Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нисан Патрул 3.0д автоматик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нисан Патрул 3.0д автоматик

    Здравейте лутам се по марките ,много сам запален за звяр на пътя,събирам мнения отзиви за различните марки,определено търся истински джип,живея в вилна зона и зимата малко става ужас,но за мен не е проблем и през другите сезони да се возя в джип,мои познати ме разубеждават че то зима имало само 20 дни и т.н но аз сам решен да си взема нещо голямо,та много ми хареса Патрул след 2004,изглежда ми супер звяр,вътре е добре кожа,навигация,автомат.Смятам да ми е постоянен автомобил,и искам да знам как се даржи на асфалт,на магистралата примерно има ли слаби места откъм мотор,ходова част,автомата добър ли е или ръчка да търся и такива нещаБлагодаря.

  • #2
    До: Нисан Патрул 3.0д автоматик

    Писано е маса по въпроса.
    На асвалт е по зле от паркетниците и обратно. Като надежност е по надежден от паркетниците.
    Ако те устройва, караш го в Нисан за оглед.

    Коментар


    • #3
      До: Нисан Патрул 3.0д автоматик

      Колега аз карам такъв,макар да е преди 2004 година и не е автоматик и все пак мога да споделя впечатления относно колата.На пътя е стабилен,но ако мислиш че върви колкото х5 или ML,ще те разочаровам,при нормално каране е много удобен автомобил,на сняг няма грешка(с подходящи гуми рабира се),макар и моя да няма оф-роуд подобрения не съм имал проблем никаде.

      Коментар


      • #4
        До: Нисан Патрул 3.0д автоматик

        Айде честит ми първи пост
        По темата .... аз също съм от Варна ,живея във вилна зона и зимата просто е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да се придвижвам по стръмния байр с 4х4.Аз затова избрах Патрол 3.0 само ,че е произведен 2001.Проблеми по ходовата част - не.При положение ,че начина ми на шофиране винаги предвещава хвърляне в дупките (спонсорирани от ЧУКАРИСТРОЙ ) ,пробелеми с ходовата част нямам.Къса база ,автомат - когато е студен малко не се разбираме със скоростната кутия ,но като поработи малко нямам грижи За 2004 моторите мисля ,че има по добри отзиви отколкото 2001г

        Коментар


        • #5
          До: Нисан Патрул 3.0д автоматик

          Първоначално публикуван от drllxr Преглед на мнение
          Колега аз карам такъв,макар да е преди 2004 година и не е автоматик и все пак мога да споделя впечатления относно колата.На пътя е стабилен,но ако мислиш че върви колкото х5 или ML,ще те разочаровам,при нормално каране е много удобен автомобил,на сняг няма грешка(с подходящи гуми рабира се),макар и моя да няма оф-роуд подобрения не съм имал проблем никаде.
          Добра джипка (имам такава)За две години и половина съм и навил някъде 60 000км.Няма много ядове с нея.Гонил съм я и със 160 по магистралата държи се.Но със 130,140 и е по-добре.С две думи скороста не е и силната страна.Но иначе доста корава и автомата (засега) и не само той,не създава никакви проблеми.

          Коментар


          • #6
            До: Нисан Патрул 3.0д автоматик

            Благодаря ви,на 10-12 смесен разход дали ще ме спре

            Коментар


            • #7
              До: Нисан Патрул 3.0д автоматик

              Първоначално публикуван от Manoel Преглед на мнение
              Благодаря ви,на 10-12 смесен разход дали ще ме спре
              Автоматика по принцип гори малко повече.Моя на дълъг път с включен климатик точно 10,700 на сто.А градско ми е давал и 18.

              Коментар


              • #8
                До: Нисан Патрул 3.0д автоматик

                На мен ми харчи 15/100 ,а извънградско още не съм карал с него

                Коментар


                • #9
                  До: Нисан Патрул 3.0д автоматик

                  Градско ми е между 14л. и 16л. на сто. Извънградско май под 11 не е падал. Разбира се много си зависи и от крака над педала.
                  Nissan Patrol GR 3.0 TDi

                  Коментар


                  • #10
                    До: Нисан Патрул 3.0д автоматик

                    Аз мога да се похваля със 13/100 смесен разход,като за тази "кола" мисля че е съвсем нормално.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Нисан Патрул 3.0д автоматик

                      Патрол 3.0, 2001 год, дълга база, автоматик, в София градско при най-внимателно каране ни повече, ни по-малко, а точно 15/100 л. Извънградско не съм го засичал.
                      Трудно е да си мъж на днешно време! Доста се отказаха.
                      "Никой не бива да се шегува с руския президент. Особено на тема война." Бойко Борисов, 30.11.2018 г.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X