Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кашкай

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кашкай

    Има ли тук хора хора, които притежават Кашкай?
    Нека споделят мнение и впечатление от модела.
    Все пак си е 4х4 а почти няма нищо за модела във форума.
    Нека го обсъдим.
    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

  • #2
    В семейството има и такова животно С уговорката, че конкретният екземпляр е само на предно.
    1.6 бензин с ръчна кутия.
    Лека кола с леко повишен клиренс.
    Тъъънинки ламаринки, почти като лакиран вестник, нещастни хромирани пластмаси по дръжките на вратите, като седнеш вътре усещането е за еФффтина кола, досадно скърцащ интериор, за класа си е с доста скъпа подръжка от към цена на частите, като цяло дачия с мания за величие.

    Като плюсове нисък разход-щом още не е газифициран значи е съвсем търпим, приятна возия, страхотен климатик-в сравнение с много други и по-висок клас коли, добре светещи фарове, големи огледала и добър обзор, приятно пъргав за мощността си, къса първа скорост за изпъпляне от поразкаляни места, стъклен таван(незнам далу е плюс, ама женската част от семейството му се радва, също така твърдят, че била много красива тая кола, ама аз си имам мои разбирания.... )

    Коментар


    • #3
      Ето и моето мнение.
      Кола за градско и извън градско шофиране, приятно се управлява, от салона може да се желае повече.
      Доста пъргава, все пак е 150 коня.
      Удобна, видимост добра за градско.
      Маневрена.
      Малък/неудобен багажник, сравнявам го с комби.
      Много ми харесва муцуната и отпред, масивна, голяма, отзад Форд куга е по хубав.
      Фаровете наистина светят добре.
      Нещо първа не ми допада, при движение с много малка скорост не мога да включа на първа, колата трябва да е спряла, но съединителя е нов, може и да поулегне. Това ми е първа кола с 6 скорости и е малко нетипично. Всеки път слагам шеста вместо задна. По лошото е на другите коли да не сложа шеста в движение, че там им е задна.
      Нямам стъкло на тавана и смятам, че стъклото горе е откровена глупост в бг условията, лятото пече, кората обикновенно е сдала багажа и се не движи. Другата ми кола има има панорамен таван, но е отварян само за проба.
      4х4 засега не изпробвано, кара само 2WD.
      Нямам много наблюдения за сега, затова и пуснах темата.
      На женската част действително много им харесва колата.
      Дилемата беше между куга, кашкавал, и ix35.

      ​​​​​
      ​​​​​
      "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

      Коментар


      • #4
        Относно малкия багажник-има изпълнение +2,седемместно и когато е на 5те седалки багажника е приличен.
        Панорамния таван и за мен е излишен ,а и тежи доста.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X