Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Неработещи пръскалки и откачен въздуховод

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Неработещи пръскалки и откачен въздуховод

    Не ми работят пръскалки на предното стъкло иначе на задното и фаровете работят някой ако може да каже къде се намира моторчето и дали се е едно за сички пръскалки или са различни ,не се чува нищо като се мъча да пръскам на предното стъкло дали е изгоряло моторчето или има електрически проблем.Втората питанка ми е за въздуховода който влиза от вън и се намира в пасажерските крака се намира е разместен и духа студено много неприятно как се стига до него трябва ли да се маха таблото или само жабката.Благодаря предварително.

  • #2
    До: Неработещи пръскалки и откачен въздуховод

    Тео, като задаваш въпроси, опитай се да ги задаваш смислено, така че да се разбере за какво става дума.
    Влезнал си в подфорум "Нисан", ако приемем че говорим за 4х4, има "Патрол", "Терано", "Патфайндер" ...и хич не си приличат, отделно са и различните модификации по години, дизели, бензини и т.н.....
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #3
      До: Неработещи пръскалки и откачен въздуховод

      Първоначално публикуван от teoteodor Преглед на мнение
      Не ми работят пръскалки на предното стъкло иначе на задното и фаровете работят някой ако може да каже къде се намира моторчето и дали се е едно за сички пръскалки или са различни ,не се чува нищо като се мъча да пръскам на предното стъкло дали е изгоряло моторчето или има електрически проблем.Втората питанка ми е за въздуховода който влиза от вън и се намира в пасажерските крака се намира е разместен и духа студено много неприятно как се стига до него трябва ли да се маха таблото или само жабката.Благодаря предварително.

      Мислех че ми пише в профила какъв ми е джип ама съм се объркъл за което се извинявам става въпрос за Терано 2 2.4 БЕНЗИН модела с правоъгълен фар

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X