Обява

Свий
Няма добавени обяви.

назаем за няколко часа радиатор за y60 2.8 тд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • назаем за няколко часа радиатор за y60 2.8 тд

    трябва ми назаем за няколко часа радиатор за y60 2.8 тд
    моята на голям байр вдига температурата над средата и искам да съм сигурен, че не е от запушен радиатор.

    ако някой може да ми услужи с читав защотот 700 -800 лева за нов са ми много, да пробвам ако свърши работа ще го купя или поне ще знам какъв е проблема.

    Ще платя за услугата някои лев, а ако има и кои да го сложи на място е най-добре. Но и да няма дори и само радиатра пак ще свърши работа за патрол y60 става дума

  • #2
    До: назаем за няколко часа радиатор за y60 2.8 тд

    Първоначално публикуван от PatrolGR Преглед на мнение
    трябва ми назаем за няколко часа радиатор за y60 2.8 тд
    моята на голям байр вдига температурата над средата и искам да съм сигурен, че не е от запушен радиатор ...
    И защо толкова сложно, а не вземеш просто да го промиеш, след като така и така искаш да го сваляш?!?
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      До: назаем за няколко часа радиатор за y60 2.8 тд

      ами промиха го изтече чудо, сипаха нова течност след като всичко се изцеди но влезе към 6 литра а пък системата я пишат доста повече охладителната...

      Коментар


      • #4
        До: назаем за няколко часа радиатор за y60 2.8 тд

        Най вероятно е от скапаните вискосъединители! От тия по Симеон май нищо не става. Моя леко и културно го "тунинговах" и проблема се реши.

        Коментар


        • #5
          До: назаем за няколко часа радиатор за y60 2.8 тд

          Андро, едно време идвах при теб ) и съм ти благодарен сложихме един зацепен виско съединител и не загряваше ... само много шум )
          след това отидох на симеон и купих нов за 300 лева оригинален беше над 500 ... и уш проблема се реши но ми се струва че и радиатора е запушен много малко течност пое...

          Коментар


          • #6
            До: назаем за няколко часа радиатор за y60 2.8 тд

            Охладителната уредба на никоя кола не се източва напълно - освен с разглобяване. А ако със заклинен вискосъединител не загрява, значи бедата не е в радиатора. Или поне преди не е била.

            Коментар


            • #7
              До: назаем за няколко часа радиатор за y60 2.8 тд

              Първоначално публикуван от PatrolGR Преглед на мнение
              Андро, едно време идвах при теб ) и съм ти благодарен сложихме един зацепен виско съединител и не загряваше ... само много шум...
              Това е положението.
              И аз смених радиатор, виско, термостат и накрая "туних" на виското. Ела да го оправим.

              Коментар


              • #8
                До: назаем за няколко часа радиатор за y60 2.8 тд

                мислех си да пробвам с радиатор и като източат инсталацията да зема и нова водна помпа ...

                дано се появи някои които да има свален или да му се сваля неговия

                Коментар


                • #9
                  До: назаем за няколко часа радиатор за y60 2.8 тд

                  Като отвори термостата, опипай радиатора и ще стане ясно запушен ли е, или не.

                  Коментар


                  • #10
                    До: назаем за няколко часа радиатор за y60 2.8 тд

                    Андро, какво си му правил на виското? Смисъл как го зацепи?
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #11
                      До: назаем за няколко часа радиатор за y60 2.8 тд

                      Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
                      Най вероятно е от скапаните вискосъединители! От тия по Симеон май нищо не става. Моя леко и културно го "тунинговах" и проблема се реши.
                      Здравей Андро твоето виско на NPW ли беше дето си го тунинговал.

                      Коментар


                      • #12
                        До: назаем за няколко часа радиатор за y60 2.8 тд

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Андро, какво си му правил на виското? Смисъл как го зацепи?
                        Завъртях биметалната пластина на 180*. Виското е на година и 2-3 месеца. Няма да купувам всяка година ново, а и нямам гаранция, че ще работи по добре. По принцип не е правилно и сигурно изяжда накой "кон", но мен ме устройва. Сега и с лодката, и с караваната нямам проблем на баирите.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 17:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X