Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нисан Патфайндър за или против

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Нисан Патфайндър за или против

    Не съм имал Патфайндър, но за сметка на това вече карам втора Навара Д40, която до началото на задната врата е напълно идентична с обсъждания модел. Двигателя - 2.5Dci е фантастичен, просто е много здрав, напълно достатъчен за да задвижва машината с тегло около 2.3т., Не е от най-икономичните, но харчи в норми, които са напълно задоволителни за такъв тип возило - 12л/100км, средно ми гори новата Навара с по-мощния вариант на двигателя - 190к.с., като пикапа се използва по предназначение - редовно мъкне товари около 1т. и дърпа ремаркета до позволения максимум. Материалите в интериора са добри, но има какво да се желае - пластмасата по таблото се надрасква много бързо, което не би трябвало да е така при една работна кола, но за Патфайндър мисля че ще е добре. Тапицерията на седалките се чисти малко трудно, но не е болка за умиране. Все пак няма перфектни автомобили, но мисля че, Навара се доближава близко до работния такъв.

    Коментар


    • #32
      От: Нисан Патфайндър за или против

      Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
      Разликата е в еко нормите на двигателя. Ниския разход е нормален за Евро 3 модификациите, точно както и високия разход за Евро 4 модификациите.
      Колега, изключително ценна информация! Как мога да разбера еконормата на даден модел?

      Радвам се, че чух мнения на собственици на Патфайндери. Определено се насочвам към този модел. Имам само леки съмнения за автоматиците от към разход, плавност на превключването и оф роуд способности спрямо моделите с ръчни скорости.
      По-добре в Хайлукса, отколкото в хайлайфа...

      Коментар


      • #33
        От: Нисан Патфайндър за или против

        Предполагам може би, тези преди и след фейслифта, гледай по-мигачите в огледалата дали ги има ако ги има са по-новите.
        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X