Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Pathfinder V6-4.0L

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Pathfinder V6-4.0L

    Здравейте,
    Наскоро се регистрирах, но чета форума отдавна. Истина е, че намирам много ценни мнения и опит, за което много благодаря!
    За момента карам X-trail, но се заглеждам към Pathfinder.
    "Ровя" се из форума но не намирам отговор на следните въпроси за Pathfinder:
    1. Мотора 4.0, V6, автоматик карал ли е някой? Има ги внос от USA. 260+ к.с. - това трябва да направи Pathfinder на магистралата по бърз в ускорението?
    2. Автоматични скорости. Как са при Nissan? Надежни? Колко степени? Може ли да се заменят с "ръчни" скорости? Прблеми от това?
    3. Автомата - как е при лек off-road? Ограничаваме се до пътища "по земно", поляни, "плитка" кал и пясък. За палатков туризъм.
    4. Как стои въпроса с Газов Инжекцион? Поставяне и ефект от това.
    5. Очаквани проблеми по двигателя, скоростна кутия, ходова част, електроники?

    Благодаря предварително!
    Поздрави!

  • #2
    До: Pathfinder V6-4.0L

    Само по точката с автоматика - ускорението е МНОГО по-бавно от ръчните, ще те подминават Терано 1 с 3.0 бензин и ръчни скорости.

    Коментар


    • #3
      До: Pathfinder V6-4.0L

      Първоначално публикуван от ivan'64 Преглед на мнение
      Здравейте,
      Наскоро се регистрирах, но чета форума отдавна. Истина е, че намирам много ценни мнения и опит, за което много благодаря!
      За момента карам X-trail, но се заглеждам към Pathfinder.
      "Ровя" се из форума но не намирам отговор на следните въпроси за Pathfinder:
      1. Мотора 4.0, V6, автоматик карал ли е някой? Има ги внос от USA. 260+ к.с. - това трябва да направи Pathfinder на магистралата по бърз в ускорението?
      2. Автоматични скорости. Как са при Nissan? Надежни? Колко степени? Може ли да се заменят с "ръчни" скорости? Прблеми от това?
      3. Автомата - как е при лек off-road? Ограничаваме се до пътища "по земно", поляни, "плитка" кал и пясък. За палатков туризъм.
      4. Как стои въпроса с Газов Инжекцион? Поставяне и ефект от това.
      5. Очаквани проблеми по двигателя, скоростна кутия, ходова част, електроники?

      Благодаря предварително!
      Поздрави!
      Понеже колата не се внася в Европа по цяла вероятност, актуална информация надали ще намериш при нас..... За съжаление.

      За динамика - би трябвало да е доста пъргав. Аз лично от динамика на АСК не се оплаквам

      За надежността на автомата - май само една тема има досега за проблеми с АСК-то на Ниссан, и то на доста стар Ниссан. Така че замяна за ръчка е доста екстравагантна идея с неясен резултат при реализация.

      При лек офф, мисля че ще ти свърши перфектна работа.

      Не знам, първо трябва да се види ДВГ-то. Мисля си обаче че няма да има проблеми.

      Чети хамериканските форуми.

      УСПЕХ.
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • #4
        До: Pathfinder V6-4.0L

        Двгателя е "атмосферен" бензинов с постоянно променлив "тайминг" на клапаните. Разпеделлителните валове се задвижват с верига (което е добре).
        Има part time и Full time 4x4.
        Макс въртящ момент е с 18 Nm по-малък от на дизла (?).

        Не знам как ли ще му се отрази газовия инжекцион.

        Коментар


        • #5
          До: Pathfinder V6-4.0L

          Ето какво излезна от ровенето из хамериканските сайтове:

          http://www.thenissanpath.com/
          http://www.nissanpathfinders.net/

          Надявам се да намерите нещо полезно за Nissan Pathfinder 4.0, V6.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X