Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помпаджия за Патрул 3.3ТД около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помпаджия за Патрул 3.3ТД около София

    Здравейте,
    Търся майстор за София който работи с стари автомобили за да може да почисти и регулира механична горивната помпа, също да свали-промие резервоара и горивното трасе.

    Проблема е следния:
    Имам Нисан Патрул 3.3ТД и след кърпене на резервоара се появиха проблеми с достига на гориво. Рязано е с флекс и всичко е запушено с финни струшки. Проблема беше отдаден на помпата но след "ремонта" и, колата работи 5мин и пак спря. Преди отварянето на резервоара всичко беше наред.

    Благодаря предварително за отговорите!

  • #2
    До: Помпаджия за Патрул 3.3ТД олоко София

    Има голямо значение помпата каква марка е? Ако е Бош те съветвам да отидеш направо с джипа в НН сервиз до летището. Ако помпата ти не е Бош тогава търси из интернет координати на Иван от село гара Яна . Аз мога след около седмица да му намеря телефона. Но мисля, че той е твоя човек. Мисля че и в този форум трябва да има хора който го познават. Става въпрос за човек който е специалист по ГНП-та, занимава се само с тях, и дюзи за дизелови двигатели доколкото ми е извесно.

    Коментар


    • #3
      До: Помпаджия за Патрул 3.3ТД олоко София

      Колега пробвайте да развиете щуцера,който влиза в инжектора(подкачващата помпа),вътре в самия щуцер има малка цедка,която служи и тя като филтър и като се задръсти ,сесташ се.Когато смених резервоара на моя патрул се получи същото,колко нерви изхабих и колко майки проклехбедна ти е фантазията,а проблема беше толкова елементарен.Дано да съм помогнал.
      Големите мъже си играят с големи играчки

      Коментар


      • #4
        До: Помпаджия за Патрул 3.3ТД около София

        Правилно...смени горивния филтър и почисти цедките и самата кутия,където е филтъра,включително клапанчетата!Там трябва да са се спрели боклуците!
        0899 шест5313нула
        За всекиго по нещо

        Коментар


        • #5
          До: Помпаджия за Патрул 3.3ТД около София

          Благодаря за отговорите!

          Силно се надявам да тръгне след почистването че съм си дал 80тката на родителското тяло на заем за ловна дейност и ще ми се върне на тенекия.

          Весели празници и кратко изтрезняване!

          Коментар


          • #6
            До: Помпаджия за Патрул 3.3ТД около София

            Проблема с реглажа на помпата остава.
            Всичко е почистено и колата работи някак но реглажа и куца.
            В сервиза НН ми казаха че не правят какива помпи, в супер дизел също.
            Сваляна е 2 пъти и е регулирана на стенд но центровката е далече от истината.
            Сменени са 3 дюзи, и семеринги, помпата е Бош - редова.

            Ако някой се сеща за дизелджия който би се заел, моля да пусне някакви кординати.

            Благодаря предварително.

            Коментар


            • #7
              До: Помпаджия за Патрул 3.3ТД около София

              Колега,опиши малко "как работи някак си",за да се орентираме.
              JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X