, тоя на раздатката не е кой-знае какъв проблем, щото се сменя лесно. Двата на двигателя обаче, като знам каква играчка е смяната им, не бих си и помислил ако ги сменям, да слагам нещо различно от оригинално.

        Впрочем, така е със всичките гумени тампони по тая джипка. Например по окачването има и ментета на половин цена, но изкарват по 2000км, и после пак трябва да сменяш.

        Същото е например и със шарнирите и предните биалети. Само 555 или оригинал. Слагаш и забравяш. Особено при предните биалети, оригиналните нямат алтернатива. Всичко друго изкарва 3-5000км, и се разхлопва, разхлабва и т.н. А дори само като видите една до друга оригинална биалетка и всякаква друга, разликата е очевадна. Да, оригиналните са 2 пъти по-скъпи, но изкарват 5 и повече пъти повече.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Части за Nissan - Информация

          Същото ми казаха за тампоните и затова тръгвам по моргите да търся здрави тампони или поне да са запазени

          Коментар


          • От: Части за Nissan - Информация

            Имаме останали части за Нисан Патфандер 3,3 ,1999 година , лява дирекция(използван е за донор за един проект). Ако някой има интерес към нещо да звънка ,че само пречат.
            Цените ще са народни
            Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
            New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

            Коментар


            • От: Части за Nissan - Информация

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Нищо от тия неща не е дефицитно. Ако прочетеш темата внимателно, ще знаеш и на кой да се обадиш. А точно за това терано има практически всичко по двигател, трансмисия и окачване. Трудно е единствено с ламарините.
              Прочетох и предишните страници,ще се обадя на някои хора.Тамън съм го разглобил и почти свърши кърпенето,та почвам едно по едно тампони ,съединител,турбо и т.н Ако може колегата MAXS да даде телефон на този човек от Пловдив с тампоните,че никъде не мога да намеря оригинални.За сега окачването е добре.Ама пак не стана така...както аз исках.

              Коментар


              • От: Части за Nissan - Информация

                Първоначално публикуван от toni.george Преглед на мнение
                Прочетох и предишните страници,ще се обадя на някои хора.Тамън съм го разглобил и почти свърши кърпенето,та почвам едно по едно тампони ,съединител,турбо и т.н Ако може колегата MAXS да даде телефон на този човек от Пловдив с тампоните,че никъде не мога да намеря оригинални.За сега окачването е добре.Ама пак не стана така...както аз исках.
                Оригинални има налични във фирма Технолинк в София, почти всичките (питай чичо Google за телефони, да не излезе реклама). Обаче имя няколко колеги от форума, дето внасят оригинални части с поръчка. Има и тема за това. Единия е mimo13 - ето и темата:
                http://www.offroad-bulgaria.com/show...EE%ED%F1%EA%E8

                Има и още, ама не са с "ТП" (търговски партньори), и няма как да ти ги кажа, щото пак ще излезе реклама.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • Евтиния, евтиния

                  Докато търся решение за Нисана ми се натъкнах на доста интересни предложения на интернет. Като например комплект за пълен ремонт на двигателя на Нисан Терано 1 за $128! Че то у нас само за гарнитурите ще ти искат повече, и то пак ще са тайвански.

                  А това, забележете, се продава от Тоp-Rated seller na Ebay, това значи 100% доволни клиенти.
                  Последно редактирано от newage; 19-07-10, 10:41.

                  Коментар


                  • От: Евтиния, евтиния

                    Първоначално публикуван от newage Преглед на мнение
                    А това, забележете, се продава от Тоp-Rated seller na Ebay, това значи 100% доволни клиенти.
                    Не леж на тая. "доволните" клиенти са тия, дето като си получат пратката, прегледат всичко дали е според описанието, пускат позитивен BeedBack. Какво е станало после, и колко километра е просъществувал ремонтирания с тия части двигател, е съвсем друг въпрос.

                    Milneroffroad, например продават части от години, но това не пречи шарнирите и накрайниците им да са пълен боклук и да изкарват по 1000км, след което да се разхлопат.

                    ...от друга страна, точно от eBay съм си купувал комплект лагери и семеринги за предна главина на тераното на цена от 9 лири. Това са 2 лагера, семеринг и още едно уплътнение, като тук кита на SKF се продава на цена над 200лв. А лагерите вътре пак си бяха SKF.

                    Накратко - мисълта ми беше че нечий рейтинг в eBay съвсем не гарантира качеството на това, което се продава. Гарантира само коректно обслужване според правилата на eBay, а това означава просто това, което получиш, да го получиш в срока и в състоянието, в които е описано.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Части за Nissan - Информация

                      Търся тази част за Patrol Y60 (къса база) - ново или втора ръка - зависи от цената

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:002.jpg
Прегледи:1
Размер:72.7 КБ
ID:5195760

                      Мисля че се казва "долна помпа за съедимител"
                      В събота имах приключение в Монтана, сменяхме по стешност ремонтният комплект на помпата малко в полеви условия, та успяхме да счупим помпата при канала дето се вкарва маншона. Затова търся друга.

                      Моля кажете от каде.

                      Коментар


                      • От: Части за Nissan - Информация

                        Първоначално публикуван от Paladin75 Преглед на мнение
                        Търся тази част за Patrol Y60 (къса база) - ново или втора ръка - зависи от цената

                        [ATTACH=CONFIG]230543[/ATTACH]

                        Мисля че се казва "долна помпа за съедимител"
                        В събота имах приключение в Монтана, сменяхме по стешност ремонтният комплект на помпата малко в полеви условия, та успяхме да счупим помпата при канала дето се вкарва маншона. Затова търся друга.

                        Моля кажете от каде.
                        Неоригинална - 50 лв. Оригинална (уж) - 150. Имаше ги в КСД, ама това беше преди няколко месеца.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • От: Части за Nissan - Информация

                          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                          Неоригинална - 50 лв. Оригинална (уж) - 150. Имаше ги в КСД, ама това беше преди няколко месеца.
                          Благодаря.
                          Голяма работа си, всичко което се отнася за патрулите - знаеш.
                          Звънах, имат, само цените са по други - 120 оригинална.

                          Коментар


                          • От: Части за Nissan - Информация

                            Имам въпрос за навара Д22 2003г. някой да знае цената на пластмасовия лиген за куритото наварата е 4 врати. Може и ориентировачна цена да ми дадете. Предлагат ми 250лв втора ръка много запазен.

                            Коментар


                            • От: Части за Nissan - Информация

                              Здравейте,търся задна броня за Patrol GR 3.0 2001g.,някой има ли идея колко струва?

                              Коментар


                              • От: Части за Nissan - Информация

                                Възможно ли е да се открие ремонтен комплект за карбуратор на Patrol Y160 2,8 бензин ?
                                О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X