Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на дирекция.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Смяна на дирекция.

    Здравейте,може да ми се отвари възможност да си заменя Аудито за Патрол дълга база с десен волан.Има го в мобиле.бг.един оранжав за гр.Варна (незнам как да ви покажа страницата,трябва да копирам адреса от мобилето или какво)Въпроса ми е ,колко ще ми струва обръщанета на дирекцията,ориентировачно и трудно ли е за изпълнение.То невъзможни неща няма но все пак.

  • #2
    До: Смяна на дирекция.

    Първоначално публикуван от bozdugan Преглед на мнение
    Здравейте,може да ми се отвари възможност да си заменя Аудито за Патрол дълга база с десен волан.Има го в мобиле.бг.един оранжав за гр.Варна (незнам как да ви покажа страницата,трябва да копирам адреса от мобилето или какво)Въпроса ми е ,колко ще ми струва обръщанета на дирекцията,ориентировачно и трудно ли е за изпълнение.То невъзможни неща няма но все пак.
    Можи да ни го покажиш като копираш Линк-ъ разбира се и го поставиш тук!
    За обръщане на дирекция трябва да питъш в съответния АвтоСервиз! Със сигорност ще е Хиляддддддкиииии левчета

    Коментар


    • #3
      До: Смяна на дирекция.

      Чак пък хиляди левчета......

      Коментар


      • #4
        До: Смяна на дирекция.

        Първоначално публикуван от Димитър Насков Преглед на мнение
        Можи да ни го покажиш като копираш Линк-ъ разбира се и го поставиш тук!
        За обръщане на дирекция трябва да питъш в съответния АвтоСервиз! Със сигорност ще е Хиляддддддкиииии левчета
        Колега, вместо да спамиш темата на човека се научи да пишеш! Пък и всяко твое мнение е или изказване на съгласие с някого, или призив някой нещо да ти покажИ, без да добавиш нищо конструктивно към съответната тема.

        Боздуган - за обръщането на дирекция - няма невъзможни неща, но при някои автомобили е доста трудно. Този който си избрал е именно такъв. При всички случаи е желателно да намериш кола-донор за да стане добре. Голяма е вероятността да се сдобиеш с нежелани бонуси, като странични ефекти, в зависимост от начина на изпълнение.
        Съветът ми е, ако не можеш да го направиш сам, а не искаш да караш с дясна дирекция е, да не я вземаш. Доста колеги карат коли с десен волан и не е драма Свиква се
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #5
          До: Смяна на дирекция.

          Първоначално публикуван от niki.ov.k Преглед на мнение
          Чак пък хиляди левчета......
          Само труда се измерва в хиляди, да не говорим, че са необходими и части,някой от тях - например кормилна кутия, табло и прочее -доста скъпи, а "направи си сам" в случая е по силите на малцина!
          Life is too short to drive dull cars!

          Fight global warming !
          ... turn on your A/С !

          Коментар


          • #6
            До: Смяна на дирекция.

            Първоначално публикуван от niki.ov.k Преглед на мнение
            Чак пък хиляди левчета......
            Става дума за, майсторлък, и части по автомобила, драги

            Коментар


            • #7
              До: Смяна на дирекция.

              За този ли Патрул става дума ? - http://www.mobile.bg/21222239616927144

              Коментар


              • #8
                До: Смяна на дирекция.

                Ако е този въпросният , само да упомена че виси по обяви повече от година...
                Не съм го гледал, ама....

                Коментар


                • #9
                  До: Смяна на дирекция.

                  Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                  Колега, вместо да спамиш темата на човека се научи да пишеш! Пък и всяко твое мнение е или изказване на съгласие с някого, или призив някой нещо да ти покажИ, без да добавиш нищо конструктивно към съответната тема.

                  Боздуган - за обръщането на дирекция - няма невъзможни неща, но при някои автомобили е доста трудно. Този който си избрал е именно такъв. При всички случаи е желателно да намериш кола-донор за да стане добре. Голяма е вероятността да се сдобиеш с нежелани бонуси, като странични ефекти, в зависимост от начина на изпълнение.
                  Съветът ми е, ако не можеш да го направиш сам, а не искаш да караш с дясна дирекция е, да не я вземаш. Доста колеги карат коли с десен волан и не е драма Свиква се
                  Теракана ми е с дясна, а Тусона е с лява ! И двата ги карам ежедневно, без даже да се замислям !
                  То туй човека е много приспособимо животно !
                  Колега- ако ще го взимаш, карай си го така. Че току виж утре измислили от КАТ да пращат на Технотест тия дето са сменяли дирекция неоторизирано. (между другото в този случай може и да са прави
                  GW Steed5

                  Коментар


                  • #10
                    До: Смяна на дирекция.

                    Първоначално публикуван от lusan Преглед на мнение
                    Теракана ми е с дясна, а Тусона е с лява ! И двата ги карам ежедневно, без даже да се замислям !
                    То туй човека е много приспособимо животно !
                    Колега- ако ще го взимаш, карай си го така. Че току виж утре измислили от КАТ да пращат на Технотест тия дето са сменяли дирекция неоторизирано. (между другото в този случай може и да са прави
                    Интересно,къде правят оторизирано обръщане на дирекция и кой ги оторизира тези сервизи.
                    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Смяна на дирекция.

                      Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
                      Интересно,къде правят оторизирано обръщане на дирекция и кой ги оторизира тези сервизи.
                      За момента няма такова изискване, ама както е тръгнало........
                      А и подочух нещо от такова от Кат. Те и сега някои ги карат да си сменяват фаровете.
                      Например при застрахователите дясната дирекция се оценява от Швакето на 50 % и тарифното число е завишено. А честито !!! Въпреки че нямат право да го правят, защото никъде в каталозите за оценка нчма разграничение лява- дясна дир. Поне аз не знам.
                      GW Steed5

                      Коментар


                      • #12
                        До: Смяна на дирекция.

                        Първоначално публикуван от lusan Преглед на мнение
                        За момента няма такова изискване, ама както е тръгнало........
                        А и подочух нещо от такова от Кат. Те и сега някои ги карат да си сменяват фаровете.
                        Например при застрахователите дясната дирекция се оценява от Швакето на 50 % и тарифното число е завишено. А честито !!! Въпреки че нямат право да го правят, защото никъде в каталозите за оценка нчма разграничение лява- дясна дир. Поне аз не знам.
                        За фаровете е ясно отдавна-правят различен светлинен сноп и може да заслепяват насрещните...То и на внесените от САЩ светлините не отговарят на европейските стандарти и се налагат разни галмаций.
                        За застраховката е нормално-застрахователите са наясно с цените на МПС в англия.Колкото до завишената тарифа и на такситата е завишена-смятат гиза рискови (иначе и мен застрхователните дружества напоследък ме дразнят нещо )
                        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Смяна на дирекция.

                          Благодаря на всички за отговорите.За същия джип става въпрос,засега реших да се откажа и да събера още пари за такъв с ляв волан.Но ако ми излезе оферта може и да си взема по стария вариант.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X