Обява

Свий
Няма добавени обяви.

X-Trail

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • X-Trail

    Здравейте!
    Интересува ме дали е скъп за поддръжка 2.2d /става въпрос на старо 2002-2003г./?

  • #2
    До: X-Trail

    Колега,

    Имах такъв 2003г 2.2 TDI. Много добра машинка, но неразумно скъпа за подръжка. Пример: предни носачи над 500лв за брой(без работа). По някаква причина спуках изпускателен колектор - 960лв + 110лв гарнитура. Моторче за вентилатора на парното/климатик - 1280лв. Да не говорим, че дебитомера им е консуматив е над 1500лв. Иначе както вече казах съм много доволен и ми служеше вярно 2 години. Разделих се с него и си взех пикап. В сравнение с Х-trail подръжката на пикапа ми е жълти стотинки.

    Поздрав

    Коментар


    • #3
      До: X-Trail

      колега взимай смело,нисана е здрава машина имама го 2.2 дизел 114кс. 2002г. карам го около 5 месеца,за дебитомера както е писал колегата че цената му е 1500лв е за оригинален,аз моя го смених още като го взех джипа с някакъв предполагам китайски за 160лв и нямам никакъв проблем и разхода градско ми е под 10л-100км в пловдив.за сега други проблеми не съм имал,но при огледа гледай за торбината. иначе като возия и вървене е просто перфектен .

      Коментар


      • #4
        До: X-Trail

        Първоначално публикуван от lulin10 Преглед на мнение
        Здравейте!
        Интересува ме дали е скъп за поддръжка 2.2d /става въпрос на старо 2002-2003г./?
        Стар,нов фейст машината е доста скъпа за поддръжка,но пък и не се троши толкова лесно.Колегата е коментирал оригинални части и цените им найстина са такива.Съветвам те обче,да не жалиш за ходова част парите иначе ще си скубеш косата.Внасят наполовина цени на оригиналните от Швеция,но сменен един накъв носач-кара около две години по нашите пътища,разбирай и из полето за лов-срещу 8-10 години на оригинала-поне такава го коментират от сервиза.Имаме два закупени такива 2006 година и до сега освен носачи други проблеми не е дал.Този 2,2 гори по малко от 2.0-ката.Градско около 9,5-10/100,на дълъг път пада и под 8/100 до 140км.в час тук там иначе 120-130км/ч.Няма да съжаляващ,но го гледай внимателно!
        Последно редактирано от Чавдар (V93); 26-02-10, 20:23. Причина: печатна грешка
        имах и Toyota Rav 4 2006g.
        Mitsubishi Lancer 2008g.
        Honda CR-V 1998г.
        Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X